PDC Darts Világbajnokság 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri idén a darts-világbajnokságot?

Szerda estétől kezdtetét veszi Londonban az év legrangosabb darts-versenye! Olvasd tovább


Na ma már rámtört az izgalom, hogy tényleg már csak 48 óra és elindul az idei VB!!! Nagyon remélem, hogy végig teltházas lehet a torna. Iszonyatosan sokat számít a crowd jelenléte!
Nem titkoltan két favoritom van. Wright ugyebár 2014 óta az abszolút kedvenc, mellette pedig remélem, hogy Joe Cullen végre megmutatja azt, hogy mire képes! Iszonyatosan bírom a stílusát, és letett már nem egy elcseszettül nagy meccset az asztalra. Tavaly Clayton és Gerwen ellen, de 3 éve talán Corey Cadbyvel is amit leműveltek a 2. körben az valami brutális volt! Szóval come on Snakebite, come on Rockstar!!!


Nálam nem titkoltan Barney a kedvenc, de hát az kisebb csoda lenne... ::)

Idézetet írta: peshark Dátum december 13, 2021, 19:15:11
Nálam nem titkoltan Barney a kedvenc, de hát az kisebb csoda lenne... ::)

Én azért titkon bízom benne, hogy robbant egyet! Számtalanszor ő szolgáltatta a drámát, bármikor benne van, hogy küzd egy akkorát, hogy leszakad a plafon  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 13, 2021, 19:23:45
Én azért titkon bízom benne, hogy robbant egyet! Számtalanszor ő szolgáltatta a drámát, bármikor benne van, hogy küzd egy akkorát, hogy leszakad a plafon  ;D

Jo lenne, de Cross eleg erosnek tunik a masodik meccsen, ha behuzza az elsot..

Idézetet írta: peshark Dátum december 13, 2021, 19:38:57
Jo lenne, de Cross eleg erosnek tunik a masodik meccsen, ha behuzza az elsot..

Bár Cross tényleg javult az utóbbi időben, de én azért remélem, hogy Barney végig tartani tudja vele a lépést. Ha szorongatja Cross szerintem labilis mentálisan...messze nem azt nyújtja, mint 2-3 éve. Én perpill ezt az esetleges párharcot 1.66-2.20-as oddspáron adnám Cross javára.


Idézetet írta: Profesija Dátum december 14, 2021, 18:58:44
Én ezzel csak azonosulni tudok. Sajnos a tavalyiból csak annyi maradt meg, hogy Price nyert, de a hangulat kiveszett.

Idén lesznek nézők! Lesz hepaj! :D

Lewis - Cambell

Látom, hogy sok győzelme van ezen az online live league-ben a Cambellnek, de mivel az ottani neveket nem ismerem, így nem hiszem, hogy az annyira mérvadó lenne. Azért Lewis egy nagyhal, 1,33-ért laikusként játszható. Mit gondoltok?

Idézetet írta: Latzka Dátum december 15, 2021, 08:11:21
Lewis - Cambell

Látom, hogy sok győzelme van ezen az online live league-ben a Cambellnek, de mivel az ottani neveket nem ismerem, így nem hiszem, hogy az annyira mérvadó lenne. Azért Lewis egy nagyhal, 1,33-ért laikusként játszható. Mit gondoltok?

Nalam alapszabaly, hogy 1.5 alatt nem rakok dartsot, ugyanis tudjuk mennyire kiszamithatatlan.. Lewis egyebkent kezdett magara talalni, de a voroshaju kanadai is el tudja kapni, Lewis meg tud nagyokat hullamozni.. 1,33ert en nagyon nem eroltetnem. Delutan irok egy par otletet a mai sessionre.

Idézetet írta: peshark Dátum december 15, 2021, 09:14:07
Nalam alapszabaly, hogy 1.5 alatt nem rakok dartsot, ugyanis tudjuk mennyire kiszamithatatlan.. Lewis egyebkent kezdett magara talalni, de a voroshaju kanadai is el tudja kapni, Lewis meg tud nagyokat hullamozni.. 1,33ert en nagyon nem eroltetnem. Delutan irok egy par otletet a mai sessionre.

Nálam nincs ilyen szabály :) És korábbi megfigyelésem az volt, hogy a darts kis szorzó stabilabb, mint egyéb sport kis szorzói. Aki persze ilyeneken bukott megértem, ha megcáfol :) És nyílván itt is vannak nagy meglepetések, de ha két játékos között van egy alapvetően nagyobb körátlag különbség, akkor a rosszabb kiszállózást ez (talán) kompenzálja.

Korábban az elején úgy épült fel a struktúra, hogy 2-3-4 selejtezős meccs, majd a végén zárásként egy főtáblás. Megszűnt a kvali?

@Latzka En nem akarlak elbizonytalanitani, csak szamomra nincs ertek ezekben annyira. De nyugi, ismerek olyat eleg kozelrol aki alig varja a vb-t es rakja ossze a 8-10 esemenyes szelokat amik gyakran be is akadnak, te is ismered szemelyesen.. ;D
Ha jonak latod, rakni kell, lehet en is osszerakok vmi kisebb oddsos "hátha beakad" szelvenyt.

Szerda - csütörtök - péntek lőlap

A Lewis meccsen nagyjából jók a szorzók. Lewis-ra évek óta a görcsös akarás jellemző, fejben ment el nála valami. volt, hogy lefogyott, egész korrekt külsőt öltött, aztán most megint az a hájas igazi darts-os alkat lett. Legutóbb már a balhé is megvolt Wright ellen a PCF Finals-ön, vádolták egymást, mint a kis ovisok, hogy a padlódeszkát csikorgatta az egyik, mormogott és a nyilait csörgette a másik, volt ott a meccs végén jó kis szócsata, ami a korai Lewis-t jellemezte. Nem tudni, épp milyen állapotban van Lewis, Campbell meg az a buddha típus, ő is tudja azt a 93-94-es átlagot, szóval ha épp Lewisnak rossz napja van és elgörcsöli, akkor simán mehet haza az első nap.
A darts eleve olyan, hogy egyik nap épp megy, a másikon már nem.
Pesharkkal abban egyet érték, hogy a szorzóban nincs érték. Én is azt mondanám, hogy Lewis nyer, de fogadni nem mernék rá.
Mivel öcsém kedvence Lewis, minden meccsét nézzük, amiről van stream, de ha csak a vb-meccseit nézed vissza akár stat alapján, vagy a meccs alakulását, igazi őrült leolvadások, fordítások.
A balhés Wright-Lewis meccsen Lewis 90-es átlag alatt dobott, előtte Huybi ellen viszont nagyot játszott. Jó játékos még mindig Adrian, de fogalmad nem lehet, hogy épp aznap melyik arcát mutatja

Egyébként én sok OLL meccset néztem mostanában, ott is dobtak ezek a nevenincs játékosok igencsak magas átlagokat. Ez annyira nem hosszú meccs, szóval lebeszélni sem akarlak a Lewis sikerről, de nekem nem az az odds, amit nem tudok otthagyni.

Mondom, egy full korrekt odds, pont ennyit ér.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2021, 10:58:57
Egyébként én sok OLL meccset néztem mostanában, ott is dobtak ezek a nevenincs játékosok igencsak magas átlagokat.

Jaja siman beakadnak 100+ok ott is, igazabol aki beverekedte magat a vb mezonyebe, barmikor dob egy 120as atlagot 2-3-4 legen at, ezert felesleges sokszor a nagy otletelgetes..