Kalkulátorok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 02, 2023, 09:15:25, vmlinuz
Kedves fórumtársak,

Most már nem kell a szomszédhoz átmenni a cukorért (régi szép idők), mert találtok itthon is.

Vannak nekünk szorgalmas társaink, akik készítettek egy pár hasznos kalkulátort, melyet bármikor használhattok.

Tudjuk, nem világújítás, de azért jó ha van a házban.

Poisson-eloszlás kalkulátor

Fogadóiroda nyereség (Margin) kalkulátor

Odds konvertáló

Odds kalkulátor

Kelly kritérium kalkulátor

Te szoktál ilyeneket használni? Mi főleg akkor amikor brit irodáktól nem decimális oddsok érkeznek, de pl. egy-egy mérkőzésnél érdekes kiszámolni, hogy mennyi a visszafizetési ráta, mekkora az iroda margin-ja. Utóbbi ez főleg Arbitrázs fogadások kedvelőinek ez fontos.

Legyen hasznotokra!  :topbet_125:

Gyorsan kipróbáltuk a Margin kalkulátort a holnapi Real Madrid - FC Barcelona spanyol-kupa összecsapásra (1X2 piac). Íme az eredmények:

bet365: visszafizetés (94,07%), iroda nyeresége (5,93%)
Tippmixpro: visszafizetés (93,34%), iroda nyeresége (6,66%)
Unibet: visszafizetés (94,82%), iroda nyeresége (5,18%)

Ebben én világtalan vagyok.  ;D

Köszi szépen! Én rendesen ráfüggtem a Poisson-eloszlás kalkulátorra. Érdekességként vizsgálgatom egyelőre, de beszippantott annyira, hogy elkezdtem továbbgondolni a stratégiát.  :redchug:

Szuper, hiszen fejlődik az oldal! :ok:

Jó lenne még egy surebet kalkulátor illetve az Odds kalkulátor akkor lenne igazán hasznos, ha a Várható nyereség rubrikába is lehetne írni; így azzal illetve a szorzó megadásával azt tudnánk kiszámolni, hogy mekkora Tétet kell tennünk adott Várható nyereséghez.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 01, 2023, 13:04:07az Odds kalkulátor akkor lenne igazán hasznos, ha a Várható nyereség rubrikába is lehetne írni; így azzal illetve a szorzó megadásával azt tudnánk kiszámolni, hogy mekkora Tétet kell tennünk adott Várható nyereséghez.
Megoldom, köszi az ötletet.

#6 március 01, 2023, 15:46:41, vmlinuz
@Latzka működik most már a várható nyereség alapján is a tétszámolás. Surebet kalkulátor is érkezik nemsokára.

Arb / surebet kalkulátor: https://www.sportfogadas.org/cikk/eselyszam-amit-ugy-ismersz-szorzo-vagy-odds#odds_arb

Érdemes megoldani 3 kimenetelre is? Egyelőre 2-t tud, de igy olyasmit is ki tud számolni, mint egy odds alapján a minimum odds az arbitrázs feltételéhez.

Külföldi elemzésekben nagyjából csak amerikás oddsok vannak küzdősportokra, ezért nagy segítség az oddskalkulátor! :)

A Kelly kritérium kalkulátor is elkészült.

Szükség esetén kiszámolja az odds-ból a valószinűséget, ami szerkeszthető (ad egy alapot). A bankrollt is megadhatod és abból kiszámolja a pontos tétet és a várható nyereséget az odds alapján.


#11 március 26, 2023, 17:19:14, tsabigo
Idézetet írta: Admin Dátum március 01, 2023, 09:52:02Kedves fórumtársak,

Most már nem kell a szomszédhoz átmenni a cukorért (régi szép idők), mert találtok itthon is.

Vannak nekünk szorgalmas társaink, akik készítettek egy pár hasznos kalkulátort, melyet bármikor használhattok.

Tudjuk, nem világújítás, de azért jó ha van a házban.

Poisson-eloszlás kalkulátor

Fogadóiroda nyereség (Margin) kalkulátor

Odds konvertáló

Odds kalkulátor

Kelly kritérium kalkulátor

Te szoktál ilyeneket használni? Mi főleg akkor amikor brit irodáktól nem decimális oddsok érkeznek, de pl. egy-egy mérkőzésnél érdekes kiszámolni, hogy mennyi a visszafizetési ráta, mekkora az iroda margin-ja. Utóbbi ez főleg Arbitrázs fogadások kedvelőinek ez fontos.

Legyen hasznotokra!  :topbet_125:
Az odds konvertáló jó dolog,de a gyorsabb elérés miatt én csináltattam a fiammal egy chrome bővítményt erre a feladatra,neki is jó volt gyakorlásnak. Egyelőre csak amerikai és frakcionális oddsot vált decimálisra, de majd még csinosítgatjuk.Ti nem gondoltatok még egy sfp.org bővítmény vagy toolbar létrehozásában? Amit mondjuk csak regisztrált tagok tölthetnének le, mondjuk bizonyos számú hozzászólás, vagy regisztrációtól eltelt idő után?

Idézetet írta: tsabigo Dátum március 26, 2023, 17:10:33Az odds konvertáló jó dolog,de a gyorsabb elérés miatt én csináltattam a fiammal egy chrome bővítményt erre a feladatra,neki is jó volt gyakorlásnak. Egyelőre csak amerikai és frakcionális oddsot vált decimálisra, de majd még csinosítgatjuk.Ti nem gondoltatok még egy sfp.org bővítmény vagy toolbar létrehozásában? Amit mondjuk csak regisztrált tagok tölthetnének le, mondjuk bizonyos számú hozzászólás, vagy regisztrációtól eltelt idő után?

Alapjáraton nem gondolkodtunk ilyenen.

Idézetet írta: tsabigo Dátum március 26, 2023, 17:10:33Ti nem gondoltatok még egy sfp.org bővítmény vagy toolbar létrehozásában? Amit mondjuk csak regisztrált tagok tölthetnének le, mondjuk bizonyos számú hozzászólás, vagy regisztrációtól eltelt idő után?
Az első része nem tudom mai böngészőkkel mennyire megoldható, talán minden át kell menjen a gugli bővitményes részlegén, ellenőrzések stb, különben csak limitált mértékben használható, bár ennek még nem néztem teljesen utána. Dokumentálódok még, és akár egyberakhatom az egész kalkulátort egy ilyen bővítménybe, ha nem problémás az extensionok közé bekerülni.

Picit utánanézve, a Chrome Web Storeba a bővitményekhez nem engednek szerencsejátékkal kapcsolatos dolgokat. Azon kivül meg külsős bővitményt úgy nézem csak fejlesztő módban enged a Chrome. Tehát felejtős sajnos. Pedig egyszerű megírni a bővitményt.