Fogadóiroda account vásárlása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello!

Tudom érzékeny témát szeretnék feszegetni, de jól jön minden hasznos tapasztalat. Biztos vannak akiket már le korlátozták vagy ki tiltottak irodákból, mégis ott játszik más felhasználói fiokjával. Az lenne a kérdésem vásárolt már valaki hitelesített fogadóiroda accountot? Ennek is nagy kamu piaca van a legtöbb átverés, de mégis azt gondolom hogy akiknek szükségük van új fiokra valahogyan megoldják, és ugye nem lehet mindig család barát oldalról megoldani.. létezik erre jó megoldást?

Nem tudom hogyan mukodik ez de az biztos hogy amiota a skrill es neteller verifikacio összetettebb lett, azóta sokkal bonyolultabb nem sajat neven levo szamlat nyitni..

Szia!

Ez attól függ... Miért tiltottak le? Mivel, ha ugyan azt folytatod akkor a következő accountodat is lefogják tiltani. Sőt IP lokátort használnak, tehát elég gyorsan felfog tűnni nekik. Pontosabban egy monitorozó szoftver jelezni fog, hogy ugyan arról az IP-ről játszik valaki, amiről már tiltottak ki embert. Ugye azt a dinamikus Ip-k világában nem csinálhatják, hogy IP tiltást tesznek, mert akkor később egy nem kitiltott felhasználó, ha megkapja akkor az sem fog tudni belépni.
Egyébként ott a betfair, ott kell játszani. Ott még tiltásról nem igen hallottam, mivel másik felhasználó ellen játszol és nem a ház ellen, már ha legalább is azon betchange részét használod az oldalnak.

Idézetet írta: Gaborbet Dátum október 03, 2018, 00:22:16
Hello!

Tudom érzékeny témát szeretnék feszegetni, de jól jön minden hasznos tapasztalat. Biztos vannak akiket már le korlátozták vagy ki tiltottak irodákból, mégis ott játszik más felhasználói fiokjával. Az lenne a kérdésem vásárolt már valaki hitelesített fogadóiroda accountot? Ennek is nagy kamu piaca van a legtöbb átverés, de mégis azt gondolom hogy akiknek szükségük van új fiokra valahogyan megoldják, és ugye nem lehet mindig család barát oldalról megoldani.. létezik erre jó megoldást?

Bármikor kérhet bármely iroda újabb okmányokat a személyazonosság megerősítéséhez, vagy mondjuk azért, mert az azonosításkor bemutatott okmányok lejártak.
Ha olyantól vásárolsz (?) számlát, akivel nem tartod utána a kapcsolatot, akkor ezt hogyan oldod meg a későbbiekben?

Nálam pl. pont a betfair kért szeptember elején doksikat, nem engedett se fogadni, se kiutalást kérni, pedig az elmúlt 10 évben már biztos azonosítva lettem náluk...

Vannak olyan helyzetek amikor az embert le korlátozzák mert egy adott piacon stratégia szerint játszik. Az iroda az átlagos játékosokat szereti nem azt aki minden hónapban csak növeli a bankrollját. Sok ok van amiért korlátozhat vagy tilthat az iroda, de engem tovàbbra is az érdekelne hogy aki más accountjával játszik hogy csinálja és honnan lehet szerezni? Értelem szerüen akit egy stratégia miatt korlátoznak mert túl nyereséges azt a szerzett fioknál is limtálni fognak, éppen ezért is van kereslet kínálat felhasználói fiokokra, mert időről időre kell újabb. Ez egy létező dolog csak ugye a játékosok nagyon kis százalékát érinti, hiszen a többség nem annyira nyereséges hogy az iroda kibúvót keressen.

#5 október 06, 2018, 16:48:19, sunik29
Ha olyan sikeres valaki,  egy atlag oddszos irodanal nem nehez neki atvandorolni mashova szerintem. Ha bonusz vadasz valaki akkor igen jo otlet az uj account, ha bizonyos piacok (lapok, szogletek stb.) miatt szukseg egy bizonyos irodara akkor ertheto az uj account, hosszutavon csakis jobarat adhat segitseget. vagy kozos munka valakivel es profit osztas. Sok sikert!! Nem lehetetlen, nekem sikerult.   :cya: