Átigazolási fogadások - 2021/2022 tél

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 01., 14:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 01., 14:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 01., 14:00CET


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 01., 14:00CET

Frankie de Jong apja szerint fia nem megy el az FC Barcelonától

A holland futballválogatott és az FC Barcelona középpályása, Frenkie de Jong nem hagyja ott katalán együttesét, hiába hívja "Európa öt legjobb klubja".


Ezt a véleményét a játékos édesapja osztotta meg az AD holland napilappal. Hozzátette, hogy fia eladása segítene ugyan enyhíteni a Barca gazdasági válságát, de szerinte sem a Bayern München, sem a Manchester United kedvéért nem vált csapatot gyermeke.
   
"Szörnyű az éghajlat ezekben az országokban. Tudom, hogy a Barcának szüksége van a pénzre és egy nagyszerű ajánlat Frenkie-nek is segíthet, de nem látom úgy, hogy a transzfer megtörténhet" - nyilatkozta az idősebb De Jong.
   
A katalán sportnapilap, a Sport az ügy kapcsán azt írta, a középpályás esetleges eladása visszatérő téma Barcelonában, annak ellenére is, hogy az új vezetőedző, Xavi már biztosította a játékost arról, hogy számára kulcsfontosságú a csapatban.
     
A 24 éves, 38-szoros válogatott Frenkie de Jong szerződése 2026 nyaráig szól a Barcában, a kivásárlási ára pedig 90 millió euró. A Manchester United ajánlata állítólag 55 millió euróról szól.

forrás: MTI

Az átigazolásokra is rányomja a bélyegét a covid, például Steven Gerrard csak olyan játékost akar venni állítólag, aki legalább háromszor oltott, nála oltatlan játékos képbe sem jöhet. Nem azért mert oltáspárti, el akarja kerülni a karanténokat, a fél csapat elvesztését stb.



Elhagyta a Manchester City labdarúgóklubot és az FC Barcelonához szerződött a spanyol válogatott Ferran Torres. A megállapodásról és a csatár átigazolásáról a Premier League-ben címvédő és most is éllovas egyesület számolt be.

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2021/12/28/ferran-torres-barcelona-manchester-city-atigazolas/

https://www.mancity.com/news/mens/ferran-torres-joins-barcelona-from-manchester-city-63776293

Most Látom, hogy máshol már írtak róla a Fórumban. Bocs, még szokom az új dizájnt.





Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum január 11, 2022, 19:20:12Átigazolási piac - 2022 január

Ki hova igazol a téli "szünet" alatt? Olvasd tovább



Nem követem az Arsenalt, csak néha elolvasom a híreket. Auba nem tudom mennyire lett kegyvesztett, bár ahogy külsősként láttam teljesen. Egész jó opció lehet számára a Newcastle, szerintem jó a szorzó rá. Szerintetek reális lehet a gaboni átigazolása?

Ha nem ad le a berigenyebol es ez nem jellemző a játékosoknal, akkor nagyon keves klub tudja kifizetni ot. A Newcastle az egyik. A tobbi klubnak meg nem kell.