Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 13, 2021, 16:01:25


Ez csak nekem ellentmondásos, hogy Európa-bajnokság és Simon Whitlock!?  ;D :o :redchug:

Jaja, foglalkoztak mar ezzel sokan es jogos is, kiveve hogy a European Tourokat nezik hozza ugye, amin nyilvan Whitlock nyomja.. ;D

Idézetet írta: peshark Dátum október 13, 2021, 20:53:14
Jaja, foglalkoztak mar ezzel sokan es jogos is, kiveve hogy a European Tourokat nezik hozza ugye, amin nyilvan Whitlock nyomja.. ;D

Igen, azóta valahol olvastam, hogy ezért... Csak akkor szerintem szerencsésebb lenne mondjuk European Tour Finals-nak hívni Európa-bajnokság helyett! 😃 Vagy csak félrefordítás miatt lett ez magyarul!?

A PC 25-26-27 megy most a heten, az agrajzot hol tudom megnezni?, mert reggel kerestem a mai menut, de 2019, s 2020-s talalatokat leszamitva nem talaltam semmit.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 20, 2021, 18:36:02
A PC 25-26-27 megy most a heten, az agrajzot hol tudom megnezni?, mert reggel kerestem a mai menut, de 2019, s 2020-s talalatokat leszamitva nem talaltam semmit.

Mindig aznap reggel - délben van a sorsolás ezekre az eseményekre.

Ha odaérek, guruba is beírom majd hosszabb indoklással, de a Noppert 2,20-ban bőven van érték mára.

Ahogy kozeledunk a vb fele, altalaban annyira korvonalazodnak is az eroviszonyok. En Claytont mar egy ideje megraktam vilagbajnoknak, de most egesz jo alkalom van ismet elrejteni egy nagyobb osszeget.
Jelenlegi mezonyben (ha Wright nem talalja meg a 110es atlagokat ujra, amit nem hiszek) ezen 3 jatekoson kivul nem latok mast aki behuzhatna a vbt. Mindenkire egy egyseg, a vege legalabb 5 egyseg. A nyeremeny tisztan 2 egyseg..

Cross, Anderson? Csak a Vébét szoktam nézni, így most nem vagyok túlzottan képben. Leginkább az érdekelne, hogy a skótnál a formával van a gond vagy egészségügyi gondja is van? Ha egészséges azért ő robbanthat bármikor :) (igen, nekem ő a kedvencem 8))

Idézetet írta: Latzka Dátum november 21, 2021, 16:46:48
Cross, Anderson? Csak a Vébét szoktam nézni, így most nem vagyok túlzottan képben. Leginkább az érdekelne, hogy a skótnál a formával van a gond vagy egészségügyi gondja is van? Ha egészséges azért ő robbanthat bármikor :) (igen, nekem ő a kedvencem 8))

Cross kezd visszatalalni, de kozel sem extra es kozel sem stabil. Gary iden 1 versenyt kiveve nem tette ki a labat a UK-bol, szovegel inkabb helyette mindenkivel es minden hulyesegrol. Egy cseppnyi eselyt nem latok Garynel, Cross ha jo sorsolast kap azert siman negyeddontoig mehet.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: november 25., 11:00CET

Komoly valtozasokon megy keresztul az idei Premier Liga...

Idézetet írta: peshark Dátum január 14, 2022, 20:00:40Komoly valtozasokon megy keresztul az idei Premier Liga...

Most ezt nem vágom. Minden héten lesz egy egyenes kieséses rendszerű torna 8 játékos között? Vagy mi? Nem értem miért variálnak, a Covid előtti rendszer tökéletes volt a 10-es mezőnnyel.  :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum január 14, 2022, 20:14:35Most ezt nem vágom. Minden héten lesz egy egyenes kieséses rendszerű torna 8 játékos között? Vagy mi? Nem értem miért variálnak, a Covid előtti rendszer tökéletes volt a 10-es mezőnnyel.  :-\

Jaja, minden héten tolnak egy kis tornát a játékosok és az alapján kapnak pontokat, a végén a legjobb 4 play off ugyanúgy mint eddig.

IdézetJaja, minden héten tolnak egy kis tornát a játékosok és az alapján kapnak pontokat, a végén a legjobb 4 play off ugyanúgy mint eddig.

Hát nem tudom. Átgondolva ettől azt várják szerintem, hogy senki nem lazázik el 1-2 fordulót. Bár ez eddig se volt jellemző. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből.

Hétvégén indul a 2022-es darts-szezon

Pénteken este startol a 2022-es Masters torna az angliai Milton Keynesben! Olvasd tovább


Ha Masters bármilyen sportban, akkor az esélytelenebbekre fogadás játszik nálam.

Clemens +1.5 1,72
Bunting + 1.5 1,66
King +1.5 1,72
Dolan +1.5 1,80
White +1.5 1,90
Gurney +1.5 1,61
Whitlock +1.5 1,83
Petersen +3.5 1,53