Snooker 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum április 30, 2023, 10:11:03Szeretem a pozitiv hozzaallasod.. ;D

Nagyon orulnek, ha Brecel kepes lenne valamit kezdeni Selbyvel, de nem sok eselyt latok ra sajnos...

Nem fogja bírni a Selby által diktált lassú tempót? Mert azzal gondolom nem nagyon kell számolni, hogy Selby fog Brecelhez felgyorsulni ;D

A tegnapi belga - kínai meccsen hangzott el egy mondat, ami úgy megragadt: igen, persze, hogy jól játszanak ők ketten, de a holnapi döntőben legyen bárki is az ellenfél, a golyók nem ott fognak állni, hanem rendre sokkal rosszabb pozicióban (falon, takaásban stb.)

Kicsit szorosabb szorzókra számítottam, oké, hogy Brecel első bálozó a döntőben, de nem tűnik izgulósnak, sőt. 3-as szorzón már-már hívogató ::)

Idézetet írta: Latzka Dátum április 30, 2023, 11:38:07Nem fogja bírni a Selby által diktált lassú tempót? Mert azzal gondolom nem nagyon kell számolni, hogy Selby fog Brecelhez felgyorsulni ;D

A tegnapi belga - kínai meccsen hangzott el egy mondat, ami úgy megragadt: igen, persze, hogy jól játszanak ők ketten, de a holnapi döntőben legyen bárki is az ellenfél, a golyók nem ott fognak állni, hanem rendre sokkal rosszabb pozicióban (falon, takaásban stb.)

Kicsit szorosabb szorzókra számítottam, oké, hogy Brecel első bálozó a döntőben, de nem tűnik izgulósnak, sőt. 3-as szorzón már-már hívogató ::)

Eddig amugy egeszen turheto a tempo, az esti etap pl remekul indult, Selby is tud full tamado snookert nyomni, ha eppen ugy akarja... Ha viszont hatranyban van, nem ugy alakulnak a dolgok, akkor belassit rendesen.

Full egal eddig, Brecelnek is egeszen sok eselye van, lehet ebbol meg egy erdekes hetfoi nap is... :)

Neeee... 147 Selbytol, en meg belealudtam :laugh:

Hihetetlen teljesítmény Breceltől.. :great:

Ronnie O'Sullivan: Mi a f*sz baja van velem? Növesszen magának golyókat!

Káromkodott és bemutatott ellenfelének a legendás angol sznúkerjátékos. Olvasd tovább