Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: flamman Dátum november 24, 2021, 07:16:52
Sziasztok, a tippjátékba 1 tippemet véletlenül 1 egység téttel küldtem be (Erel-Moriya H). A szabályzat szerint a tipp nem módosítható (nem is szeretném), max a tippjátékot lehet változtatni, ahová küldöm. (Ilyen opció nem játszik). Tétmódosításról nem szól a fáma. Nem lehetne, hogy a tétem 1-ről 8-asra változzon?

Javítva.  :ok:


#1922 november 29, 2021, 16:11:02, Admin
Női kézilabda vb 2021 tippverseny

Tippelj a 2021-es női kézilabda világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és ingyenes fogadásban részesülsz az Unibet jóvoltából!

Nyeremények

Összdíjazás: 150 000 forint!

1-15. hely: fejenként 10 000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Unibetes számlára.

Nyeremény feltételei!





Exkluzív ajánlatunk:
Amennyiben még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor általunk regisztrálva az alap akár 10 000 forintos bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz! További részletek


A Presidents Cup mérkőzéseire nem lehet fogadni a tippjátékban a női kézi VB-n. Miért? Nem lőttem el a mai ötöt, de mégsem tudtam tippet tenni a szlovákok meccsére. :-\

Most már lehet a president's cupra is tippelni.

PDC darts-vb 2022 tippverseny

Tippelj a 2022-es darts világbajnokság mérkőzéseire, zárd a versenyt a legjobbak között, és ingyenes fogadásban részesülsz az Unibet jóvoltából!

Nyeremények

Összdíjazás: 150 000 forint!

1-15. hely: fejenként 10 000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Unibetes számlára.

Nyeremény feltételei!

[/b]




Exkluzív ajánlatunk:
Amennyiben még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor általunk regisztrálva az alap akár 10 000 forintos bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz! További részletek


Érkezett egy pár jelentés a Djere - Moutet teniszmeccsre leadott tippek feldolgozása miatt, melyek pushként lettek elkönyvelve.

Mivel hasonló szituációval még nem igazán találkoztunk, ezért a "nagy szabálykönyvhöz" folyamodtunk, melyben egyebek között ez is szerepel:

8. Elhalasztott, törölt esemény esetén a tippet töröljük.
9. Felfüggesztett esemény esetén (ha nem játsszák le 48 órán belül) a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel tenisz, ahol megvárjuk a mérkőzés végét.
10. Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel: tenisznél amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.


Mivel külön ilyen esetekre (megállapított eredmény) nem volt megjegyzés a szabályzatban, ezért a Sportfogadas.org üzemeltetői a fentieket is figyelembe véve úgy döntöttek, hogy az összes erre a mérkőzésre beérkezett tipp pushként lesz elkönyvelve.

Köszönjük a megértést, s ezt a hiányt mielőbb pótoljuk a szabályzatokban.

Idézetet írta: Admin Dátum január 06, 2022, 10:30:12Érkezett egy pár jelentés a Djere - Moutet teniszmeccsre leadott tippek feldolgozása miatt, melyek pushként lettek elkönyvelve.

Mivel hasonló szituációval még nem igazán találkoztunk, ezért a "nagy szabálykönyvhöz" folyamodtunk, melyben egyebek között ez is szerepel:

8. Elhalasztott, törölt esemény esetén a tippet töröljük.
9. Felfüggesztett esemény esetén (ha nem játsszák le 48 órán belül) a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel tenisz, ahol megvárjuk a mérkőzés végét.
10. Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel: tenisznél amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón.


Mivel külön ilyen esetekre (megállapított eredmény) nem volt megjegyzés a szabályzatban, ezért a Sportfogadas.org üzemeltetői a fentieket is figyelembe véve úgy döntöttek, hogy az összes erre a mérkőzésre beérkezett tipp pushként lesz elkönyvelve.

Köszönjük a megértést, s ezt a hiányt mielőbb pótoljuk a szabályzatokban.

Elfogadom, hisz mást nem nagyon tudok tenni, de 1-2 megjegyzés:
A megállapított eredmény megegyezik a nem megállapított eredménnyel, a későbbi kalendáriumokban majd csak azt mutatják, hogy XY nyert vagy nem. Ahogy a holnapi Djere meccsnél már az látható az ő előző eredményeiben, hogy a legutóbbi meccse egy győzelem volt (igaz, 1-1-es eredménnyel):

https://www.eredmenyek.com/merkozes/Gr9gLctQ/#egymas-elleni/overall

Ahogy fociban is rengetegszer van egyik csapat számára 3-0-val megállapított eredmény, ha a másik pl. rosszalkodik, miegymás. És ilyen megállapított eredmény is győzelemként (másiknak vereségként) van elkönyvelve.

A beidézett szabályok közül itt egyik sem releváns, hisz
- nem függesztették fel a meccset
- nem adta fel senki
- nem halasztották el stb.

Igaziból sajnos egyik tippjátékban sem múlik ezen a tippen a havi győzelmem, így kár is nagyon küzdenem a javításért, hisz ha kijavítódna, akkor azon másik fórumtársak tippjét, akik pl. az SPF ligában vagy SFguru prémiumban Moutetre tippeltek, push helyett vesztesnek kéne elkönyvelni, így őket inkább nem haragítom magamra.

#1928 január 06, 2022, 19:04:12, Admin
IdézetElfogadom, hisz mást nem nagyon tudok tenni, de 1-2 megjegyzés:
A megállapított eredmény megegyezik a nem megállapított eredménnyel, a későbbi kalendáriumokban majd csak azt mutatják, hogy XY nyert vagy nem. Ahogy a holnapi Djere meccsnél már az látható az ő előző eredményeiben, hogy a legutóbbi meccse egy győzelem volt (igaz, 1-1-es eredménnyel):

https://www.eredmenyek.com/merkozes/Gr9gLctQ/#egymas-elleni/overall

Ahogy fociban is rengetegszer van egyik csapat számára 3-0-val megállapított eredmény, ha a másik pl. rosszalkodik, miegymás. És ilyen megállapított eredmény is győzelemként (másiknak vereségként) van elkönyvelve.

A beidézett szabályok közül itt egyik sem releváns, hisz
- nem függesztették fel a meccset
- nem adta fel senki
- nem halasztották el stb.

Igaziból sajnos egyik tippjátékban sem múlik ezen a tippen a havi győzelmem, így kár is nagyon küzdenem a javításért, hisz ha kijavítódna, akkor azon másik fórumtársak tippjét, akik pl. az SPF ligában vagy SFguru prémiumban Moutetre tippeltek, push helyett vesztesnek kéne elkönyvelni, így őket inkább nem haragítom magamra.

@flamman

Előbbi bejegyzésben írtam is, hogy ilyen esetünk még nem volt, s emiatt is történhetet meg az, hogy nem volt rá a szabályzatban vonatkozás. Hamarosan viszont lesz.
S mivel nem volt rá utalás a szabályzatban, ezért nekünk kellett dönteni, hogy mi legyen. A döntés meg az volt, hogy minden "push".

A későbbiekre vonatkozóan viszont indítunk egy szavazást, s ti döntitek el, hogy milyen feldolgozási metódust alkalmazzunk.

Szavazás elindítva.

Megjegyzés: a kérdés csak azon tippekre érvényes melyek a mérkőzés/sportesemény végső kimenetelére vonatkoznak, az összes többi tipp (alatt/felett, handicap stb.) pushként lesz elkönyvelve.

Idézetet írta: Admin Dátum január 06, 2022, 19:07:23Szavazás elindítva.

Megjegyzés: a kérdés csak azon tippekre érvényes melyek a mérkőzés/sportesemény végső kimenetelére vonatkoznak, az összes többi tipp (alatt/felett, handicap stb.) pushként lesz elkönyvelve.
Én csak a saját példámat említem.
Tegnap tettem bet365 -ön Moutet. Elég volt az nekem, hogy a hülye francia "fuck you" -ja miatt buktam a pénzem, de ha még az SfGuru elemzésem is emiatt lett volna vesztes .... akkor aztán végképp gőzölt volna a fejem. Az ORG. szerencsére nem iroda, amúgy a fogadókkal szemben az lenne a fair, ha az irodák sem vesztesként könyvelnék el az ilyen "szerencsétlen" eseményeket.

IdézetSzavazás elindítva.

Megjegyzés: a kérdés csak azon tippekre érvényes melyek a mérkőzés/sportesemény végső kimenetelére vonatkoznak, az összes többi tipp (alatt/felett, handicap stb.) pushként lesz elkönyvelve.
Kedves @Admin én ezt annyival egészíteném ki, hogy régebben már volt egy szavazás az alatt/felett és handicap tippekre vonatkozóan és akkor az a döntés született (és én azóta is ennek megfelelően javítok), hogyha egy tenisz(!) mérkőzés olyan stádiumban ér véget, hogy van értékelhető eredmény, akkor azt annak figyelembevételével javítjuk.
Pl.: ha valaki over 18,5-t tippel a játékok számára és a mérkőzés 6:4;3:3-nál ér véget, akkor azt nyertesnek értékeljük, viszont 19,5-nél push. Ugyanez a helyzet a szett handicap fogadásoknál is, csak ott pont fordítva. Ha a mérkőzés 1:1-es szettállásnál szakad félbe, akkor a 2:0, 0:2, -1,5-es tippek vesztesek.

Ezt nem én találtam ki, ezt a tagság szavazta meg jó pár éve és azóta én ezt figyelembe véve javítok.

IdézetTegnap tettem bet365 -ön Moutet. Elég volt az nekem, hogy a hülye francia "fuck you" -ja miatt buktam a pénzem,

Tessék: itt a bizonyíték, hogy ez nem egy push kimenetel volt.

IdézetElfogadom, hisz mást nem nagyon tudok tenni,

Ahogy fociban is rengetegszer van egyik csapat számára 3-0-val megállapított eredmény, ha a másik pl. rosszalkodik, miegymás. És ilyen megállapított eredmény is győzelemként (másiknak vereségként) van elkönyvelve.


Saját magadat cáfolod meg. Egyszer elfogadod, egyszer nem.
A lényeg:
Ilyen eset még amióta én javítom a tippeket (több mint 10 éve) NEM VOLT! Ezért azzal is tisztában voltam, hogy ez nincs leszabályozva, sőt tovább megyek, nem vagyok jövőbe látó, de azt is tudtam, hogy ebből szappanopera lesz, mert ami az egyiknek jó, az a másiknak biztos, hogy nem jó. Nem vagyok jövőbe látó, de nem tévedtem.
Ekkor kértem az @Admin segítségét. Ő, Ők hoztak egy döntést ami első blikkre azt mondom a leghumánusabb. Most pedig megadták a tagságnak a lehetőséget egy szavazás formájában, hogy egy hézag betöltődjön a szabályzatban.

Zárásként egy kérdés: azokért a 3:0, 0:3-kért mikor kaptál pénzt bármely fogadóirodától?

IdézetTessék: itt a bizonyíték, hogy ez nem egy push kimenetel volt.

Ez fogadóirodánként is eltér egyébként. Van ahol push, van ahol jóváírják... Sérüléseknél is, van olyan iroda, amelyik jóváírja a nyereményt ha feladja az ellenfél, már akkor is ha egy pontot lejátszanak a meccsből, van olyan iroda, amelyik legalább 1 lejátszott szettet vár, hogy feladás esetén fizessen... illetve van olyan iroda, ahol mindig void a tipp feladás esetén... Ezekből tehát nem lehet általánosságban kiindulni. De pl az általad fent említett párhuzamok nem helytállóak (legalábbis a Te szemszögedből, a saját javadra), mert amikor egy futballmeccsen megállapítják a 3-0-ás eredményt a "zöld asztalnál", akkor valóban lesz győztese a meccsnek, és az évkönyvekben valóban az lesz, hogy ez vagy az nyert, de a Te fogadásod arra a csapatra nem lesz kifizetve az irodák által. Ha azt nézzük, itt is hasonló volt ez az eredménymegállapítás, így ha kimenetel szempontjából vizsgáljuk ezt a meccset, akkor nem annyira meglepő egy esetleges push értékelés. Ugyanakkor ha valaki over-t fogadott erre a meccsre, abban az esetben érzek némi jogosságot , ha push helyett win-t szeretne... ugyanis a pályán már jóváhagyott, ténylegesen lejátszott események alapján is nyertes a tippje. Szóval összetett sztori ez, de ha a kimenetel fogadásokról beszélünk, akkor nem állíthatjuk 100%-osan, hogy itt bizony jár, vagy épp nem jár nyeremény az alapján, hogy adott fogadóiroda milyen módon jár el ez ügyben... már csak azért sem, mert nem egységes ebben a piac, illetve ebben a játékban a játékszervező által kiírt szabályzat lehet csak a mérvadó. (Mivel erre speciel még nem volt precedens, ez most így egyedi elbírálásra kellett, hogy kerüljön.)

És most nem ellened beszélek flamman, illetve nem is Adminék mellett, de így kívülállóként nézve a sztorit, ez tiszta sor. Engem is bosszantana, ha ezen az idegbeteg Moutet-n buknék... vagyis igazából így is bosszant, mert akartam fogadni ellene, de lecsúsztam róla...  ;D (22bet-nél speciel kifizetik)