NFL 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NFL 2022/23

Itt lehet beszélgetni a 2022-23-as NFL szezon eseményeiről, mérkőzéseiről.  :topbet_125:

#1 április 22, 2022, 10:45:27, Karola

Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 10:00CET

NFL-re fogadott játékosként, nem lett volna szabad

A National Football League (NFL) felfüggesztette az Atlanta Falcons elkapójátékosát, Calvin Ridley-t , amiért a 2021-es szezonban fogadásokat kötött a liga mérkőzéseire. Olvasd tovább



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 22., 10:00CET


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 10:00CET


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 10:00CET



Amennyiben visszakerül a játék az NFL platformra, akkor jönnék én is.

Sziasztok!
NFL fantasyra én is vevő vagyok, remélem összejövünk páran, hogy indítsunk egy bajnokságot.


Hosszu szunet utan (s itt nem a holtszezon miatti kiesesre gondolok) ket meccset is lattam, de az elsonel nem volt bevonalazva, hogy meddig kell eljutni, pedig ha jol remlik mindkettot ugyanaz a csatorna adta. Miert volt ez? Szimplan technikai malor?

A kivalasztasnal csak kattintgattam balra, jobbra, meg parat kozepre, a kora esti meccsek utan 8/8 volt, mar remenykedtem... de kar, hogy a vegen nem jott ossze.  :D




Hiánycikk az oldalon egy NFL szaki, aki néha kommentelgetne itt :)

2-3 éve éppen kezdtem képbe kerülni, amikor csatornát váltott az NFL, de most úgy tűnik újra jobban tudom követni.

1. forduló

Seahawks- Broncos 17-16

Nagyot néztem, hogy Russel Wilson már a Seattle játékosa; worldwide szinten pedig a Broncos edzői döntése fut nagyot, hogy 64 yardról inkább rúgatott, mint a drágán megvásásrolt playmakerére bízta volna a döntő játékot :laugh: