Úniós Rögbi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!



Kedden kezdetét veszi Olaszországban a Junior (U20-as) Rögbi világbajnokság 12 csapat részvételével.
Elöljáróban annyit, hogy az utóbbi 2 versenykiírást az Angolok nyerték.
Most Olaszországban triplázhatnak, és erre minden esélyük megvan, hiszen csak pár név változott a tavalyi csapathoz képest. Mellettük szól, hogy hatalmas fölénnyel nyerték a tél végi Six Nations Junior-t, mindössze egy vereséggel, azt is szorosan, Wales-ben.
Új-Zéland is pályázik a VB címre, de én úgy gondolom, hogy most sem fognak nyerni, egy szinte teljesen új csapattal. Nem értem a rájuk adott 2,62-es szorzót végső győztesként. A továbbjutás biztos, de az egyenes kiesésben már jól megdolgozzák őket az Angolok vagy a Dél-afrikaiak.
Jelen pillanatban az Angolok győzelmére 3-szoros szorzó van ami mindenképpen remek ajánlat lehet.
--------------
Még pár gyors hosszabb távú tipp:

Rögbi VB nyertes (felnőtt) - Új-Zéland - 2,25
Aviva Premiership nyertes - Saracens - 1,9 (2015.05.30-án rendezik a döntőt)
Francia bajnok - Toulon - 1,9 (a legjobbak hazájukban)
Shute Shield nyertes - Manly - 3,0 (Ausztrál úniós rögbi első osztály)

És akkor kezdjük is el a tippelést, ha már rögbi.



A szezon végén vagyunk Angliában, a másodosztály döntőjének visszavágóját rendezik ma este 20:45-kor Worcester-ben, ahol a második helyezett látja vendégül az elsőt. Az első mérkőzésen hatalmas csatában a Worcester nyert 29-28-ra vendégként, ami mindenképpen figyelemre méltó. Ám ne írjuk le a Bristol-t, abban biztos vagyok, hogy a 80. perc végéig küzdeni fognak az első osztályba való feljutásért, hiszen csakúgy mint a football-ban, itt is hatalmas pénzekről beszélünk (tv közvetítés, reklám, stb..), és ezt egyik csapat sem akarja kihagyni.
Én mégis a Worcester-t részesítem előnyben, hiszen egy viszonylag tapasztalt csapatról van szó, ők már voltak európai kupákban is, tehát ezt a meccset simán le kellene hozniuk. Az egymás elleni mérleg 13-6 a hazaiaknak, mindössze egy döntetlennel.

Tippjeim:

Worcester nyer - 1,4
Worcester nyer 1-12 ponttal - 2,5
Worcester 23,5 pont felett - 1,85
Worcester céljai 2,5 felett - 1,66
Összes pont 41 felett - 1,63


Akit érdekel a Sky Sport 1 közvetíti a találkozót.

Egy másik azóta már befuccsolt oldalon sokszor láttam a neved, örülök hogy idehoztad a tippjeidet, mert nagyon gyakran ülnek. Sok sikert itt!  :beerchug:

Régebben is voltam itt, de nemsoká u20-as vb, és majd a nagy vb, ezekre muszáj tippeket adni:D

#4 május 29, 2015, 16:18:13, druzsinlaci
Tegnap este hatalmas csatában a Worcester jutott fel az első osztályba, már 16-9-re is vezettek aztán a Bristol feltámadt, és végül 30-30-as döntetlennel mindössze egy pont előnnyel jutott tovább a Worcester.

http://www.warriors.co.uk/rugby/matchcentre/8503.php

Alapszabály, hogy a rögbifogadásokat döntetlen nélkül kell tenni! (Bet365-nél van olyan hogy NYER opció, ott két lehetőség van ezért írtam azt.)

Tippjeim:

Worcester nyer - 1,4 - TÉT VISSZAJÁR
Worcester nyer 1-12 ponttal - 2,5 - VESZTETT
Worcester 23,5 pont felett - 1,85 - NYERT
Worcester céljai 2,5 felett - 1,66 - NYERT
Összes pont 41 felett - 1,63 - NYERT
[/color]

Akkor folytassuk a mai nap egyetlen mérkőzésével, amelyen Írország fogadja a Barbarians-t a Thomond Park-ban, Írországban.



A Barbarians egy amolyan világválogatott, amely csapatnak nincs se otthona se stadionja. A világ ha nem legjobb, de elég jó csapataiból összeszedett válogatott mindig is a gálamérkőzések híve volt, immáron 125 éve.

Most a Hat Nemzet Torna győztes Írország látja őket vendégül, akik remek formában voltak a tavasszal, és a csapatuk is szinte a győztes csapattal megegyező.
Én a végeredményre nem tippelnék, hiszen 1,22-szeres szorzó van a hazaiak győzelmére, én most az összpontszám és a célok száma, és a célszerzőkre koncentrálok.

Tippjeim:

Összpontszám 61,5 alatt - 1,83
Első célt szerző csapat - Írország - 1,61
Írország céljai száma - 5,5 alatt - 1,61
David Kearney (IRE) bármikor célt szerez - 1,57
Alex Cuthbert (BAR) bármikor célt szerez - 1,95




Jó kezdeményezés, csak így tovább a tippekkel.

#7 május 29, 2015, 16:18:35, druzsinlaci
Jól éreztem, hogy tegnap nem lesz sok pont, hiszen az esős idő nem kedvez a pörgős játéknak. Kicsit felemások lettek a tippek, de majd ma javítunk!

Tippjeim:

Összpontszám 61,5 alatt - 1,83 - NYERT
Első célt szerző csapat - Írország - 1,61 - VESZTETT
Írország céljai száma - 5,5 alatt - 1,61 - NYERT
David Kearney (IRE) bármikor célt szerez - 1,57 - VESZTETT
Alex Cuthbert (BAR) bármikor célt szerez - 1,95 - NYERT

Ma este 21 órakor rendezik a francia rögbi bajnokság egyik negyeddöntőjét, amelyen Párizsba látogat a Racing-Metro csapata.



Igazán a hazaiak a 4., míg a vendégek az 5. helyen végeztek a bajnokságban. Ami érdekesebb mutató, hogy a Stade Francais mindkét egymás elleni meccsüket nyerte a szezonban.
Most, hazai közönség előtt 100%-on hajtva fognak harcolni a továbbjutásért.

Tippjeim:

Stade Francais nyer - 1,53
Stade Francais 19,5 pont felett - 1,83
Stade Francais céljainak száma 1,5 felett - 1,72

A Stade Francais simán, könnyedén 38-15-re nyert tegnap, sajnos csak egyetlen célt szereztek, de a másik két tippen még izgulni sem kellett.

Tippjeim:

Stade Francais nyer - 1,53
Stade Francais 19,5 pont felett - 1,83
Stade Francais céljainak száma 1,5 felett - 1,72

Folytassuk a mai nappal!



Ma délután 15:30-kor rendezik Londonban a Twickenham Stadionban az angliai rögbibajnokság döntőjét, amelyen a Szaracénok márik össze erejüket a Bath-al.

Az alapszakaszban az egymás elleni mérkőzésüket mindegyik csapat nyerte otthon, ám ez a döntő, egy teljesen más közeg, itt 60-70 ezer ember fog szurkolni, és a csapatok nem 100, hanem 120%-ot fognak beleadni.



Az alapszakaszt a Northampton nyerte, ám az elődöntőben zseniális játékkal a Szaracénok 29-24-re legyőzték a nagy esélyes hazaiakat, és visszavágtak a tavalyi döntőben elszenvedett vereségükért.
A Bath egy könnyed játékkal 47-10-re nyert a gyengélkedő Leicester ellen múlt héten.
Én ma egy nagyon szoros, hajtós, küzdelmes, akár néha véres összecsapásra számítok. A fogadóirodáknál a Bath van egy kicsit jobban preferálva, nem értem miért, a Szaracének sokkal rutinosabb, tapasztaltabb játékosokból áll.
Végeredményre nem adok tippet, de szerintem a Szaracénok pár ponttal de nyerni fognak.

Tippjeim:

Saracens 20,5 pont felett - 1,83
Saracens céljainak száma 1,5 felett - 1,66
David Strettle célt szerez (SAR) - 3,2
Matt Banahan (BAT) célt szerez - 3,2


-----
Ma 18:00-kor rendezik az olasz rögbibajnokság döntőjét is, ahol a nagy esélyes, szinte 100%-os mérleggel rendelkező Rovigo játszik a Camni Calvisano-val.
Nem is értem a Rovigora adott 1,61-es szorzót. Akár hendikeppel is nyerhet.

Tippjeim:
Rovigo nyer - 1,61
Rovigo -2,5 - 1,9


-----
Szintén ma rendezik 19:30-kor a Pro12-es bajnokság döntőjét, amelyen a Munster játszik a Glasgow-val a Kingspan Stadionban.
Szerintem a papírforma igazolódik, és a Munster ha nem is könnyen, de nyeri a döntőt.

Tippem:
Munster nyer - 1,61

http://www.premiershiprugby.com/matchcentre/fixtures/match_centre.php?section=teamstats&fixid=196448#bqdg6dhLersVt0vA.97

A Szaracénok az első félidőben egészen elképesztő játékkal, szinte könnyedén, és nem nagyon magukra engedve a Bath-ot nyerték az Aviva Rugby Championship-et!
Kár, hogy nem lehetett fogadni, hogy lesz-e vérző játékos miatti csere, mert Du Plesis-t emiatt cserélték le :)



A két fő tippem nagyon simán, fél órán belül megvolt, sajnos a célszerzők nem jöttek, de én nem csüggedek emiatt.

Tippjeim:

Saracens 20,5 pont felett - 1,83
Saracens céljainak száma 1,5 felett - 1,66

David Strettle célt szerez (SAR) - 3,2
Matt Banahan (BAT) célt szerez - 3,2

A mai két másik döntőn pedig meglepetésgyőzelem született, a Cammi Calvisano 1 ponttal megverte a Rovigo-t, a Glasgow pedig egészen hihetetlen tudatos és jó játékkal 31-13-ra lemosta a pályáról a Munster csapatát.

Tippjeim:
Rovigo nyer - 1,61
Rovigo -2,5 - 1,9


Tippem:
Munster nyer - 1,61

És hogy ma se maradjunk rögbi nélkül, ha már hétvége van.



16:00-kor rendezik az Anglia - Barbarians barátságos meccset. Azért idén az Angolok nem túl acélosak, és ráadásul tegnap volt a bajnoki döntő, ahol a győztes csapatban voltak Owen Farrell és Chris Ashton is például.
Az összeállításokat nézve nyerhetnek az Angolok, de én megint a pontokra tennék. Ismét nem akar megsérülni senki, az eső sem esik ha minden igaz, így nem kockáztat senki.

Tippjeim:

Barbarians 23,5 pont felett szerez - 1,8
Összesített pontok 59 felett - 2,0

Az Angol szinte B-csapat lemosta a pályáról 73-12-re a Barbarians-t. Jól éreztem a sok pontot ismét.

Tippjeim:

Barbarians 23,5 pont felett szerez - 1,8
Összesített pontok 59 felett - 2,0