Fogadás politikára

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2020, 12:50:26
Az első pont alapján akkor már le is zárható a téma.

A Juventus tegnapi győzelmére én is fogadtam volna 3.40-ért, de nem volt ilyen opció.
Rendben van: ha nem, akkor hát nem. Az élet megy tovább.
Konkrét ajánlatot kértetek, s én ennek megfelelően konkrét ajánlatot írtam.
(Az már egy egészen másik dolog, hogy ki-ki mennyire tartja reálisnak vagy kevésbé reálisnak az általam írt konkrét ajánlatot.)
Nem kellene elfelejteni, hogy én NEM bukméker vagyok, hanem fogadó lennék, aki megpróbálja kihasználni a bukméker esetleges tévedését. Szerintem nem kellene elvárni egy fogadótól, hogy saját maga ellen dolgozzon és végezze el a bukméker munkáját.
Nekem nincs bukmékeri tapasztalatom.

Szerintem nagyon sokan fogadtak volna 3.40-ért a Juventus tegnapi győzelmére. Én is.

Trump tahósága és hozzá nem értése a koronavírus kezelése során szerintem kiütötte a biztosítékot az amerikaiaknál.Sok szavazót elveszített ezzel az a meglátásom.

Nem tudom, lehet-e szavazatvesztésről beszélni, mikor mindkét jelölt rekordszámú voksot kap.

Trump alig marad el szavazatszámban Obama 2008-as 69,5 milliós abszolút rekordjától (és 6 millióval kapott most többet, mint 2016-ban.)
Biden meg meg is haladta ezt és minden idők legjobb eredményével áll, 7 millióval jobban, mint 4 éve Hillary és 3 millióval veri Obamát.
(mi lett volna, ha "normális" jelöltek indulnak?!)

Összességében olyan 12 millióval szavaztak többen idén, mint 2016-ban. Csak Floridában volt bő másfél milliós növekedés.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 05, 2020, 21:46:53

Összességében olyan 12 millióval szavaztak többen idén, mint 2016-ban. Csak Floridában volt bő másfél milliós növekedés.

Szaporodnak a migránsok. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 05, 2020, 22:26:02
Szaporodnak a migránsok. :)

Trump fala túl alacsony lett, aztán a szombrérósok meg Bidenre szavaznak két tacóért.

Azért durva hogy ez a két fickó gyűjti itt a rekord számú voksokat, ami talán nem is a személyüknek szól.

Azert az nagyon kemeny, hogy 320 millio emberbol ezt a ket gyokeret sikerult inditani az elnokvalasztason.

Kb. olyan, mintha Fekete Pako es Gyozike kozul kene valasztani.



Jövőkép? Áramlanak a mémek amúgy a témaban, nem olvasok híreket annyira, de a 9gag mindent elárul mémekkel.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum február 29, 2020, 22:13:56
2020-as amerikai elnökválasztás - a győztes
Politika USA Választások
2020. nov. 4. 23:00

A győztes fél: Democrats

2.35

Unibet

Benézek és mit találtam el :beerchug: :beerchug:

Szoros volt. Ugyanakkor sokan szkeptikusok, és szerintük csak a szabályosan leadott szavazatokat kellene megszámolni. ;)

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 11, 2020, 19:44:53
Szoros volt. Ugyanakkor sokan szkeptikusok, és szerintük csak a szabályosan leadott szavazatokat kellene megszámolni. ;)
Nincsenek szkeptikusok, idióták vannak.
Ha "A" versenyző azt mondja, hogy vírushelyzet van, nyugodtan szavazzatok levélben, "B" versenyző meg azt mondja, faszt van vírus, és ha van is lófasz, nyugodtan gyertek élőben szavazni, akkor "B" versenyző ne csodálkozzon, ha 100 levélszavazatból 80 az A versenyző nevére jött.

Idézetet írta: TiB Dátum november 05, 2020, 22:52:29
Trump fala túl alacsony lett, aztán a szombrérósok meg Bidenre szavaznak két tacóért.

Azért durva hogy ez a két fickó gyűjti itt a rekord számú voksokat, ami talán nem is a személyüknek szól.

Floridában és Texasban azt mérték, hogy a latinók között jelentősen nőtt Trump támogatottsága 2016 óta.

A migráns, mikor már állampolgár lesz, ugyanúgy lehet híve egy konzervatívabb államnak, lehet erősen vallásos, vagy gondolhatja úgy,. hogy nem azért jött el az anyaországból, hogy onnan mindenki követhesse az USÁ-ba is.   :)

Idézetet írta: zbking Dátum november 11, 2020, 20:35:08
Nincsenek szkeptikusok, idióták vannak.
Ha "A" versenyző azt mondja, hogy vírushelyzet van, nyugodtan szavazzatok levélben, "B" versenyző meg azt mondja, faszt van vírus, és ha van is lófasz, nyugodtan gyertek élőben szavazni, akkor "B" versenyző ne csodálkozzon, ha 100 levélszavazatból 80 az A versenyző nevére jött.

Az viszont elég meglepő, ha 100 ezer szavazat 100%-a A versenyzőre érkezik.

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 11, 2020, 21:38:20
Az viszont elég meglepő, ha 100 ezer szavazat 100%-a A versenyzőre érkezik.

Azért én ezt feltételekkel kezelném..  Van róla hivatalos állásfoglalás hogy így volt, vagy a jobb oldali média tolja ezt világszerte?

Az emberek jótékonyak elfelejtik azt, mik történtek 1-2 hónapja vagy éve. Amikor a félidőhöz közeledett Trump kormányzása (2018), jött a szokásos "midterm exam", amikor újraválasztják a képviselőház összes tagját. Ez egy felmérésnek is tekinthető, hogy mennyire elégedettek az adott elnökkel. Kicsi differencia esetén összességében nincsen gond, azonban ha nyílik az olló az ellenfél irányába, akkor lehet tudni, hogy nincsenek megelégedve a választók a regnáló elnök vezetési stílusával. Azon a választáson a demokraták győzelmet húztak be, több olyan emberük is nyert, aki ezzel történelmet írt (legfiatalabb nő stb.). Hiába tartotta meg Trump a szenátusi többséget, képviselőházban jött a demokrata többség, ezért is hallhattuk szinte folyamatosan, hogy Trump ellen indultak a vizsgálatok. Olyan államokban nyertek akkor a demokraták, mint Wisconsin, Michigan, Nevada, Arizona stb., ismerősek?

Az lett volna meglepetés, ha még nagyobb elégedetlenség mellett, behúzza a győzelmet Trump idén. Bidenék már rágyúrtak a szorosabb államokra, felmérték az esélyeseket, kiváló jelölteket állítottak. 2018-ban olyan republikánus "szupersztárok" buktak meg a választásokon, mint Scott Walker (Wisconsin kormányzója volt). Ő volt a tökéletes "katona", aki semmibe veszi az emberi életet (munkavállaló-ellenes törvénycsomag, ismerős valakinek?), megvariálta a szavazókörzetek határait (évtized meglepetése), hogy biztosítsa hatalmát (2012-ben a midterm alatt hiába gyűjtött kevesebb szavazatot demakrata riválisánál, mégis majd kétharmaddal nyert...), de őt is legyőzték idővel, csak kellett egy megfelelő jelölt.