Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Netellert használta/használja valaki tud róla valamit mondani?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 05, 2009, 18:34:00
Netellert használta/használja valaki tud róla valamit mondani?

Ezt találtam róla: http://www.onlinefizetes.com/?page_id=3 ;)

Aki esetleg használja az elmondaná a véleményét a Netellerről? Dicsérik csak indok nélkül :)

Valaki nem tudna nekem netelleren keresztül 2 dollárt küldeni plz plz?  :eek: :eek:

#4 augusztus 06, 2009, 15:56:50, Milan
Idézetet írta: ab_aevo Dátum május 05, 2009, 18:34:00
Netellert használta/használja valaki tud róla valamit mondani?

Részletes leírás a Neteller -ről magyarul itt van: .....
Itt leírás van más internetes bankról is.

Reklámozás nem engedélyezett.

Nem tudjátok mennyit tart náluk a személyi ellenőrzése?
Mert a múlt héten elküldtem nekik, de azóta semmi reakció, csak hogy dolgoznak rajta.
És egy másik: Lekérésnél mennyit szednek le a pénzből?
Köszi

Az ellenőrzés eltarthat egy hétig is. Lekérésnél meg attól függ mire kéred le, valahol a honlapukon megvan. Én személy szerint jobban szeretem az mb-t.

Köszi.
Még amúgy is gyűjtök rá pár surebetből :)

Hello!

Lenne ezzel a céggel egy elég komoly problémám, 1 hete regiztem náluk egy számlát, el is küldtem 20ezer forintot, elsőre nem mertem többet... Szóval elküldtem, de eddig xarnak jóváírni a számlámon, 5-6 napja nem érdekli őket. Most írtam nekik egy levelet, mert nagyon kezdem unni ezt a mentalitást ahogy ők hozzáállnak a dologhoz. Egyértelmű hogy napok óta rá se néznek a Magyar számlájukra, ami Erste bankos mert ha ránéznének akkor látnák hogy küldtem rá zsét és ideje lenne már jóváírni...

Megosztanám én is tapasztalomat a netellerről, én nagyon mb-párti vagyok, de úgy felbaszták az agyam, hogy ezt le kell írnom, még márciusban nyitottam egy számlát, elküldtem a papírokat, el is fogadták, akartam feltölteni a mb-s mastercardommal, erre magtagadták, majd zárolták a számlám, hogy további szolgáltatásokat nem nyújtanak nekem, nem használhatom ezt a szart, stb... Végülis magukkal basztak ki, mert fee-t termeltem volna nekik rendesen.. Ma még fel is hívtam őket, a faszi csak ugyanazt tudta elmondani, gecik ezek, csak azt sajnálom, hogy mb-s számlám Eur-ban van és nekem usdos számla kéne...

Idézetet írta: sniper elite Dátum szeptember 29, 2010, 16:39:20
Hello!

Lenne ezzel a céggel egy elég komoly problémám, 1 hete regiztem náluk egy számlát, el is küldtem 20ezer forintot, elsőre nem mertem többet... Szóval elküldtem, de eddig xarnak jóváírni a számlámon, 5-6 napja nem érdekli őket. Most írtam nekik egy levelet, mert nagyon kezdem unni ezt a mentalitást ahogy ők hozzáállnak a dologhoz. Egyértelmű hogy napok óta rá se néznek a Magyar számlájukra, ami Erste bankos mert ha ránéznének akkor látnák hogy küldtem rá zsét és ideje lenne már jóváírni...

A neteller oldalán megadtad az adatokat, hogy mennyit fogsz nekik utalni?
Én az eurós számlámra forintban utaltam (az Erstéhez) és az előtt kellett.
Pontosan kiszámolják, hogy mennyit várnak ellenértékként. Azt nem tudom, mi történik, ha számukra kedvezőtlenül mozdul el a pénz megérkezéséig az árfolyam, mert mos én szívtam, és hiába lett volna 100 eurónál több a pénz a forinterősödés miatt, ugyanúgy 100-at írtak jóvá a számlán.

Egyébként 3-4 napig tartott, de egy emailt sme küldtek róla...

Én elsősorban azért nyitottam, mert a tipicóhoz akartam befizetni (ezt meg is tettem) és skrillről nem járt volna a 100 euró bónusz.
A kártyám (axás Visa) meg nem használható fogadóirodákhoz, más bankoz meg nem megyek, mert nem tudok annyi szolgáltatót eltartani.   ;D



Idézetet írta: Gery185 Dátum május 19, 2012, 18:40:14
Megosztanám én is tapasztalomat a netellerről, én nagyon mb-párti vagyok, de úgy felbaszták az agyam, hogy ezt le kell írnom, még márciusban nyitottam egy számlát, elküldtem a papírokat, el is fogadták, akartam feltölteni a mb-s mastercardommal, erre magtagadták, majd zárolták a számlám, hogy további szolgáltatásokat nem nyújtanak nekem, nem használhatom ezt a szart, stb... Végülis magukkal basztak ki, mert fee-t termeltem volna nekik rendesen.. Ma még fel is hívtam őket, a faszi csak ugyanazt tudta elmondani, gecik ezek, csak azt sajnálom, hogy mb-s számlám Eur-ban van és nekem usdos számla kéne...

Én is a moneybookers kártyámmal akartam hozzájuk tölteni - gondoltam milyen okos vagyok, hogy a két számla között azonnal átvezetem a pénzt - de nem engedte, nekem is zárolták a számlámat a sikertelen próbálkozások (?!) miatt.
A moneybookers szerint minden rendben van a kártyával (bár tegnap az interwettenhez sem tudtam használni, mondjuk ott nem akarják, hogy mobilról moneybookerst használjunk, tehát ez nem biztos, hogy véletlen)
Talán itt is tudatos döntés valamelyik fél részéről, hogy a konkurenciához ne passzoljon a mb kártya...
A lényeg, hogy valamelyik biztosan hazudik a "nálunk minden rendben volt" szöveggel, de lehet, hogy mindkettő.    :D

Aztán csak akkor nyitották újra a számlát, miután telefonon is beszéltünk - ők hívnak - , nem voltak elegendőek az okmányaim. Bár egy rohadt fillér sem volt addig a számlán, nem tudom, mi indokolta a pánikszerű zárást...  :)

Bár az, hogy zárolják a számlát, mikor pont a konkurenciától hoznál át hozzájuk pénzt, az elég érdekes...


Van esetleg valakinek jó tapasztalata is velük kapcsolatban?  hehe




Az mb kártyával elméletileg nem lehet gambling célra befizetni, erre vigyázzatok! Valószinűleg ezért nem engedett Interwettenre és Netellerre sem.

Nekem se volt sok szerencsém a Netelerrel :)
Számlanyitás simán ment de kiírta not verified ,
Erre töltöttem fel igazolványképet azt szépen el is fogadták ,na mondom most már használhatom bátran az Eurós számlát ,gyosan fel is töltöttem 100 Eur Visa kártyval.
De kicsit korai volt az öröm ,amint beutaltam a Paf irodába ,egyből bezárták a Netellerszámlám :)
Vagy 3 hétig lógott a levegőben 100Euró.....
Végül kiderült csak a telefonos beszélés hiányzott nekik... Aztán már simán átküldték a pafba is a pénzt.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 21, 2012, 14:06:00
A neteller oldalán megadtad az adatokat, hogy mennyit fogsz nekik utalni?
Én az eurós számlámra forintban utaltam (az Erstéhez) és az előtt kellett.
Pontosan kiszámolják, hogy mennyit várnak ellenértékként. Azt nem tudom, mi történik, ha számukra kedvezőtlenül mozdul el a pénz megérkezéséig az árfolyam, mert mos én szívtam, és hiába lett volna 100 eurónál több a pénz a forinterősödés miatt, ugyanúgy 100-at írtak jóvá a számlán.

Egyébként 3-4 napig tartott, de egy emailt sme küldtek róla...

Én elsősorban azért nyitottam, mert a tipicóhoz akartam befizetni (ezt meg is tettem) és skrillről nem járt volna a 100 euró bónusz.
A kártyám (axás Visa) meg nem használható fogadóirodákhoz, más bankoz meg nem megyek, mert nem tudok annyi szolgáltatót eltartani.   ;D



Én is a moneybookers kártyámmal akartam hozzájuk tölteni - gondoltam milyen okos vagyok, hogy a két számla között azonnal átvezetem a pénzt - de nem engedte, nekem is zárolták a számlámat a sikertelen próbálkozások (?!) miatt.
A moneybookers szerint minden rendben van a kártyával (bár tegnap az interwettenhez sem tudtam használni, mondjuk ott nem akarják, hogy mobilról moneybookerst használjunk, tehát ez nem biztos, hogy véletlen)
Talán itt is tudatos döntés valamelyik fél részéről, hogy a konkurenciához ne passzoljon a mb kártya...
A lényeg, hogy valamelyik biztosan hazudik a "nálunk minden rendben volt" szöveggel, de lehet, hogy mindkettő.    :D

Aztán csak akkor nyitották újra a számlát, miután telefonon is beszéltünk - ők hívnak - , nem voltak elegendőek az okmányaim. Bár egy rohadt fillér sem volt addig a számlán, nem tudom, mi indokolta a pánikszerű zárást...  :)

Bár az, hogy zárolják a számlát, mikor pont a konkurenciától hoznál át hozzájuk pénzt, az elég érdekes...


Van esetleg valakinek jó tapasztalata is velük kapcsolatban?  hehe

Miután akartam befizetni és zároltak, akartak hívni, csak pont le volt merülve a telóm, aztán a napokban én hívtam fel őket, erre a pasi csak ismételni tudta, amit emailben is leírtak... paraszt gecik ezek

A sok negatív tapasztalat között legyen egy pozitív is! :)
90%-ban Netellert használok (forintban van a számlám), most már évek óta, de semmilyen negatívumot nem tudok mondani róluk. Nálam *****
pl: 2011dec-2012feb. között volt olyan akció náluk, hogy a számláról történő ki- és befizetés utáni összeg 1.5%-át jóváírják utólag. Mivel hat számjegyű összeg van a számlámon, az akció ideje alatt 50000 ft-ot csak arra használtam, hogy mindennap befizettem egy irodához, illetve ugyanennyit ki is kértem, vagyis 1500 ft-ot "kerestem" ezzel naponta... (többet nem mertem, hátha feltűnő lesz, ha más nem a fogadóirodánál...)
Az akció ideje alatt havonta egyszer írták jóvá a forgalom után járó összeget.
A három hónap alatt (közben voltak nagyobb összegű kifizetéseim is, a napi fix 50000 mellett) "ajándékba" adtak közel 250000 ft-ot!!!

Ami a feltöltést, kifizetést illeti...
Én egy fogadóirodán keresztül bonyolítom, most már bő egy éve...
Befizetek Netellerről, majd (fogadás nélkül) átutalással kikérem... Soha nem volt gondom vele... Semmilyen költség, levonás nincs...
Ha kisebb összeget (10-20ezer ft) fizettek be, talán a legegyszerűbb az Abaqoos feltöltés, igaz 1.5%-ot levonnak, de azonnal megjelenik az összeg a Neteller számlán...