Úniós Rögbi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 június 02, 2015, 17:55:33, druzsinlaci
Sziasztok!

MA elkezdődik au U20-as rögbi világbajnokság.

Kinéztem az Anglia - Japán meccset, de annyira kicsik a szorzók, hogy felesleges bármire is fogadni előre. Viszont élőben egyik csapat éri el az 40 és 50 pontot (Anglia) jó lehet, bár ki tudja mekkora oddsz lesz rá. Bet365-on sajnos nem lehet majd rá fogadni élőben, bár ez még este fél hétig akár meg is változhat, hiszen a BT Sport 2 közvetíti a találkozót. Ez az előre megadott -57,5-es hendi nem vonz, simán meglehet, de akár az is lehet, hogy 58-15 lesz a végeredmény.

UPDATE: közben lettek szorzók az összesítettre. 70 pont a határ Anglia pontjainak, hu az már nagyon necces, kihagyós...

Tippem: (Ha lehet rá fogadni)

Anglia éri el elsőnek az 50 pontot -
Lesz cél 7 perc 30 másodperc előtt - 1,72
Összesített pontok 74 felett - 1,53

----
Egyébként ma sima meccsek lesznek, nyer majd Ausztrália, Új-Zéland, Anglia, Dél-Afrika is a házigazdák ellen.

Anglia U20 - Japán U20
59:7 (45:0,14:7)
Vége
02.06.2015 18:30


Tegnap egy remek edzőmeccset játszott Anglia Japán ellen:)

Sajnos a 74 pont felett összesen nem jött össze, de jól éreztem, hogy a 70 angliai pont nem fog összejönni, és a -57,5-es hendit sem kell mindenáron megtenni.

Viszont az első 50 pont megvolt, sajnos nem tudtam megnézni mennyi az oddsz rá élőben, de gondolom 1,5-1,6 környékén volt, ha 70 volt a felső határ. És nem volt kérdés, hogy az első 7 és fél percben lesz-e cél, hiszen mindjárt az első percben lett egy! Halkan jegyzem meg, hogy nyert mindenki akit kiírtam, igaz ezek nagyon kis oddszok voltak.

Folytatás szombaton!

Tippem: (Ha lehet rá fogadni)

Anglia éri el elsőnek az 50 pontot -
Lesz cél 7 perc 30 másodperc előtt - 1,72

Összesített pontok 74 felett - 1,53

Anglia éri el elsőnek az 50 pontot - mérkőzés előtt pár perccel 1.02-1.03 volt rá kirakva a bet365ön.

Az nagyon siralmas oddsz volt akkor sajnos....

Ma este 20:45-kor rendezik a Toulon - Stade Francais francia rögbibajnoki elődöntőt.



A Toulon a legjobb volt idén az alapszakaszban, gyakorlatilag otthon bivalyerősek voltak, mindössze 2-szer kaptak ki, ám az egyik fájó vereségük pont a mostani ellenféltől volt, 24-34 lett akkor az eredmény.
Jól mutatja a hazaiak statisztikáját, hogy saját stadionjukban 13 meccsen 457 pontot értek el, ami több mint 35-ös pontátlag meccsenként!
Személy szerint még mindig a legjobbaknak tartom őket Franciaországban, és ezt a meccset ha nem is simán, de hozniuk kellene.
A vendégek így is nagy bravúrt értek el, de most idegenben kell küzdeniük, ráadásul a Toulon pihent előző héten.
Számomra nem kérdés, hogy a hazaiak nyernek de én a nagyobb szorzókra utazom.

Tippjeim:

Toulon céljainak száma 1,5 felett - 1,61
Toulon 22,5 pont felett szerez - 1,83
Összesített pontok 38 felett - 1,9
Stade Francais +10 - 1,57

Megmondom őszintén, hogy a tegnap esti rögbimeccs meglepett. A Stade Francais 33-16-ra legyőzte a hatalmas esélyes Touloniakat, és bejutott a nagydöntőbe. Így viszont komoly esélyesé lépett elő a végső győzelemre.

Tippjeim:

Toulon céljainak száma 1,5 felett - 1,61
Toulon 22,5 pont felett szerez - 1,83

Összesített pontok 38 felett - 1,9
Stade Francais +10 - 1,57

Ma délután és este folytatódnak a küzdelmek az U20-as rögbivébén.

Így a hozzászólás elején szólok, hogy nyerni fog Franciaország, Ausztrália, Dél-Afrika, Anglia és Új-Zéland is.

De én mindössze egy találkozót néztem ki, az Új-Zéland - Argentínát.



A "Kiwik" az első meccsen Skóciát verték 68-10-re, míg Argentínát Írország rendezte le, igaz csak 18-16-ra kaptak ki. Ez még akkor sem egy kategória, ha azt nézzük, hogy az Argentínok megszorongatták az Íreket. Ha Új-Zéland nyer, akkor továbbjut, ez biztos. Véleményem szerint arra fognak hajtani, hogy a csoport utolsó mérkőzésén már ne kelljen erőlködniük.
Azért ez a 32 pontos hendikep elég erős határ, de 27-28 pont különbség simán van a két csapat között.

Tippjeim:

Új-Zéland -28 - 1,57
1.félidő Új-Zéland -15,5 - 1,83

Hú, Új-Zéland nagyon szenvedett Argentína ellen, majdnem ki is kaptak...
Végül 32-29-re nyertek, de így még erősebb az a tippem, hogy az Angolok nyerik az U20-as VB-t.

Tippjeim:

Új-Zéland -28 - 1,57
1.félidő Új-Zéland -15,5 - 1,83

Holnap újabb forduló, de a lényeg már megvan, kihagyósak a meccsek.



Ma este 21:00-kor rendezik a Francia Bajnokság döntőjét Párizsban.

Sokat nem szeretnék írni róla, a Stade Francais remek formában ütötte ki a Toulon-t, míg a Clermont nagyszerű játékkal jutott ide.
Felesleges elemezni, bármi lehet, de a párizsi székhelyű rózsaszínek jobban meggyőztek...

Tippjeim:

Stade Francais 15,5 pont felett szerez - 1,8
Stade Francais 1,5 célnál többet szerez - 2,62
Összes célok száma 2,5 felett - 2,1
Összesített pontok 30 felett - 2,0