TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Pete91 Dátum március 16, 2024, 12:29:34Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a szerencsejáték zrt-től mennyi idő alatt kapok választ? Mi a tapasztalat? Tegnap délelőtt írtam nekik, mert az egyik fogadásomat vesztesként értékelték, pedig nyertes lett. Köszi a segítséget előre is! :)

Minimum 3 hét mire választ kapsz.

Idézetet írta: curpy82 Dátum március 16, 2024, 13:26:51Minimum 3 hét mire választ kapsz.

Köszi a választ.. ezek szerint nem sietnek el semmit :D

Idézetet írta: Pete91 Dátum március 16, 2024, 14:08:47Köszi a választ.. ezek szerint nem sietnek el semmit :D

Érdemesebb lehet felhívni őket. Én meg karácsony környékén hívtam őket, mert nem működött a befizetés, aztán telón keresztül azonnal megoldották. És várni sem kellett az ügyintézőre.

Persze, készülj adatokkal, írd ki papírra a fogadásazonosítót..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum március 16, 2024, 14:34:08Érdemesebb lehet felhívni őket. Én meg karácsony környékén hívtam őket, mert nem működött a befizetés, aztán telón keresztül azonnal megoldották. És várni sem kellett az ügyintézőre.

Persze, készülj adatokkal, írd ki papírra a fogadásazonosítót..

Megfogadom a tanácsodat, Nagyon szépen Köszönöm! :)

Kipróbáltuk a Tippmixpro Oddsrakétát

Leteszteltük, hogy hogyan működik a Tippmixpro újdonsága, az Oddsrakéta. Pont belefutottunk egy sure bet-be. Alapjáraton nem rossz, de még volna ahova fejlődni.

Ti használjátok?

Srácok a Pro adott befizetés nélkül 5000 Ft. ingyen pénzt 2x forgatással. Nézzétek meg hátha kapott más is. 22-ig lehet igényelnem.

Én is csodálkoztam, hogy ennyire bőkezűek lettek.  :D

Érdekesek ezek a korlátozások, nem lehet több a tét, mint 84.- vagy 36.-
de a minimum az 100.-

később, egy-két perccel  csak engedte a 2000.- , amit elterveztem.

Usa ki is egyenlített a 96. percben
:)

Teszteltük a Tippmixpro App-ot

Bemutatjuk, hogy hogyan lehet letölteni és telepíteni a tavaly ősszel megjelent mobilalkalmazást, valamint, hogy hogyan fogadhatunk telefonunk segítségével a magyar állami fogadóirodánál. Nem utolsó sorban idéztünk egy pár felhasználó véleményt/visszajelzést is, amit az App Store-ban találtunk.