Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Milan! Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban. Ami meg a magasságokat illeti, egy kép.

Idézetet írta: Coward Dátum november 29, 2009, 19:06:22
Milan! Remélem nem sértettelek meg, nem állt szándékomban. Ami meg a magasságokat illeti, egy kép.

Coward...légy komoly...nem vagyok én sértődékeny.... 8)

Amúgy tényleg még ilyen kosarat nem láttam...igaz annak idején Jordan-nak is volt egy "pár" albumba való kosara.

Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2009, 19:42:06
Coward...légy komoly...nem vagyok én sértődékeny.... 8)
Ennek örömére 2 rövid video:

1991 NBA Final ( ezeket én is csak később láttam), MJ egyik leghíresebb mozdulata:http://www.youtube.com/watch?v=7oGtL3yzbiw

És egy elfeledett legenda, Julius Erving ( Dr J ):http://www.youtube.com/watch?v=stiAd7W45yE&feature=related

Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2009, 19:42:06
Coward...légy komoly...nem vagyok én sértődékeny.... 8)

Amúgy tényleg még ilyen kosarat nem láttam...igaz annak idején Jordan-nak is volt egy "pár" albumba való kosara.

De azért a következő ilyen után hiába kéred a jelszóemlékeztetőt z 5. sikertelen belépés után ;D

Idézetet írta: Gery185 Dátum november 29, 2009, 23:40:06
De azért a következő ilyen után hiába kéred a jelszóemlékeztetőt z 5. sikertelen belépés után ;D

;D ;D ;D

Iverson: ,,nyugdíj" helyett újra Philadelphia

Két héttel ezelőtt hagyta el a Memphis Grizzliest Allen Iverson, aki a múlt héten már arról nyilatkozott, hogy abbahagyja a kosárlabdát.

A jelek szerint azonban meggondolta magát a klasszis, hiszen korábbi klubjával, a Philadelphia 76ersszel kezdett tárgyalásokat, és amerikai források szerint meg is egyezett régi-új kenyéradójával.

A 34 éves Iversont 1996-ban draftolta a Philadelphia és 2007-ig erősítette a csapatot., 2001-ben döntő részt vállalt a 76ers fináléba kerülésében, őt választották meg az alapszakasz MVP-jének, és ő volt a legponterősebb játékos is egyben.

,,Louis Williams nyolc hétre kidőlt, és mivel úgy éreztük, hogy Iverson a legjobb szabadügynök a ligában s így a segítségünkre tud lenni, a szerződtetése melltett döntöttünk" – fogalmaz közleményében a 76ers.

A Philadelphiának égetően kellett az erősítés, de változásra is szüksége lenne, hiszen öt győzelme mellett már tizenhárom vereséget – legutóbb hetet megszakítás nélkül – számlál az alapszakaszban, és ennél rosszabb mutatóval csak három együttes szégyenkezik a harminccsapatos ligában.

(forrás: NSO)

Ennél jobb hír mára nincs is!!!  :great: :great: :great:

All-Star tippek a majomtól

East veri Westet, mert a király keleten játszik. Kobe pedig nincs nyugaton, CP3 nincs. A Keletieknél Garnett miatt áll a bál, hogy mennyi szerepet kapjon.

Lényegtelen, mert a király mindenkit elintéz.

Szóval East veri West-et és kész. Indok : LBJ mellesleg MVP lesz. Itt is..

Zsákoló Slam Dunk Contest verseny győztese. Kétesélyes. Vagy Shanonn, vagy KriptoNate.
De mivel a közönség Nate-t nyomja majd, Obama Brownnak szurkol, így nem tudom. DeRozan gyenge. Wallacenak szurkolok. De megsúgom hogy Nate nyer, és én már láttam azt, mivel készül a döntőre. Hát leesik majd az állatok kispöcörők.

Szóval KriptoNate nyeri a zsákolót

A 3-pontost dobót a New Yorki Gallinari vagy Billups nyeri. Gallinari a favorit nálam. Billi a sarkokból betlizik majd.

A Skillst vagy mit, tehát az ügyességit Nash nyeri.


De a legnagyobb győztesek mi leszünk, hogy láthatjuk!  :ok:

Hát sajnos nem mindenki olyan szerencsés, hogy megnézhesse élőben ezt a meccset.

Nemrég beszereltettem a Digi-t, hogy tudjak NBA meccseket nézni, meg All Star game-et, erre kiderül, hogy az All Start egy másik köcsög adó közvetíti itt nálunk... :crazy:

Nem gond, mert holnap megszerzem HD minőségben, s akkor úgy érdekesebb lesz este megnézni. Biztosan szép mérkőzés vár ránk, úgyhogy aki követi annak jó szórakozást kívánok.  :great:

Nyugati csúcsrangadót rendeztek vasárnap az NBA-ben, a főcsoportot vezető Los Angeles Lakers a második helyen álló Denver Nuggets csapatát fogadta. A hazaiak a harmadik negyedik csak futottak az eredmény után, de aztán Lamar Odom (20 pont, 12 lepattanó) és Pau Gasol (15 pont, 14 lepattanó) vezérletével fordítottak és végül 95-89-re nyertek. Kobe Bryant ezúttal nem remekelt a Lakersben, 3/17-es mezőnymutatóval 17 pontig jutott, igaz kiosztott 14 asszisztot.

Ezt érdemes megnézni... :D :D :D :D Ilyent sem láttunk gyakran.

Örvendenek a Cibona játékosai, hogy megnyerték a kupát, erre kapnak félpályáról egy kosarat... ;D

http://www.youtube.com/watch?v=svmy5wvcEgY&feature=player_embedded


Ezt a videot először az Euroliga elődöntő közben láttam, hatalmas.  :great:

de lettem volna a győztes csapatban ;D

Érdekesebb átigazolások:

Anton Ponkrashov (CSZKA Moszkva -> Szpartak)
Romain Sato (Montepaschi -> Panathinaikos)
Jamont Gordon (Cibona -> CSZKA Moszkva)
Amara Sy (Murcia -> Orleans)
Ian Vougioukas (Panellinios -> Panathinaikos)
Kostas Kaimakoglou (Maroussi -> Panathinaikos)
Aron Baynes (Lietuvos -> Oldenburg)
Pat Calathes (Maroussi -> Kolossos)
Jerry Green (Cantu -> Ludwigsburg)
Robertas Javtokas (szabadügynök -> Valencia)
Jasmin Perkovic (Oldenburg -> Vanoli Cremona)
Gustavo Barrera (Union Atletica -> Unicaja Malaga)
Matt Nielsen (Valencia -> Olympiacos)
Timofey Mozgov (Khimki -> Braunschweig)
Kelly McCarty (Khimki -> Unics Kazan)
Omar Cook (szabadügynök -> Valencia)
Vassilis Spanoulis (Panathinaikos -> Olympiacos)
Kristjan Kangur (Virtus Bologna -> Cimberio Varese)
Johannes Strasser (Telekom Bonn -> Artland Dragons)
Kyle Bailey (Ludwigsburg -> Göttingen)
Pietro Aradori (Biella -> Montepaschi)
Miroslav Raduljica (FMP -> Efes Pilsen)
Vedran Vukusic (Cibona -> Cedevita)
Je'Kel Foster (szabadügynök -> Vanoli Cremona)
Boban Marjanovic (Hemofarm -> CSZKA Moszkva)
Jaka Klobucar (Union Olimpija -> Partizan)
Derrick Allen (Skyliners Frankfurt -> Alba Berlin)
Marko Marinovic (Valencia -> Alba Berlin)
Darjus Lavrinovic (Real Madrid -> Fenerbahce)
Sergio Rodriguez (New York -> Real Madrid)
Terrell McIntyre (Montepaschi -> Unicaja Malaga)
Sergey Bykov (Dinamo -> CSZKA Moszkva)
Massimo Bulleri (Milano -> Benetton Treviso)
Dimitros Mavroeidis (Maroussi -> Bilbao)
Benjamin Eze (Montepaschi -> Khimki)
Denis Marconato (Montepaschi -> Cantu)
Pablo Aguilar (Granada -> Real Madrid)
Dragan Milosavljevic (Radnicki -> Partizan)
Kosta Perovic (Valencia -> Barcelona)
Erwin Dudley (Turk Telekom -> Efes Pilsen)
Kaya Peker (Efes Pilsen -> Fenerbahce)
Stefan Markovic (Hemofarm -> Benetton Treviso)
Marko Tomas (Cibona -> Fenerbahce)
Aaron Jackson (Virtus Bologna -> Bilbao)
Ralph Mims (Roanne -> Nancy)
Taylor Rochestie (Göttingen -> Galatasaray)
D'or Fischer (Maccabi -> Real Madrid)
Ryvone Covile (Orleans -> Le Mans)
Benjamin Dewar (ASVEL -> Le Mans)
Marc Antoine Pellin (Roanne -> Le Mans)
Zoran Planinic (CSZKA Moszkva -> Khimki)
Engin Atsur (Besiktas -> Fenerbahce)
Dusko Savanovic (Cajasol -> Valencia)
Chris McNaughton (Göttingen -> Oldenburg)
Aymeric Jeanneau (ASVEL -> Strasbourg)
Louis Campbell (Bremerhaven -> Oldenburg)
Xavi Rey (Cajasol -> Barcelona)

szabadügynök lett: Louis Bullock, Vladimir Dasic, Tomas Van den Spiegel, Travis Hansen, Rimantas Kaukenas, Marko Jaric, Alan Anderson, Milt Palacio, Carl English, Saulius Stombergas, Sarunas Jasikevicius, Mario Kasun, Jason Gardner

#29 július 22, 2010, 11:58:25, Pisti1987
szabadügynök lett: Louis Bullock, Vladimir Dasic, Tomas Van den Spiegel, Travis Hansen, Rimantas Kaukenas, Marko Jaric, Alan Anderson, Milt Palacio, Carl English, Saulius Stombergas, Sarunas Jasikevicius, Mario Kasun, Jason Gardner
[/quote]A fél Real szabadügynök lett, mivel elküldtek majdnem mindenkit... ;D
A szabadügynökök közül Andersont már leigazolta a Real, Jasikevicius pedig "hazatért" a Maccabiba.