TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Hát akkor nálam lehet a gond. Mi lesz az érdekes lesz kibogozni.

Nem igazán értem hogy mi lehet a gond?

Esetleg aki vodafon netet használ megnézné hogy neki van e ilyen problémája.

Eszem megáll!
Minden konkurenciáját ellehetetleníti, kinyírja a piacról ez a fosmix"pro". De azt elfelejtik a buzik, hogy lenne még hová fejlődniük. Nem is tesznek érte semmit. Posványban kell dagonyáznunk, nekünk fogadóknak -igaz, nem kötelező-Senkinek nem jutott eszébe, hogy illett volna felvenni "élő" fogadásba legalább a Brazil-Venezuela meccset? Szégyelljék magukat!

Sziasztok!

Regiztem a Tippmixpróra és azt szeretném kérdezni hogy nekem Erste forint alapú számlám van itt Magyarországon nyitottam,és erre egyáltalán nyeremény esetén kérhetek e kifizetést mert azt írják hogy csak Magyarországi bankban vezetett számlára fizetnek?

Válaszotokat előre is köszönöm!

hali!

Idézetet írta: pisti1983 Dátum június 27, 2015, 14:42:28
Sziasztok!

Regiztem a Tippmixpróra és azt szeretném kérdezni hogy nekem Erste forint alapú számlám van itt Magyarországon nyitottam,és erre egyáltalán nyeremény esetén kérhetek e kifizetést mert azt írják hogy csak Magyarországi bankban vezetett számlára fizetnek?

Válaszotokat előre is köszönöm!

hali!

Magyarországi bankban vezetett forint számlára fizetnek ki.
A Magyarországon található bankfiókban nyitott forint folyószámla ennek a feltételnek első ránézésre megfelelel.  :)

5000-ért akartam fogadni francia 1. szettet, ezt engedte ez a nyomorult iroda percről-percre :

2015.07.18.18:20    1415/1416    Egyes kötés    720 Ft    720 Ft    1 836 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Franciaország - Lengyelország (élő) Ki nyeri a(z) 1. játszmát?    Franciaország    2,55    Nyertes

2015.07.18.18:20    1416/1417    Egyes kötés    240 Ft    240 Ft    696 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Franciaország - Lengyelország (élő) Ki nyeri a(z) 1. játszmát?    Franciaország    2,90    Nyertes

2015.07.18.18:21    1417/1418    Egyes kötés    180 Ft    180 Ft    522 Ft    
Esemény    Kimenetel    Odds    Eredmény
Franciaország - Lengyelország (élő) Ki nyeri a(z) 1. játszmát?    Franciaország    2,90    Nyertes

Utána írni akartam nekik,hogy mekkora BUZIK, de azt sem engedte!  :ok: :ok:

Írni akartam hogy mekkora BUZIK, de azt sem engedte  :D :D

Nehogymáá lenyúld Vajnáék pénzét, mit képzelsz te magadról?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 18, 2015, 19:08:12
Írni akartam hogy mekkora BUZIK, de azt sem engedte  :D :D

Nehogymáá lenyúld Vajnáék pénzét, mit képzelsz te magadról?  ;D
;D
Jaa! Negyedszer is próbáltam, azt meg sem engedte. Fasza kis iroda, ajánlom mindenkinek! (Sajnos a bet-en lefogytam  :()

Idézetet írta: zotya90 Dátum július 18, 2015, 19:38:42
;D
Jaa! Negyedszer is próbáltam, azt meg sem engedte. Fasza kis iroda, ajánlom mindenkinek! (Sajnos a bet-en lefogytam  :()

Paysafe card és paysafecard....vajna meg bekaphatja.....jah..nemsoká online casinón is húzhatják a buta magyar népet...

mi ez a korlátozás már itt is?!! 3ezeres tétemet nem fogadta el,csak 2990est :D   :o

Ennél fosabb oldal(még véletlenúl sem fogadóiroda) nincs!2 meccset nem tudok összekombinálni vele,mi a faszomat akarnak akkor ezek!Magyarország első számú fogadóirodája,mi?!

Nálam teljesen jó.

Tegnap este 11kor kértem kifizetés. Ez volt az első. Kb mikorra várható hogy megérkezik?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum augusztus 11, 2015, 12:01:52
Tegnap este 11kor kértem kifizetés. Ez volt az első. Kb mikorra várható hogy megérkezik?

ma délután biztosan!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum augusztus 11, 2015, 12:33:47
ma délután biztosan!

Köszi a választ.Délután 3-ra meg is érkezett. Plusz pont a ZRT-nek.