Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


valaki tudna nekem segíteni értelmezni ezt a stratégiát?
Valahogy nem birom felfogni hogy is működik pontosan.
http://sportsbettingchamp.com/images/_notes/nba3syss.pdf

Eltudja valaki magyarázni?  ::)

Sziasztok !

Az ELO pontok (élő pontszám) focira vagy egyéb sportágra való áthozatalával próbálkozott már valaki ? Elvégre valószínűség a fogadás és sport események kimenetele is. Csak ugye nem mindegy hogyan számoljuk át. Interneten lehet találni  ilyen rangsort, de én az elmúlt pár hónapban saját módszerrel és számítással próbálgattam. A naplómba korábban írt néhány tipp is ilyen volt, csak aztán nem tudtam rendszeresen vezetni. Csak kíváncsi vagyok más próbálta-e és esetleg mire jutott.

Nekem is lenne egy ötletem, kíváncsi vagyok a véleményetekre. A lényeg hogy kis odds-ú meccsekre kellene fogadni, de sokra, mondjuk 8-ra, külün-külön, és a következő körökbe visszaforgatni a nyereséget.. A kis odds-ok miatt kb. mondjuk minden 8. esne ki egy körbe..
szal h lássátok:
I.kör:             1 egység 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2   //egy kiesik, azaz 1 nem jön be a többi igen
II.kör:         1,2 egység 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2        //megint' kihullik egy..
III.kör:        1,4 egység 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2             // szintén -1
IV.kör:      1,68 egység 1,2 1,2 1,2 1,2 1,2                  // szintén -1
V.kör:       2,16 egység 1,2 1,2 1,2 1,2                       // szintén -1
és így tovább.. valaki lenne szíves utána számolni hogy megéri-e és h milyen oddsal működne?? kössz..
üdv és hajrá MAGYAROK!!

Twix!! :)
Az lenne a kérdésem, hogy pl van 1 meccs aminek az odsza 1/2-be 1.28
azt hogy tudom kiszámolni hogy ez betfair-en mekkora laynek számít?
pl 3.85? :)

Idézetet írta: whitedragon Dátum február 28, 2010, 11:20:31
Twix!! :)
Az lenne a kérdésem, hogy pl van 1 meccs aminek az odsza 1/2-be 1.28
azt hogy tudom kiszámolni hogy ez betfair-en mekkora laynek számít?
pl 3.85? :)

odds/ odds-1


Idézetet írta: whitedragon Dátum február 28, 2010, 12:03:33
ne hari de ezt nemigazán értem:S :(

Azt kérdezted, h egy bizonyos lay mekkora backnek felel meg, nem?
ha 1,28 a lay akkor 1,28/0,28 vagyis 4,57-es backnek felel meg...

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 23, 2010, 23:40:58
Sziasztok!

1 kezdő sportfogadó v.
Szerintetek érdemes élő-fogadás közben 1.01 eseményeket "single-ben" nagy összeggel
mondjuk 200.000huf-al megtenni? mondjuk napi 3 ilyen már nem rossz.
Melyik irodánál érdemes?
Működhet hosszú távon v. értelmetlen hülyeség az egész?

Én egy hete fejeztem be ezt. Úgy indult, hogy 1584Ft-om volt Bet365-nél, a 84-ből először csináltam ~250-et, amiből 80-at félretettem, a másik 170-nel mentem tovább, amiből 490-et csináltam, de ezt is ketté osztottam, 325-tel mentem tovább és 165-öt félretettem. Ezáltal egy bekövetkező bukta után is 80+165-öm marad, a maradék 325-öt pedig vittem tovább.

Szépen haladtam, csak egy arab meccsen a 325-öt csúnyán elbuktam: 82 perc játék után 1-1-es állásnál arra fogadtam, hogy 4,5 gól alatt lesz a meccsen rúgott gólok száma.
86. perc: szabadrúgás --> 2-1
89. perc: tizenegyes --> 3-1
94. perc: öngól --> 4-1
Maradjunk annyiban, hogy 10 forint lehetséges nyeremény ellenében én 325 kockáztattam. (~50-es nyerő szériát szakított meg ez a meccs.)

Ilyenekre fogadtam:
FOCI
Komoly csapatok meccsén lesz gól (0,5 gól felett)
Félidőben 1-0-os állásnál 4,5 gól alatt
Félidőben 1-1-nél 5,5 gól alatt
Ha meglepetésre a gyengébb csapat rúgott gólt, akkor 3,5 alatt
Abszolút favorit esetén a hazai (erősebb) csapat győzelmére
Meccs vége felé 0-0-nál "Nem szerez mindkét csapat gólt"
2-0-nál az addig vezető csapat behúzza a meccset

TENISZ
12,5 game alatt az adott szettben
Nem lesz tie-break egy elég nagy előnynél (~4-1-nél)

Sorolhatnám, mert rettentő sok ilyen van. Elképzelhető, hogy működik, de egy-egy bukta annyival vet hátra, hogy fejben nem tudod feldolgozni, és elveszik az önbizalmad, csak halmozod a hibákat. Ez a BMW vs bicikli példa tetszett :D
Ha teheted, akkor ezt vagy kisebb összeggel csináld, vagy inkább bele se kezdj!

Idézetet írta: mukusz745 Dátum február 23, 2010, 23:40:58
Sziasztok!

1 kezdő sportfogadó v.
Szerintetek érdemes élő-fogadás közben 1.01 eseményeket "single-ben" nagy összeggel
mondjuk 200.000huf-al megtenni? mondjuk napi 3 ilyen már nem rossz.
Melyik irodánál érdemes?
Működhet hosszú távon v. értelmetlen hülyeség az egész?
Ez bennem fájdalmas emlékeket ébreszt
A M'bookertől akartam úgy kb 5000 eurót kivenni hogy elkerüljem a banki sarcot mivel a Bwin számlám forintos volt és a Bwin egész jól váltotta a az eurót forintra.Be is fizettem több mint 1 millió Ft-ot és rögtön kértem is ki bankkártyára .De persze nem engedték egyszer legalább meg kellet forgatni.Ekkor elkezdtem pont 200e forintosával rárakni 1.01 es oddsra Naná hogy belenéztem egy focimeccsbe ami a 90.pecben 00 a hosszabításban elég lett volna 1.5 alatt naná hogy 2perc alatt 1-1 lett és buktam :bash:

Pukk!
Hát ez nagyon komoly..

Sziasztok!

A Betfair-en lehet fogadni NHL meccsek végső eredményére (Inc. OT - tehát, ha hosszabbításra kerül sor, hosszabbítás végi eredmény számít!), ami azt jelenti, hogy csak két esélyre csökken a kimenetel.

Lássunk egy példát:

Dallas @ Pittsburgh (Inc. OT) 
3.05       1.47

Könnyen kiszámolható: 4 egység a Dallasra, 8.51 egység a  Pittsburghre, és a kimeneteltől függetlenül 0.98 egység biztos profit.

Várom a véleményeket, hozzászólásokat.

#761 március 06, 2010, 16:20:30, csacsa44
Idézetet írta: parczo Dátum március 06, 2010, 15:59:29
Sziasztok!

A Betfair-en lehet fogadni NHL meccsek végső eredményére (Inc. OT - tehát, ha hosszabbításra kerül sor, hosszabbítás végi eredmény számít!), ami azt jelenti, hogy csak két esélyre csökken a kimenetel.

Lássunk egy példát:

Dallas @ Pittsburgh (Inc. OT) 
3.05       1.47

Könnyen kiszámolható: 4 egység a Dallasra, 8.51 egység a  Pittsburghre, és a kimeneteltől függetlenül 0.98 egység biztos profit.

Várom a véleményeket, hozzászólásokat.

Szia!

Összesen feltettél 12.51 egységet. Mindkét kimenetel esetén veszteséges a két fogadás / szerintem /.
Pontosabban a Dallas esetében veszteséges, míg ha a Pittsburgh nyer talán visszanyered a befektetett gempát.

Üdv,

csacsa

Így van, ezt egy kicsit elszámoltad parczo. Általánosságban elmondható, hogy egy kétkimenetelű fogadás akkor hoz kimeneteltől függetlenül biztos profitot, ha a két odds szorzata nagyobb, mint az összegük.

Bocs. Igazatok van. Ezt valóban elszámoltam.
Pedig annyira jónak tűnt...  :'(

Idézetet írta: parczo Dátum március 06, 2010, 18:32:04
Bocs. Igazatok van. Ezt valóban elszámoltam.
Pedig annyira jónak tűnt...  :'(

Ami túl szép, hogy igaz legyen az nem is igaz, másik hiba betfairen, hogy lay oddsokra azt hiszik, hogy back és csomagolnak..