nervus tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 06, 2012, 02:32:45, nervus
Üdv mindenkinek!
Hosszú gondolkodás után úgy döntöttem, hogy megnyitom a saját fogadási naplómat én is. Ennek több előnyét látom, elsősorban azt, hogy ez is segíteni fog abban, hogy fogadás közben ne szaladjon el velem a ló és ne tegyek meg minden velem szembejövő meccset.  ;D

A sportfogadást pár éve kezdtem el, először érdekes mód neten, csak után váltottam tippmixre. Kellett hozzá némi idő, hogy belejöjjek, bár még mindig nem érzem úgy, hogy kellően profi lennék.
Ebben a naplóban előreláthatólag csak netes fogadásokat fogok közvetíteni, a tippmixet valószínűleg felfüggesztem, részben a kitervelt szisztéma/szisztémák miatt, részben pedig mert nem szerettem meg túlzottan. ;) [Azért ha mégis feladnék egy-egy szelvényt, persze azokat is meg fogom osztani.]

Két irodánál tervezem a fogadást, az egyik a bet365, a másik pedig a bwin. Előbbinél a fő elképzelésemet próbálom megvalósítani, utóbbinál engedem meg magamnak az egyéb fogadásokat.

A fő szisztémám nem túl bonyolult és talán sokaknak nem tetsző, de én kitartok mellette, papíron már 2-3 hete vezetem és ott működőképes. Volt, akinek bejött, volt, akinek nem, remélhetőleg én az első csoport tagja leszek. :) Hátránya, hogy nagy téttel éri meg megjátszani, de szerencsére ez (egyelőre) nem jelent gondot.
A kezdetek kezdetén azonban kisebb tétekkel fogok játszani, mert a papíron való "gyakorlás" szerintem megközelítőleg sem olyan, mint az éles fogadás.
A bwin-es fogadásokat is szisztémára próbálom meg kiépíteni, de ott egy fokkal kötetlenebb lesz a játék.
Azt hiszem, ennyi elég is a tervekről, menet közben mindenki fel fogja ismerni őket. :) Azt előre leszögezném, hogy végeredményre nem, vagy csak nagyon ritkán fogok fogadni.
Előfordulhat, hogy némelyik tippemet utólag osztom meg veletek, ennek csak feledékenység és időhiány lesz az oka, nem pedig a Photoshop. ;) (Vagyis részben igen, mivel grafikusként is dolgozom ;D)

A fogadásokat talán már ma megkezdem, ezt egyelőre nem tudom, de mindenképp a napokban, csak most volt időm és ihletem megírni ezt a szörnyen hosszú bevezetést. :D

A fő sportágak egyébként foci, kézilabda és kosárlabda lesznek, időnként tenisz és jégkorong.

#1 november 09, 2012, 21:37:38, nervus
Na, jól lemaradtam a BL-ről meg az EL-ről  :'(

Íme az első fogadásom tehát, egy kis bemelegítés.

Angers - Niort 0,5 over
Le Havre - Clermont 0,5 over
Altach - First Wien 0,5 over

[Bár nem szeretem a francia meccseket, elsőnek belefér a kockázat.]

Idézetet írta: nervus Dátum november 06, 2012, 02:27:13
Előfordulhat, hogy némelyik tippemet utólag osztom meg veletek, ennek csak feledékenység és időhiány lesz az oka, nem pedig a Photoshop. ;) (Vagyis részben igen, mivel grafikusként is dolgozom ;D)

;D
Üdv a fórumon, és sok sikert kívánok!

#3 november 10, 2012, 05:32:39, nervus
Köszönöm Jaaas!
Nem volt a legjobb indítás, de most jó úton vagyok a kár helyreállíításában  ;D

Sparta Rotterdam - Helmond: 0,5 over | (2-0)
Fc Oss - Telstar: 0,5 over | (1-0)
Mainz - Nürnberg: 0,5 over | (2-1)
Asseco Prokom - Montepaschi Siena: Montepaschi Siena | (66-101)

Middlesbrough - Sheffield W. - Middlesbrough *(1-0) | (3-1)

Mint mondtam, nem vagyok oda a végeredményekért, így a Middlesbrough-t csak hendivel mertem megjátszani. A Telstar meccsen meg már rángatott az ideg, a 83. percben lett gól...
Na, 92. percben 3-1, szóval ezt kipipálhatom.  :beerchug:

#4 november 10, 2012, 08:57:02, nervus
Ezzel zártam a ma éjszakát:
Leon - Atlas: 1,5 over | (3-1)
Monarcas - Santos Laguna: 0,5 over | (2-0)
Phoenix Suns - Cavaliers: 217,5 alatt | (107-105)


Érdekes volt a kosármeccs, alig akart vége lenni, nagyon el volt szúrva az élő közvetítés. A Leon gyorsan bejött, a Monarcas szintén, folytatás délután.  ;)

Délután volt egy bukásom, inkább nem is részletezem.  :noway:

Na, mire leírtam, bejött egy nyerés is.

Ado Den Haag - AZ Alkmaar 0,5 over

Barcelona - Granollers 51,5 over

Nem megy nekem ez a folyamatos élő közvetítés :D
Íme a mai első.

Ajax
Chelsea 1,5 felett
Man. City 1,5 felett
Hibernian 0,5 felett
Valladolid 0,5 felett
Marseille 0,5 felett
Odense 0,5 felett


Hála a 2-es szorzónak bőven pluszban lettem.

És a második:
PSV 1,5 felett
Salzburg 0,5 felett
Silkeborg 0,5 felett
Chelsea 0,5 felett



Nos, nagyjából ez a szisztémám. Persze sok hibát lehet találni benne, de eddig simán jött belőle napi 10-20 ezer. Igaz, hogy nagy a kockázat is [nem véletlenül nem írtam téteket], de meglehetősen jövedelmező tud lenni, ha nem szalad el a ló az emberrel.

#8 november 12, 2012, 03:58:41, nervus
Na, csak nem álltam meg és ment még egy.

Levante - Real Madrid 1,5 over
Nautico - Flamengo 0,5 over
Ponte Preta - Internacional 0,5 over
Houston - DC United 0,5 over
LA Galaxy - Seattle 0,5 over

Ez a Flamengo gól az égből jött így a meccs vége előtt pár pillanattal.  :beerchug:

Na, a hétvégére kettő ment összesen, amúgy semmi másra nem volt időm...  :bash:
Man City - Aston Villa 0,5 felett
Bristol City - Blackpool 0,5 felett

És a másik:

America RN - America MG 0,5 felett
Gremio - Avai 0,5 felett
ADO Den Haag - PSV 1,5 felett
Ajax - Venlo 1,5 felett
Valencia - Espanyol 0,5 felett
Barca - Zaragoza 1,5 felett
Real Madrid - Athletic Bilbao 1,5 felett