PDC Darts Világbajnokság 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi srácok a véleményt, hasznosítom és jobban szétnézek a piacon! :ok:

@peshark szereti a lilát az illető? ;D




Ma szembesültem a ténnyel, amennyiben Lewis továbbjut ma, akkor holnap este Gary Andersonnal meccselnek a 64 között!!! WTF!!! Ha összejön ez a meccs, akármelyik is esik ki, nagyon fogom sajnálni. Két ekkora ikon a 64 között baszki....

Egyébként bemelegítésként én nem esek még neki igazán a fogadásoknak. Egyelőre egy Lewis nyer @1.33-ért ment.

Csak a Gyulai Mikit kéne valahogy kirakni :D Semmi bajom vele, mint emberrel, de kommentárnak pocsék. Főleg dartsra. Jéghokira még néha elhallgatom  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2021, 18:45:53
Csak a Gyulai Mikit kéne valahogy kirakni :D Semmi bajom vele, mint emberrel, de kommentárnak pocsék. Főleg dartsra. Jéghokira még néha elhallgatom  :D

En meg emailt is irtam nekik, hogy az eredeti hangot tegyek mar ra, ugy mint pl az Eurosportnal is lehet.. sajnos nem valaszoltak.. ;D

Wayne Mardle tippjei 1 órával a mai nap kezdete előtt...élőben tolta a Skysportson

Edhouse - Hudson 3:1
Evans - Kumar 3:0
Lewis - Campbell 3:1
Price - Edhouse 3:1

Na erre kíváncsi vagyok! Addig is a legendás walk-onja az egykori klasszisnak!

Idézetet írta: robmiller Dátum december 15, 2021, 19:37:00
Wayne Mardle tippjei 1 órával a mai nap kezdete előtt...élőben tolta a Skysportson

Edhouse - Hudson 3:1
Evans - Kumar 3:0
Lewis - Campbell 3:1
Price - Edhouse 3:1

Na erre kíváncsi vagyok! Addig is a legendás walk-onja az egykori klasszisnak!


Tul nagy kockazatot azert nem vallalt, de ne tegy iriggye, hogy a sky sportson nezed..  ;D

#39 december 15, 2021, 20:02:13, robmiller
De igen! Van PDC TV előfizetésem, és évről-évre ott nézem. Én a magyarokat nem bírom hallgatni. Bár azért jó, ahogy közvetítenek egy "laikusnak", amúgy meg az angolokhoz képest Te is tudod, hogy brutálisan gyenge a színvonal. :)
Ráadásul Mardle egy őrült, amikor ő is szakkommentátorként közreműködik...legjobban akkor bírtam, amikor egy full kiélezett Chisnall-meccsen az angol 9 nyílra dobott kiszállót, és a hülye hangján tolta: "ooohh come on Chizzy-boy, COME ON CHIZZY-BOOOY!!" Szakadtam ;D

Ja és nem mellékesen az angolok azért jóval több infot tudnak a játékosokról, ami fogadási szempontból nem éppen rossz. Mardle például nem egyet személyesen ismer stb, és sztorizik róluk olykor.

Idézetet írta: robmiller Dátum december 15, 2021, 19:59:53
...legjobban akkor bírtam, amikor egy full kiélezett Chisnall-meccsen az angol 9 nyílra dobott kiszállót, és a hülye hangján tolta: "ooohh come on Chizzy-boy, COME ON CHIZZY-BOOOY!!" Szakadtam ;D
Persze, Wright ellen 2015-ben ;D minden tripla utan kimondta, oriasi fazon. Jol teszed egyebkent, en csak sajnalom, hogy megy hd-ban alapbol a tvben, en meg elofizetek mashol erte "feleslegesen" ;D

Fuuh Lewis de borzasztó...tiszta ideg az ember...mi történhetett vele, hogy mentálisan ennyire nem tud rendbe jönni? Őrület.

Szerintem már túlzottan görcsösen akarja az egészet.. De csak behúzta, jöhet egy nagy hullámvasút Gary ellen...  ::)

Az a baj, hogy fogalmam sincs Gary hogy érkezik a Palaceba...ebböl kijöhet az is, hogy két rossz forma ellenére kihoznak egymásból egy őrült tűzijátékot, vagy egy brutálisan szenvedős, nevükhöz rangon aluli meccset.

De ha Lewis így megy neki holnap este, akkor inkább Andersonra tennék látatlanban. Olykor emlékeztetett régi önmagára az angol, de pl 2:1es szett-fordulásnál egy olyan leget tolt, amire én is képes vagyok...nagyon kíváncsi vagyok, hogy az irodák milyen oddsokat hoznak ki.

Mai overek: Lennon, Gurney, O'Connor, Anderson meccs.
Gyoztesre: Mitchell, Meikle, Meulenkamp