Vuelta a Espana 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szegény Cort- nagyon hátba csapták a végén! :'(

De legalább korábban már nyert egy szakaszt :)

Nagy kár Valverdéért; Lopezzel és Mas-szal hármasban talán kevergethettek volna valamit Roglic ellenében. Ha nem esik újra a szlovén, akkor viszont nehéz elképzelni, hogy legyőzzék.

Eddig nagyon jó az idei Vuelta, Storer és Cort pedig két igazán üde színfolt.


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 26., 08:00CET

Vuelta 12. szakasz

mai tippem :D

Ki végez az 1-3. helyen a 12 .szakaszon?
tipp: M. Vansevenant
odds: 10.00
iroda: tippmixpro

Amilyen formát mutat nem zárnám ki, hogy holnap megy a szakaszgyőzelemért, a kérdés hogy bele tud-e találni a megfelelő szökésbe.
A szakasz mutat hasonlóságokat a tegnapelőttihez ahol ha nincs Storer aki erősebb volt mindenkinél akkor talán szakaszt nyer Vansevenant, legalábbis bejött az üldözőcsoporttal másodiknak, ott lesprintelt mindenkit elég könnyen.
A Quickstep célja egyértelműen a szakaszgyőzelmek gyűjtése itt a Vueltán, sprintszakaszt már kettőt is nyertek Jakobsennel, holnap szerintem egy ilyen szakaszon két esélyesük lehet, Vansevenant és Bagioli, de Bagioli bár minden hasonló szakaszon kikiáltják esélyesnek ezen a Vueltán, eddig ezt nem nagyon igazolta. Volt egy bukása is pár szakasszal korábban és azóta nem nagyon megy neki, persze az is lehet ma éppen rápihent erre a szakaszra  ;)
Mindenesetre én eddigiek alapján inkább Vansevenantra gondolnék, hogy vele próbál meg ott lenni a szökésben holnap a Quickstep. A két emelkedő közül egyik sem túl nehéz holnap, neki ezeket bírnia illene, a végén meg a sprint attól is függ kik lesznek még ott vele.
Nyilván sokesélyes a holnapi szakasz mert üldözni aligha fogják a szökevényeket most, nem igazán érdeke senkinek, a két emelkedő túl könnyű és rövid is ahhoz, hogy ezeken az összetett menők közül bárki is időt adjon a többieknek.
Ergo marad a szökés, ott viszont van biztosan 10-15 ember aki elvileg nyerhet. A belga az egyik  :)

Ez a szakasz nem volt semmi, Matthews megint mit művelt, ilyen amatőrt. Felhozzák neki, óriásit megy a csapata, top favorit a hajrában, erre csak 3. hely... Cort Nielsen pedig elképesztő, óriásit melózott tegnap is, beérték a végén, de most megnyerte a sprintet, hihetetlen. Nem lennék meglepve, ha Philipsen kiválásával, rámenne a zöld trikóra.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 26, 2021, 17:12:19
Ez a szakasz nem volt semmi, Matthews megint mit művelt, ilyen amatőrt. Felhozzák neki, óriásit megy a csapata, top favorit a hajrában, erre csak 3. hely... Cort Nielsen pedig elképesztő, óriásit melózott tegnap is, beérték a végén, de most megnyerte a sprintet, hihetetlen. Nem lennék meglepve, ha Philipsen kiválásával, rámenne a zöld trikóra.

Igen, nem semmi a dán, bár olvastam elemzéseket melyek szerint ma is megpróbálja, de azért voltak fenntartásaim. Megcáfolt.
A tippemre arra semmi esély nem volt most, de ez ilyen oddssznál normális :D
Holnapi szakaszon valószínűleg már látjuk is majd hogy mennyire próbálja meg a zöldet megszerezni Cort Nielsen, de nekem is volt ilyen gondolatom ma délután, pontosabban az hogy amennyiben így lesz akkor nem kizárt egy dobogó tőle holnap ami viszont jó odds eléggé.

Közben azt olvasom hogy állítólag nyilatkozta Magnus Cort, hogy a csapata elengedi a holnapi napot és nem is fog sprintelni, szóval sztornó az ötlet. Még akkor is ha szoktak ilyenkor ködösíteni is :D


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: augusztus 27., 10:00CET

Nem tudom mennyi esélyük van nekik, de azért ilyen oddson nem lehet othagyni egy kis apróval:

Összesített rangsor (Vuelta a Espa?a, 2021)
Kerékpár / Vuelta a España / Klasszifikáció
Leh. kifizetés: Ft 160800.00  2021. szept. 5. 16:29
Tét: Ft 800.00
Eiking, Odd Christian (Winner) 201.0 Függőben

Összesített rangsor (Vuelta a Espa?a, 2021)
Kerékpár / Vuelta a España / Klasszifikáció
Leh. kifizetés: Ft 64800.00  2021. szept. 5. 16:29
Tét: Ft 800.00
Martin, Guillaume (Winner) 81.00  Függőben

Szerintem Eikingnek semmi esélye, Martinnak jóindulattal 1-2% :)

Úgy gondolom a szerdai, csütörtöki brutál szakaszokat már nem fogják bírni és ha mégis, akkor is lesz még egy időfutam a 20. szakaszon. Roglic ott simán kioszthat 2-3 percet is nekik.