Foci hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: chabialonso Dátum február 14, 2021, 16:05:40
Változott a Tippmix fogadási kínálata a büntetőlapokra. Eddig volt büntetőlapok pontos száma a kiemelt bajnokságoknál 12+-ig mentek. Na ez olyan három hete megszűnt , és a maximum a 6,5 7,5 8,5 fölé . Attól függ milyen csapatok játszanak a szorzó is 4-5 közötti a legmagasabb számra. A 12+-t szerettem, mivel a Getafe meccsén párszor lejött, igaz egy ezressel tettem, de a Valencia-Getafen 60-as, a Levante -Getafen 70-es szorzó volt. Volt azóta egy Valencia-Granada meccs ott is volt 12 büntető meglepetésre. Azóta levették a kínálatból. A többi irodánál is csak ilyen 5 körüli odds a max a lapoknál.
Tud valaki valamit, miért vették le. Esetleg volt valami a hírekben tízmilliós nyereményekről lapos fogadással kapcsolatban?

Szerintem egyszerűen beszartak. Ugye a betclictől vették át a szorzókat egy az egyben, szerintem párszor meg lettek vele szopatva, aztán úgy döntöttek, inkább kiveszik. Egyébként a betclic-en tudod tenni, a tippmix is onnan vette át mindig. Más kérdés, hogy a betclic hamar korlátoz, vagy legalábbis hamarabb.
De ja, nekem is hiányzik.


A következő szezontól a 'Gladbach jelenlegi edzője veszi át a Dortmund írányítását. Most már csak az a kérdés, hogy Terzic kihúzza-e a szezon végéig.

Más is kapott mostanában emailt amiben fizetős tippmixtipp oldalra invitálják? Soha nem fizettem elő. Régebben érdeklődtem, de az valami NTT volt. Ez most már maxtippmixtippek  :laugh:
Úgy látszik osztódással szaporodnak, vagy ki tudja. A struktúra minden esetre ugyanaz.

Ripost: Szoboszlai Dominik szívszorító üzenete, szép emléket osztott meg - https://ripost.hu/sport/a-nap-kepe/szoboszlai-dominik-szivszorito-uzenete-2767824/

Szívszorító, könnyfacsaró, elképesztő, hihetetlen, szívhez szóló drámai üzenet, mely így szól: "Sok sikert fiúk Budapesten... Ez az aréna már rengeteget adott nekünk. Remélem győztesen tértek haza".

Nekem ez a szívem szorítja tényleg, hogy ennyire drámai és elképesztő üzenete volt. :'( :'( :'(

#magyarmédia


Egy az egyben ilyen hírek voltak még a legrégebbi Football Managerekben is :D

Az a fránya angol időjárás :-\

A válogatottban fel is készülhet akkor mondjuk Dibusz, az ilyesmi véleményért Fideszországban jön a retorzió.

https://telex.hu/belfold/2021/02/23/gulacsi-peter-is-kiall-a-szivarvany-csaladok-mellett

Idézetet írta: TiB Dátum február 23, 2021, 14:31:07
A válogatottban fel is készülhet akkor mondjuk Dibusz, az ilyesmi véleményért Fideszországban jön a retorzió.

https://telex.hu/belfold/2021/02/23/gulacsi-peter-is-kiall-a-szivarvany-csaladok-mellett

Kapni fog ő hideget, meleget a B-középtől, az már tuti biztos.

#143 február 24, 2021, 09:52:26, robmiller
Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2021, 08:04:16
Kapni fog ő hideget, meleget a B-középtől, az már tuti biztos.

Meg is érdemli. És leginkább nem a közlendővel van bajom, hanem azzal, hogy pontosan az ilyen megnyilvánulások gerjesztik a feszültséget a társadalomban! Ez igaz az antiszemitizmusra, a rasszizmusra, a melegjogokra stb.
Ha nem lenne napi szinten ez az egész az arcodba tolva annyira, hogy már besokallsz tőle, nem is lenne probléma. Legalábbis nem ennyi, abban biztos vagyok.

Én speciel leszarom ki zsidó, ki fekete, vagy ki éppen meleg. Nem érdekel mindaddig, amíg nem tolják az arcomba, illetve ezáltal, hogy ők hátrányos helyzetűnek, elnyomottnak stb. vannak feltüntetve, kvázi előnyt nyernek a körülöttük megjelenő ajnározás folytán. Pl. felőlem legyen meleg akárki, viszont tartsa a négy fal között! Viszont megmondom őszintén attól is rosszul tudok lenni, ha egy közösségi helyen egy heteropár nem bír magával. Mindennek megvan a maga helye, ideje...pedig lássuk be ez társadalmilag elfogadottabb, mint az, hogy két pasi vagy két nő csinálja ezt nyilvánosan.

Szóval Gulácsiban én is nagyot csalódtam emberi szinten, mert ennek a témának nem az ő oldalán lenne helye. Elfogadom, hogy mint magánember van véleménye, mert mindenkinek joga van hozzá. Viszont az oldala már nem "magánember"- kategória, hanem több ezrek, százezrek, milliók által követett sportolóé, akinek csakis a karrierjével, teljesítményével, sportpillanataival szabadna jó esetben foglalkozni. Legalábbis szerintem. És ez igaz minden olyan tömeg-manipulativ médiumra, rajongói oldalra, akiknek égegyadta köze nem lenne normális esetben az ilyen jellegű témákhoz.

Továbbra is tartom és egyre jobban meggyőződöm róla, hogy a rasszizmus, antiszemitizmus és egyéb ilyen társadalmat masszívan megosztó jelenségek ébrentartása bizonyos igencsak felső körök érdeke ezáltal gerjesztve a feszültséget a globális világban. És nézzetek konteo-függőnek. Remélem egyszer én is kiakadhatok és megvéd majd valami hatalom ha lefehéreznek, lemagyaroznak vagy éppen majd leheteroznak!

Viszont ahogy látom ezt a hírt nem is volt szerencsés a Foci hírekben megosztani, mert ez minden csak nem Foci hír...!  :beerchug:

Szerintem az asszony tolja hatulrol ezt, Gula nagyon meg akar felelni neki . De ha mar nem aktivan focizik akkor lehetne a nagykovete is az ugynek, addig is  meleg olesben  lesz resze a szurkoloktol.

#145 február 24, 2021, 10:13:42, SPF Admin
Idézetet írta: robmiller Dátum február 24, 2021, 09:49:46
Meg is érdemli. És leginkább nem a közlendővel van bajom, hanem azzal, hogy pontosan az ilyen megnyilvánulások gerjesztik a feszültséget a társadalomban! Ez igaz az antiszemitizmusra, a rasszizmusra, a melegjogokra stb.
Ha nem lenne napi szinten ez az egész az arcodba tolva annyira, hogy már besokallsz tőle, nem is lenne probléma. Legalábbis nem ennyi, abban biztos vagyok.

Én speciel leszarom ki zsidó, ki fekete, vagy ki éppen meleg. Nem érdekel mindaddig, amíg nem tolják az arcomba, illetve ezáltal, hogy ők hátrányos helyzetűnek, elnyomottnak stb. vannak feltüntetve, kvázi előnyt nyernek a körülöttük megjelenő ajnározás folytán. Pl. felőlem legyen meleg akárki, viszont tartsa a négy fal között! Viszont megmondom őszintén attól is rosszul tudok lenni, ha egy közösségi helyen egy heteropár nem bír magával. Mindennek megvan a maga helye, ideje...pedig lássuk be ez társadalmilag elfogadottabb, mint az, hogy két pasi vagy két nő csinálja ezt nyilvánosan.

Szóval Gulácsiban én is nagyot csalódtam emberi szinten, mert ennek a témának nem az ő oldalán lenne helye. Elfogadom, hogy mint magánember van véleménye, mert mindenkinek joga van hozzá. Viszont az oldala már nem "magánember"- kategória, hanem több ezrek, százezrek, milliók által követett sportolóé, akinek csakis a karrierjével, teljesítményével, sportpillanataival szabadna jó esetben foglalkozni. Legalábbis szerintem. És ez igaz minden olyan tömeg-manipulativ médiumra, rajongói oldalra, akiknek égegyadta köze nem lenne normális esetben az ilyen jellegű témákhoz.

Továbbra is tartom és egyre jobban meggyőződöm róla, hogy a rasszizmus, antiszemitizmus és egyéb ilyen társadalmat masszívan megosztó jelenségek ébrentartása bizonyos igencsak felső körök érdeke ezáltal gerjesztve a feszültséget a globális világban. És nézzetek konteo-függőnek. Remélem egyszer én is kiakadhatok és megvéd majd valami hatalom ha lefehéreznek, lemagyaroznak vagy éppen majd leheteroznak!

Viszont ahogy látom ezt a hírt nem is volt szerencsés a Foci hírekben megosztani, mert ez minden csak nem Foci hír...!  :beerchug:

Szerintem meg egy picit benézted. Ő nem direktbe nyomja a melegpropagandát, hanem tudtom szerint amellett kampányol, hogy igenis "mások" is örökbe tudjanak venni gyerekeket, és ne az állam döntse ezt el!

Hamarosan jön majd az abortusztörvény is...már látom (a lengyel barátoktól).

Én se feltétlenül szeretem a mostani PC mozgalmakat, sőt, kimondottan fel vagyok háborodva, hogy pl. a F1-ben már nincsenek ott a pit-lányok. Ettől eltekintve, ha mindenki a négy fal között csinálja, akkor legyen rá lehetősége bevállalni egy gyereket is, ha már az emberi teste ehhez nem alkalmas. Szerintem egy árva gyereknek jobb egy ilyen környezetben, mint egy otthonban.

De mindenkinek szíve ügye. Én sem mondom meg, hogy X mit csináljon a négy fal között, más se mondja meg.

#146 február 24, 2021, 10:17:18, robmiller
Ne menjünk bele. Abban teljesen igazad van így belegondolva, hogy tényleg nem direktbe nyomja! Elismerem most így jobban megnézve! Viszont tudjuk azt, hogy akkor indirekt módon miről szól ez a propaganda, s amint látod mit váltott ki rengeteg emberből? Kikúrt nagy felháborodást, mert ha burkoltan is, óvatos mezsgyén haladva, de megint csak meleg-propaganda van terítéken.

Na de nem akarok én ebbe belemenni, mert pont ezektől próbálom óvni magamat és a szűk környezetemet, hogy ezek a faszságok napi szinten jelen legyenek az életünkben. Semmi szükség rá nálunk, csak ne ömlenének már olyan helyekről is, mint a sportoldalak, amiket előszeretettel követek...

Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 24, 2021, 10:09:10
Ettől eltekintve, ha mindenki a négy fal között csinálja, akkor legyen rá lehetősége bevállalni egy gyereket is, ha már az emberi teste ehhez nem alkalmas. Szerintem egy árva gyereknek jobb egy ilyen környezetben, mint egy otthonban.

Annyira nehéz kérdések ezek. Részben igazat adok és értem mire gondolsz. Részben pedig nem. Egy sör mellett kultúráltan tök jó lenne kifejteni ezeket, mert az érdekel viszont, hogy ki mit gondol magánember szinten erről, ahogy nekem is megvan a véleményem. Viszont úgy érzem szétoffoljuk a topikot... :(

Idézetet írta: robmiller Dátum február 24, 2021, 10:14:42
Ne menjünk bele. Abban teljesen igazad van így belegondolva, hogy tényleg nem direktbe nyomja! Elismerem most így jobban megnézve! Viszont tudjuk azt, hogy akkor indirekt módon miről szól ez a propaganda, s amint látod mit váltott ki rengeteg emberből? Kikúrt nagy felháborodást, mert ha burkoltan is, óvatosan mezsgyén haladva, de megint csak meleg-propaganda van terítéken.

Na de nem akarok én ebbe belemenni, mert pont ezektől próbálom óvni magamat és a szűk környezetemet, hogy ezek a faszságok napi szinten jelen legyenek az életünkben. Semmi szükség rá nálunk, csak ne ömlenének már olyan helyekről is, mint a sportoldalak, amiket előszeretettel követek...

Ezzel teljes mértékben egyetértek.
Sőt, per pillanat azt sem tudom hogyan reagálnám le, ha a nagyon közeli környezetemben valaki coming-outolna, nekem csupán a kormány intézkedéseivel vannak gondjaim. Miért szól ebbe bele?


Idézetet írta: robmiller Dátum február 24, 2021, 10:16:48
Annyira nehéz kérdések ezek. Részben igazat adok és értem mire gondolsz. Részben pedig nem. Egy sör mellett kultúráltan tök jó lenne kifejteni ezeket, mert az érdekel viszont, hogy ki mit gondol magánember szinten erről, ahogy nekem is megvan a véleményem. Viszont úgy érzem szétoffoljuk a topikot... :(

Már alig várom azt a sörözést.  :beerchug: