Premier League 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagy figura ez a Gerrard :) nézi az Everton-szurkolókat és odamosolyog nekik, miután nyertek 1:0-re ellenük ;D

https://twitter.com/i/status/1484885884172480515

Ziyech gólja :smitten:



@Latzka a kedvencednek is van kedvence ;)

Idézet@Latzka a kedvencednek is van kedvence ;)

Hogyne lenne, hiszen a kedvencem még szinte gyerek ;D Köszi @TiB  :smitten:
Sokszor hozok rossz döntést, de mikor a Pool  storeból 'sok' fontért rendeltem mezt, akkor jó döntést hoztam. Lehetett volna Salah, Mane, Firmino vagy Van Dijk; de a helyi srácot válaszottam és ennek azóta is örülök :)

#305 január 26, 2022, 21:53:27, TiB
Te otthon Trent Alexander-Arnold mezben vagy, Trent Alexander-Arnold otthon meg Lionel Messi mezben. Érdekes tud lenni az élet :)

Pár éven belül a Barcelona megveszi a srácot, ezért akár sokat is érhet majd a mezed, mint relikvia. Elmondása alapján a katalán klubnál el tudná képzelni magát.

Tesó? :) Nem tudom eldönteni, hogy Trentben látsz keveset vagy a Barca átigazolásban sokat? :)  ;D
Te tudod mit, ha TAA odaigazol, akkor kívánom, hogy legyen a Barca gyémántja ;)

Padra kell egy ember, de most nincs pénz a klubnál, a Liverpool meg pénzéhes. Majd jövőre visszük vagy ilyesmi :)


Más téma: az mekkora lenne, ha tényleg leigazolná Thomas Müllert a Newcastle :o egyre több helyen írják, meg Jesse Lingardot is.

IdézetMás téma: az mekkora lenne, ha tényleg leigazolná Thomas Müllert a Newcastle :o egyre több helyen írják, meg Jesse Lingardot is.

Érdekes igazolás lenne az német az biztos. Valahogy eddig nem úgy épül a Castle ahogyan azt esetleg várni lehetett.

Megint más: egy haláli tiktok videot láttam az ötletes avagy tuskó angol szurkolókról :laugh:

MU - City meccsen énekelték a hazai drukkerek: She said no, Mendy She said no

Utalva itt Benjamin Mendy nemi erőszak ügyére..

Fordított gondolkodás, de érdekes statisztika.

Benjamin Mendy után újabb PL-sztár követett el nemi erőszakot és bántalmazást.  :-\

"Brutálisan megverhette barátnőjét Mason Greenwood angol válogatott labdarúgó, a Manchester United játékosa".

https://index.hu/sport/2022/01/30/mason-greenwood-harriet-robson-szexualis-bantalmazas-kep-hangfelvetel-eroszak-eljaras/

IdézetBenjamin Mendy után újabb PL-sztár követett el nemi erőszakot és bántalmazást.  :-\

"Brutálisan megverhette barátnőjét Mason Greenwood angol válogatott labdarúgó, a Manchester United játékosa".

https://index.hu/sport/2022/01/30/mason-greenwood-harriet-robson-szexualis-bantalmazas-kep-hangfelvetel-eroszak-eljaras/
Legalább tutira nem marad focisták nélkül a börtönválogatott.  ;)

"Frank Lampard az Everton új menedzsere. A liverpooli klub közleménye szerint a 43 éves szakember 2024 nyaráig szóló szerződést írt alá."

Na akkor innentől Everton-fan leszek!  :great: gyerekkori ikonom Terry mellett  :)

Néha be is szállhatna a Mester, nem lefelé lógna ki ebből az Evertonból  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum január 31, 2022, 16:25:51Na akkor innentől Everton-fan leszek!  :great: gyerekkori ikonom Terry mellett  :)