Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: profitles Dátum február 26, 2007, 13:46:30
Idézetet írta: jaaas Dátum február 26, 2007, 12:59:19
Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 25, 2007, 21:46:32
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:33:29
Igen, ez is jó.
De érdemes ráállni a nagy teniszezők meccseire. Pl.: Sharapova, Clijsters, Henin,  Federer, Nadal, Djokovic, és Davydenko. Ezeken a mérkőzéseken ált.ban meg lehet fogadni azt, h nincs extra szettre szükség. Ez ált.ban 1,35öt fizet (mint már írtam).
És tényleg jó ez az 1-2es hoki rendszer is. Ki fogom próbálni:D

Egyébként ezt a rendszert akármekkora oddsal lehet csinálni 1,3tól kezdve. Én manapság egyik barátom számláját húzom fel így, 33 HUFja volt bent, így 2szeres szorzóval játszok itt. Tegnap kezdtem, 7 fogadást helyeztem el eddig, és már most 1500  HUFja van a számláján. Ma még 3 fogadást akarok elhelyezni, és akkor már 6500 HUFja lesz. Mindezt 2 nap alatt 33 HUFról, minimális kockázattal:D


Jaaas...nem tudnád az én számlám is felhúzni??? Nem lenne rossz! :D

A helyzet az, h én manapság egyik barátom számláján játszok, és ez jelenti számomra bevételt. Szóval így túl sok időm nincs más számlákkal játszani, az én számláimmal is mások játszanak :)
Szóval bocs, de nem fog menni.

jaaas, csak nem mások húzzák fel a te számládat is?  ;)

:)
Köszönöm profitles! Ennyit rólam ;D

Esetleg nem tudnád elküldeni, hogy te mikre fogadsz egy nap?  ;)  :help:

Idézetet írta: bbazsi85 Dátum február 26, 2007, 16:02:10
Esetleg nem tudnád elküldeni, hogy te mikre fogadsz egy nap?  ;)  :help:
bazsi! jaaas több topicba is leírja a tippjeit. mit is szeretnél igazán? összegyűjtse egy csokorba neked?  :megbok: ;)


Már rájöttem, hogy hülyeséget írtam, tudom, hogy sok helyre beírja!  ;D

Idézetet írta: FBCOMMANDOS Dátum február 06, 2007, 19:30:28

Plussz a hétvégi bőség zavarában szoktam tenni brahi kombikat párszár Ft-ért, főleg a szórakozásért, de azért remélem egyszer nagyon szakítok valamelyikkel.


ne is hagyd ezt abba mert lásd példám : http://csakicsakneked.tvn.hu/win.bmp  nekem bejött !
amugy jaaas 1.4 / 80% ot rakok fel féle táblázattal szoktam jáccani :)

Idézetet írta: karajjj Dátum március 07, 2007, 23:46:51
Idézetet írta: FBCOMMANDOS Dátum február 06, 2007, 19:30:28

Plussz a hétvégi bőség zavarában szoktam tenni brahi kombikat párszár Ft-ért, főleg a szórakozásért, de azért remélem egyszer nagyon szakítok valamelyikkel.


ne is hagyd ezt abba mert lásd példám : http://csakicsakneked.tvn.hu/win.bmp  nekem bejött !
amugy jaaas 1.4 / 80% ot rakok fel féle táblázattal szoktam jáccani :)
error 404 :P

igazad van :D
a webcímből kihagytam 1 s -t

http://csakiscsakneked.tvn.hu/win.bmp

mára is van ilyen szelóm :D

Sziasztok,

Nemrég találtam rá erre az oldalra és mostanra nagyjából végigrágtam magam a fórumon. Nagyon tetszik és sok hasznos információt gyűjtöttem be róla. Leginkább a fogadási stratégiák kitárgyalását tartottam hasznosnak.

Már nem emlékszem ki írta, hogy neki nem az a lényeg, hogy sokat nyerjen hanem, hogy ne veszítsen. Ez nekem is nagyon szimpatikus meglátás és erre "jaaas" 1,4-es sorozatjátékát találtam a legmegfelelőbbnek. Olyannyira, hogy el is kezdtem 300 HUF-fal egy sort. Szerintem erre a játékra legalkalmasabbak a kis szorzójú teniszmeccsek, többnyire ezekkel operálok.
Leszedtem "jaaas" erre vonatkozó táblázatát és egy kicsit tovább fejlesztettem, csináltam belőle egy komplett moneymanager táblázatot, amit meg szeretnék osztani veletek. Már ha érdekel valakit ...
Tulajdonképpen 2 tábláról van szó, de a működésük egyforma. Az egyik max. 1,4-es, a másik max. 2,0-ás szorzójú sorozatok vezetésére szolgál. Nem akarom agyonmagyarázni, inkább felteszem és ha valakit érdekel és nem ért valamit, akkor kérdezzen.
:cya: :cya: :cya:


Idézetet írta: Micuka Dátum március 10, 2007, 11:02:53
Sziasztok,

Nemrég találtam rá erre az oldalra és mostanra nagyjából végigrágtam magam a fórumon. Nagyon tetszik és sok hasznos információt gyűjtöttem be róla. Leginkább a fogadási stratégiák kitárgyalását tartottam hasznosnak.

Már nem emlékszem ki írta, hogy neki nem az a lényeg, hogy sokat nyerjen hanem, hogy ne veszítsen. Ez nekem is nagyon szimpatikus meglátás és erre "jaaas" 1,4-es sorozatjátékát találtam a legmegfelelőbbnek. Olyannyira, hogy el is kezdtem 300 HUF-fal egy sort. Szerintem erre a játékra legalkalmasabbak a kis szorzójú teniszmeccsek, többnyire ezekkel operálok.
Leszedtem "jaaas" erre vonatkozó táblázatát és egy kicsit tovább fejlesztettem, csináltam belőle egy komplett moneymanager táblázatot, amit meg szeretnék osztani veletek. Már ha érdekel valakit ...
Tulajdonképpen 2 tábláról van szó, de a működésük egyforma. Az egyik max. 1,4-es, a másik max. 2,0-ás szorzójú sorozatok vezetésére szolgál. Nem akarom agyonmagyarázni, inkább felteszem és ha valakit érdekel és nem ért valamit, akkor kérdezzen.
:cya: :cya: :cya:



szia!

Tetszik a táblázat. Egyszerű és áttekinthető.
Tenisz tippek terén mennyire vagy otthon?
És kiváncsi lennék a tapasztalataidra is az 1,4-es és 2-es sorozatokkal kapcsolatban.

Idézetet írta: Micuka Dátum március 10, 2007, 11:02:53
Sziasztok,

Nemrég találtam rá erre az oldalra és mostanra nagyjából végigrágtam magam a fórumon. Nagyon tetszik és sok hasznos információt gyűjtöttem be róla. Leginkább a fogadási stratégiák kitárgyalását tartottam hasznosnak.

Már nem emlékszem ki írta, hogy neki nem az a lényeg, hogy sokat nyerjen hanem, hogy ne veszítsen. Ez nekem is nagyon szimpatikus meglátás és erre "jaaas" 1,4-es sorozatjátékát találtam a legmegfelelőbbnek. Olyannyira, hogy el is kezdtem 300 HUF-fal egy sort. Szerintem erre a játékra legalkalmasabbak a kis szorzójú teniszmeccsek, többnyire ezekkel operálok.
Leszedtem "jaaas" erre vonatkozó táblázatát és egy kicsit tovább fejlesztettem, csináltam belőle egy komplett moneymanager táblázatot, amit meg szeretnék osztani veletek. Már ha érdekel valakit ...
Tulajdonképpen 2 tábláról van szó, de a működésük egyforma. Az egyik max. 1,4-es, a másik max. 2,0-ás szorzójú sorozatok vezetésére szolgál. Nem akarom agyonmagyarázni, inkább felteszem és ha valakit érdekel és nem ért valamit, akkor kérdezzen.
:cya: :cya: :cya:



Huhh basszus, ez fantasztikusan jó. Köszönöm!

#116 március 10, 2007, 17:10:16, karajjj
én nemtudom letölteni  :eek:

az expoler meg nem is látja a csatolt file-t :D


szerk , sikerült :D

szép munka :)
adatbázisban csináltad ?

Idézetet írta: profitles Dátum március 10, 2007, 13:09:00

szia!

Tetszik a táblázat. Egyszerű és áttekinthető.
Tenisz tippek terén mennyire vagy otthon?
És kiváncsi lennék a tapasztalataidra is az 1,4-es és 2-es sorozatokkal kapcsolatban.


Teniszről:

Szerintem ez az a játék, amire a sok kicsi sokra megy elvén a legérdemesebb fogadni. Azt szoktam mondani, hogy a  teniszben a legkevésbé gömbölyű a labda. A ranglista alapján teljesen behatárolhatók a játékosok, kasztokra lehet őket osztani, ami eldönti, hogy ki kit tud megverni és a legkevésbé jönnek a csodák. A 100-ik szinte sosem fogja megverni a 20-ikat, de egy 1,05~1,25 szorzót azért fog kapni a meccs. Két-három ilyet összeraksz és megvan az 1,4 körüli szorzó. (A határoknál kell vigyázni, az 50. a 70. ellen már véleményes.) Főleg a tornák eleje jó, ahogy sorra kipotyognak a lúzerek már nehezedik a dolog.

Miért kevés a meglepetés?
Nem engedhetik meg maguknak a menők. Nincs javítási lehetőség. Nem úgy van, mint pl. a fociban, hogy majd a következő fordulóban javítunk. Nincs következő forduló, valaki kikap már csomagolhat is a bugyelláris meg üres marad és várhat 1-2-3 hetet, hogy újra játszhasson egy jól fizető tornán. Persze mindig vannak feltörekvő fiatalok és mindig vannak éppen lecsúszó sztárok, ezekre figyelni kell, de alapvetően nagyon lassan változnak az erőviszonyok.


1,4-es sorozatról:

Nem sok tapasztalatom van róla, kb. egy hete kezdtem játszani vele. 12 meccsen vagyok túl, ebből 7 volt tenisz, 2 hoki, 2 kosár és 1 foci. Volt egy-két meleg pillanat, de mit ne mondjak nem a tenisz miatt. (Pl. Rangers-Osasuna UEFA meccset 1X-ben játszottam, nem volt egy sima ügy.) A módszer azt hiszem használható, szeretnék ebben a hónapban egy olyan összeget összehozni vele, hogy a következőben elindíthassak egy 1000-es vagy 2000-es indulót. Egyébként az 1,4 max. nálam azt jelenti, hogy inkább 1,1~1,3 és mindig szólóban, ha nagyon nem találok kedvemre valót, akkor az 1,05 is jó. Nagyon jól mondta "jaaas", hogy türelem kell hozzá.


2,0-ás sorozatról:

Még nincs tapasztalat, de rizikósabb. Nyilván itt már nem lehet szóló meccsekben gondolkodni, 2-3 fogadásból álló kombi kell. Ezért kell itt nagyobb meccsenkénti nyereménykivét --> 20%
:bigok_125:

Idézetet írta: jaaas Dátum március 10, 2007, 13:51:25

Huhh basszus, ez fantasztikusan jó. Köszönöm!


Én köszönöm a dícséretet! A tábla az csak egy excel ujjgyakorlat, a tartalom a lényeg, ami belekerül.

Idézetet írta: karajjj Dátum március 10, 2007, 16:59:09

szép munka :)
adatbázisban csináltad ?


Köszi az elismerést, de a kérdést nem egészen értem. Ha feloldod a lapvédelmet (nincs hozzá jelszó, csak azért raktam rá, hogy az "értékes" sárga területbe véletlenül ne piszkáljak bele) akkor láthatod, hogy egyszerű függvényekkel van megoldva dolog.
:great: