Konferencia Liga 2021-2022 Selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sokan szkeptikusak/negatìvak Stöger kapcsàn.
Làtni kell, hogy a fegyelem ès a hibàk minimalizàlàsa volt Rebrov fő erènye/fegyvere, s elèggè jó fizikummal ez elègg is egy európai csoportkörhöz.
Stöger nyíltabb focit jàtszat, feljebb van a vèdelem, érre mondjàk, hogy előre vèdekezik. Több a kockàzat, több a hiba - a labdavesztèsek a középpàlyàn erősebb elenfèl ellen bugyiig vàghatnak....
Màsik szempont: adott-e a Fradi kerete egy tàmadóbb/kezdemènyezőbb jàtèkfilozófiàhoz az európai kupaszinten? Eddig ez nem derült ki! Euró milliók vannak a csapatban, kèrdèses, hogy a tudàs is megvan-e a pènzt mögött?
Szóval Rebrov utàn stílusváltàs van a Fradinàl, s szerintem előre sírni a precizítàs elvesztèsèn mèg korai. Majd szeptemberre kiderül mi lesz ebből. Remèlem egy overes, tàmadóbb FTC, akàr a legkisebb európai kupàban is jobb lehet - mint egy keveset vàllaló pofozógèp a Bl-ben. Az a szint nem a magyar klubfociról szintje. lsd: vidi - sztem kieső UTE, s talàn még egy kört menni tudó Puskás.

Akárhogy nézzük a Konferenciában az első forduló mindkét meccsét alapul véve csak két igazi meglepetés volt.
Az egyik a moldovai Milsami továbbjutása Sarejevoban.
A másik a Vidi elleni Ararat továbbjutás.
Következő körre még nincsenek szorzók.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/GCn8ypfh/#osszefoglalas/osszefoglalas

Minden meccs mas es mas, es semmi bajom a litvanokkal, de remelem a Fradinak is osszejon egy ilyen felido.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 20, 2021, 18:47:42
https://www.eredmenyek.com/merkozes/GCn8ypfh/#osszefoglalas/osszefoglalas

Minden meccs mas es mas, es semmi bajom a litvanokkal, de remelem a Fradinak is osszejon egy ilyen felido.

A konferencia ligában másképp játszanak a BL-ből kizúgott csapatok. Lazábbak. Ezt a Zalgirist annyira érdekelte, hogy nem is akart gólt rúgni. A TNS-t walesi csapatként jobban, pedig ott nagyobb pénz van.

A Vidi (tudom, hogy mostanaban minden evben valtoztatnak a csapatneven, de nekem jo a regi, megszokott) kupaszezonja ennyi volt, de azert az ormenyek mai meccse tukrozi, hogy boven verheto csapatrol volt szo. Kar, hogy a visszavagon 4 veszelyes helyzetuk nem volt, mig a lengyelek golbol osszehoztak ennyit.

A mai meccsek kapcsan a Puskastol gyozelmet varok. Titkon az Ujpesttol is, de ez a Vaduz erdekes kis csapat...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 22, 2021, 17:31:12
A mai meccsek kapcsan a Puskastol gyozelmet varok. Titkon az Ujpesttol is, de ez a Vaduz erdekes kis csapat...

3-0 a letteknek. Ez igen...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 22, 2021, 17:31:12
A Vidi (tudom, hogy mostanaban minden evben valtoztatnak a csapatneven, de nekem jo a regi, megszokott) kupaszezonja ennyi volt, de azert az ormenyek mai meccse tukrozi, hogy boven verheto csapatrol volt szo. Kar, hogy a visszavagon 4 veszelyes helyzetuk nem volt, mig a lengyelek golbol osszehoztak ennyit.


A Vidi siman ledobta ezt, igy lehetett elkuldeni konnyen azt a balfasz Kovacsot
Mar csak az a kerdes kb, hogy Juhasz vagy Nikolics lesz helyette, ilyen hangok vannak

Bekapott Vaduz gól a végén nagyon felhozta a miniállam svájci csapatát. 2019-ben nyertek a Vidi ellen Vadúzban, és tovább is jutottak hosszabbítással.
Az akkor egy tenni akaró Fehérvár volt, nem olyan mint a mostani.

Ez a Puskás meccs csak nekem tűnt bundásnak, vagy valóban ilyen szarok? Bundameccseken szokás így imitálni az idegességet, meg így egymásra förmedni, mint a Puskás focistái tették  ;D Gyakorlatilag ilyen csapattársak közti műbalhék, mintha nagyon aggasztaná őket az eredmény, közben legbelül mindketten tudják, hogy csorog a pénz. Legnagyobb az volt, amikor tudják, hogy 3-0, van még egy perc, aztán hátul passzolgatnak  ::)

Bízzunk benne, hogy a visszavágóra megjön a hőség, mert anno a Skonto Riga a Loki ellen azért kapott ki 9-2-re, mert nem bírta a hőséget. Legalábbis ők ezzel magyarázták a bundát  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 23, 2021, 09:09:35
Ez a Puskás meccs csak nekem tűnt bundásnak, vagy valóban ilyen szarok? Bundameccseken szokás így imitálni az idegességet, meg így egymásra förmedni, mint a Puskás focistái tették  ;D Gyakorlatilag ilyen csapattársak közti műbalhék, mintha nagyon aggasztaná őket az eredmény, közben legbelül mindketten tudják, hogy csorog a pénz. Legnagyobb az volt, amikor tudják, hogy 3-0, van még egy perc, aztán hátul passzolgatnak  ::)

Bízzunk benne, hogy a visszavágóra megjön a hőség, mert anno a Skonto Riga a Loki ellen azért kapott ki 9-2-re, mert nem bírta a hőséget. Legalábbis ők ezzel magyarázták a bundát  ;D

Pont erre gondoltam, hogy itthon a Puskás lő egy ötöst nekik. A Rigával kint 2:2 -t játszott a Debrecen. Itt nagyon feltűnő lenne , ha valami ilyesmi történne, de mindkettő baltikumi csapat.


A lett RFS félidőben idegenben 2-0 megy a Gent ellen is :laugh: (ugye ők ejtették ki hazánk csodáját a Puskást)

Itt a legérdekesebb a TNS - Plzen 4:2 volt , mikor Bresztben  előtte nyerni tudtak a csehek.
Na meg a Szófia - Eszék 4:2.

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 06, 2021, 12:13:01
Itt a legérdekesebb a TNS - Plzen 4:2 volt , mikor Bresztben  előtte nyerni tudtak a csehek.
Na meg a Szófia - Eszék 4:2.

Ez a Plzen már nem az a Plzen, mint régen volt. Csak azért számít akkora meglepetésnek, mert annak idején az első számú cseh csapat voltak, Bl-szerepléssel.

Tényleg érdekesen sikerült, a 9-es odds zöldült az 1X2-es fogadásban  :noway:

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum augusztus 04, 2021, 20:31:48
Potyoghatnak a gólok a vigaszágon

Érdekes koszovói - norvég párharc jöhet csütörtökön. Olvasd tovább