Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


hello micuka !

1 kérés / kérdésem lenne

áttudnád alakítani ugy a táblázatot hogy a következő sorozatba más összeggel is eltudjak indulni
ha átírom fent a tétet akkor az előző sorozat is megváltozik , ha tudsz légyszivess segíts  :fumator:
üdv

Idézetet írta: karajjj Dátum március 12, 2007, 11:29:16
hello micuka !

1 kérés / kérdésem lenne

áttudnád alakítani ugy a táblázatot hogy a következő sorozatba más összeggel is eltudjak indulni
ha átírom fent a tétet akkor az előző sorozat is megváltozik , ha tudsz légyszivess segíts  :fumator:
üdv

Hát így hirtelen átgondolva azt hiszem lenne rá megoldás, de nem biztos, hogy megérné a ráfordítást.

Két javaslatom van:
1. Csinálj egy másolatot a munkalapról és ott vezesd a következő sorozatot.
2. Ha egy lapon akarod látni a dolgokat, akkor egyszerűen old fel a lapvédelmet (nincs jelszó) és az adott cellában levő képletet írd felül a neked megfelelő induló összeggel.
  :cya:


köszi , énis erre gondoltam
asszem feloldom és utána vissza :D
holkell feloldani ?

   :icon_confused:    Eszközök / Védelem / Lapvédelem feloldása   :icon_confused:


Hát ez elég furcsa számomra...szinte az összes  stratégia azon alapul, hogy tedd fel a pénzed, ha elmegy akkor többet ha megint akkor mégtöbbet. És ez van a végtelenségig ragozva. Nem tetszik nekem, mert eléggé hamar el lehet érni egy értéket ami már elég magas veszteségnek számithat. Csak én látom ezt így? :spaz: :-\

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 14, 2007, 21:15:58
Hát ez elég furcsa számomra...szinte az összes  stratégia azon alapul, hogy tedd fel a pénzed, ha elmegy akkor többet ha megint akkor mégtöbbet. És ez van a végtelenségig ragozva. Nem tetszik nekem, mert eléggé hamar el lehet érni egy értéket ami már elég magas veszteségnek számithat. Csak én látom ezt így? :spaz: :-\
Ez nem mindig van így. Nézd meg ezt:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,921.msg12244.html#msg12244

Még mindig jól  beválik neked az 1-3-2-6?  :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 14, 2007, 21:54:44
Még mindig jól  beválik neked az 1-3-2-6?  :)
Mióta feltettem, nem igazán írtam tippet a táblázatba. Kevés időm van elemezgetni... De ha lesz fejlemény, mindenképpen írok. Ezt csak azért írtam, mert van olyan strat, ahol nem kötelező emelned a tétet veszítés után...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 14, 2007, 21:15:58
Hát ez elég furcsa számomra...szinte az összes  stratégia azon alapul, hogy tedd fel a pénzed, ha elmegy akkor többet ha megint akkor mégtöbbet. És ez van a végtelenségig ragozva. Nem tetszik nekem, mert eléggé hamar el lehet érni egy értéket ami már elég magas veszteségnek számithat. Csak én látom ezt így? :spaz: :-\

Azt hiszem a "bukok és emelek" stratégia az egyik legegyszerűbb és legrégibb stratégia. Jó példa erre az "X"-es sorozatra épülő játék, az a lényeg, hogy az odds mindig 2 fölött legyen és akkor hosszú távon, ha van megfelelő anyagi bázisod csak pozitívan tudsz kijönni belőle. Olvasd el hozzá ezt: http://etdk.adatbank.transindex.ro/pdf/kgst_balint.pdf

ebben az egeszben nekem az tetszik csak hogy a http://www.sfstats.net/ is meg van emlitve  :great:

Igen, a Martingaleről hallottam, de ahhoz tényleg szép kis fedezeted kell legyen...átnéztem vagy 3-4 bajnokságot és máris találtam 1 csapatot amelyik 12 meccse nem x-elt (az már 2048 egységnyi pénz), illetve még néhányat amelyik 8-9 óta.  :)

Egyik szisztéma szerint kiválasztasz egy csapatot és állandóan rá játszol, másik szerint véletlenszerűen választasz. Mindegyik lehet jó. Mondjuk tavaly az Inter zsinórban hozta volna a döntetleneket, az idén meg várhatod, hogy mikor X-el.

Egyébként nekem a véletlenszerű jobban tetszik, de tény, hogy nagyon tőkeerősnek kell lenni.  :idiot2:

A következő fogalomnak mi a magyar jelentése : "underdogs" ? kösz :jump2_125:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum március 15, 2007, 13:22:12
A következő fogalomnak mi a magyar jelentése : "underdogs" ? kösz :jump2_125:
.
egy meccsen az esélytelenebb csapatra/játékosra használják ezt a kifejezést