Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egy Gmail kell írni nekik szerintem ez a legjobb.

Yahoos emailre hamar valaszoltak, tovabbitottak es kb 2nap alatt megoldodott. Mukodik a szamlam


Koszi az otleteket.

Most ugrott be, erről a "gmailes" dologról.

Valamiért a "freemail"-t, meg a "citromail"-t rühelik (egyébként mi is itt a fórumon), így aki ezeknél leragadt annak nagyon javasoljuk, hogy váltson.

Még olyannal is találkoztunk, hogy külföldi adóhivatal külön felhívta az ügyfelek figyelmét, hogy amennyiben freemail.hu-s címmel rendelkeznek, akkor abban az esetben problémák merülhetnek fel.

Csak a sztori miatt írom le:
szept 18-àn írtam mostansàg, hogy nem minden ok a skrillel
okt 26-27-èn màr a ki befizetès sem ment.

elkezdtem csinàlni:
- telefonos fotó-azonosítàs
- sor tàjékoztaró levél, talàn 3-4.
- friss dokumentum bekèrések-érdekes, hogy nov 4-èn jàrt le az előző szemèlyim, s csinàltak is újat.
- pàr nap szünet utànna jött a kevès, minden ok

Csinàltam is egy kifizetèst rögtön amit jóvàírva is írtak, ma! Lehet, hogy a lejàró szemèlyim is para volt! Kaptam egy levèlkèt, hogy tàjèkozódjak a szàmlàn korlàtairól....azt mèg nem tettem meg. Igaz nàlam ez csak hobbypènztàrca, úgyhogy az a pàr szàz eurós èves csiki/csuki senkit sem zavar.

Tehàt nov 6. Eddigre tettem/tettèk rendbe a szàmlàm!

Nekem is tegnap jött egy email a skrilltől, hogy hívtak telefonon de nem vettem fel...
Én nem is tudnék velük beszélni :D ;D
Mit akarnak ezek?  :o

Sziasztok.
Nekem valamiért nem működik az új jelszó kérés. Helyesen adom meg az email címem / gmail/ de nem kapok tőlük levelet. Kb 2 órája próbálkoztam kétszer de semmi.

Nem sms-t kuldenek mobilra?

Ha rákattintok a "Forgot your password?" az email címem kéri.

Jaj, bocs, nekem jott a gmail- tol mail, hogy matol bejelentkezesnel sms verifikacio is van. Lattam a gmail cimed, kiesett, hogy skrillel kapcsolatban kerdezel... Bocsi.

Idézetet írta: Admin Dátum november 05, 2021, 19:21:38
Most ugrott be, erről a "gmailes" dologról.

Valamiért a "freemail"-t, meg a "citromail"-t rühelik (egyébként mi is itt a fórumon), így aki ezeknél leragadt annak nagyon javasoljuk, hogy váltson.

Még olyannal is találkoztunk, hogy külföldi adóhivatal külön felhívta az ügyfelek figyelmét, hogy amennyiben freemail.hu-s címmel rendelkeznek, akkor abban az esetben problémák merülhetnek fel.
Hogy tudom megváltoztatni az emailem?
A fő emailem freemailes,gmailest hozzá tudok rendelni.De hogy a fő email is gmailes legyen van lehetőség?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum november 11, 2021, 08:30:59
Hogy tudom megváltoztatni az emailem?
A fő emailem freemailes,gmailest hozzá tudok rendelni.De hogy a fő email is gmailes legyen van lehetőség?

Settings - Personal details - Add an email address GOMB

Ha pedig hozzáadtad az új e-mail címet, akkor van jobbra egy olyan, hogy "Make primary", s akkor az lesz a fő.

Idézetet írta: Admin Dátum november 11, 2021, 09:02:19
Settings - Personal details - Add an email address GOMB

Ha pedig hozzáadtad az új e-mail címet, akkor van jobbra egy olyan, hogy "Make primary", s akkor az lesz a fő.
Köszönöm a segítséget :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 18, 2021, 09:54:46
Mostanában jobban figyelnek,
A hó elején visával fizettem be a bet365-hez, majd amikor már jósok pénzem lett
toltam fel egy 10.est skrillel azt is megforgattam, majd kikértem skrillre... régen ez működött
Most meg azért is a kártyára fizették ki a nagy lóvét.

Nálam is sajnos ez van most, de egyenlőre ott tartunk hogy kiírta, lehetséges hogy megosztja a befizetési módok között a kifizetést és már 12oraja függőben a skrilles kifizetés. Eddig pedig mindig megjott 4oran belül.  :-\

Van valaki aki mostanában kért Skrillről kifizetést bankkártyára? Mennyi idő alatt érkezik meg a számlára a pénz? Én múlt szombaton kértem ki, sajnos azóta se érkezettt meg, és még a tranzakciók között sem szerepel a kiutalásról semmi....

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 20, 2021, 18:08:49
Van valaki aki mostanában kért Skrillről kifizetést bankkártyára? Mennyi idő alatt érkezik meg a számlára a pénz? Én múlt szombaton kértem ki, sajnos azóta se érkezettt meg, és még a tranzakciók között sem szerepel a kiutalásról semmi....

@LFCfanBoti  , majd jelezz már , hogy hogy zárult ez a sztori... mert én is hasonló tranzakción agyalok, de lehet, hogy akkor másképp intézem, ha ennyire gáz...