Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ma Vac-Komlo kézimeccs amire lehet fogadni a beten. Nem tudja valaki, hogy mit fognak összebundázni?  :D

miért bundáznák?

loki - fradi női meccs is kínálatban van amugy

Idézetet írta: 4eventeVB Dátum július 29, 2015, 11:20:51
miért bundáznák?

loki - fradi női meccs is kínálatban van amugy

Felkészülési és 2015-öt  írunk :-)

Tét nélküli meccsekre nem érdemes szerintem fogadni. A női meccsről annyit, hogy a Fradi jó formában van, bár a Lokinak sincs oka a panaszra, de egy ilyen tét nélküli meccsen ilyen magas HC határokkal...

Norvégia - Magyarország U19 női kézi Eb 13-18 a félidőben :)

Eddig elég jól játszanak a csajok (korukhoz képest marha jól), mindemellett nagyon korrektek a bírók is.
A lényeg, hogy fél óra múlva is legalább X legyen, de inkább nyerjenek :)

25-25 a csajoknak megint elég volt az x  :D

Képesek voltak a komplett 5 gólos előnyt leadni :D gyalázat  :bash:
Az meg röhej, hogy 27 mp-vel a vége előtt már ünnepelnek a magyarok, mert kiállítás és hetes. A hetest a ma 1 kivételével belövő, a többit elbaszó Horváth lövi, álljon oda a legfontosabb pillanatban a legbalfácánabb :D. Aztán pillanatok alatt kiegyenlítettek a norgék....
A lényeg a lényeg, elődöntőbe kerültek a lányok, ami hihetetlen szép eredmény, de ember!!! Ha Ferenczy jól veri a heteseket, akkor minek váltasz?!

Jönnek az oroszok :)

Idézetet írta: drogos Dátum július 29, 2015, 22:34:29
Képesek voltak a komplett 5 gólos előnyt leadni :D gyalázat  :bash:
Az meg röhej, hogy 27 mp-vel a vége előtt már ünnepelnek a magyarok, mert kiállítás és hetes. A hetest a ma 1 kivételével belövő, a többit elbaszó Horváth lövi, álljon oda a legfontosabb pillanatban a legbalfácánabb :D. Aztán pillanatok alatt kiegyenlítettek a norgék....
A lényeg a lényeg, elődöntőbe kerültek a lányok, ami hihetetlen szép eredmény, de ember!!! Ha Ferenczy jól veri a heteseket, akkor minek váltasz?!

Jönnek az oroszok :)

Az utolsó 20 perc gyalázat volt... azért volt amikor már azt hittem, hogy itt nem lesz esély, 50. perc környékén mikor kihagytuk a hetest, aztán ziccer is kimaradt na mondom ennek annyi, de szerencsére nem így lett.

Oroszok ellen is van esély, jobban jártunk velük mint a dánokkal.

A románok meg bekaphatják, hogy egy megnyert meccset b....ak el....  :noway: :noway: :noway:

Orosz - Magyar meccsről kinek mi a véleménye?

itt vagyunk a legjobb 4-ben, de hozzá kell azt is tenni, hogy könnyebb úton mint az ellen, ill. azért volt egy "kis" szerencse is. Szerintem egy 2-3 gollal jobbak a ruszkik, ami a pályán is ki fog jönni.

Swéd - Dán

nagyobb oddsra számítottam, de 1,5 ért is el kell fogadni úgy gondolom. A dán a torna legerősebb csapata, még akkor is így van, ha kikaptak az oroszoktól - majd a döntőben visszavágnak-

Hozzáteszem, olyan sok meccset nem láttam, de az oroszok jóval erősebbek, mint a magyarok, nálam ők a nyerők, döntőt játszanak, amit meg is nyerhetnek.

Svéd-dánra nekem egy szoros meccs a tippem. A "címvédő" amit kellett, azt megnyerte. Persze a papír alapján a három legerősebb be is került az elődöntőbe: orosz, dán, svéd, így nálam bárki nyerheti a tornát. Én a svédeknek fogok szurkolni :)

Ettől függetlenül a dánok simán megnyerhetik  :beerchug:

Görbe elkezdett edzeni sima bl win lesz ez iylen táp csapattal 8)

Idézetet írta: csak1tomi Dátum július 31, 2015, 14:51:39
Görbe elkezdett edzeni sima bl win lesz ez iylen táp csapattal 8)

Remélem igazad lesz :) Én a hentesektől azért tartok, a többieket verni kell :)  :ok:

Idézetet írta: gerry Dátum július 30, 2015, 21:44:22
Orosz - Magyar meccsről kinek mi a véleménye?

itt vagyunk a legjobb 4-ben, de hozzá kell azt is tenni, hogy könnyebb úton mint az ellen, ill. azért volt egy "kis" szerencse is. Szerintem egy 2-3 gollal jobbak a ruszkik, ami a pályán is ki fog jönni.

Swéd - Dán

nagyobb oddsra számítottam, de 1,5 ért is el kell fogadni úgy gondolom. A dán a torna legerősebb csapata, még akkor is így van, ha kikaptak az oroszoktól - majd a döntőben visszavágnak-

Most már egyetértek a dán végső winnel. Megnéztem a hiányzó meccseket és el nem tudom képzelni, hogy a dánok megint kikapjanak az oroszoktól. Ha ügyesen fogják az orosz beállósokat és lesz egy kis szerencséjük is, akkor a 2,4-es oddsban bőven van érték.

Nyolcgólos, 36-28-as győzelmet aratott a Győri Audi ETO KC csapata első felkészülési meccsén a Dunaújváros ellen!
hajrááááá győőőőőőőőőőr :great: