Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kiskun Dátum május 08, 2010, 17:36:12
Sziasztok!

Végre sikerült ide írnom is:) Régóta tag vagyok, de gondoltam megosztom veletek az én "fogadási stratégiáma".

Szóval a hét elején (kedden) kezdtem 5.000 Ft-tal. Teniszre fogadok élőben, Martingale módszerrel, dupla profitért. A lényege:

Minden game-re fogadok, azon belül is csak break-re. Mivel nőknél elég gyakori, ezért ott már a meccs elejétől. Sajnos itt elég kicsik az oddszok, így kicsi a várható nyeremény. A férfi meccseken már elég nagy oddsokkal lehet játszani, de itt várok 2-2ig. Ha addig nem vette el senki a másik adogató játékát, akkor indul a móka. A mai meccsem Wawrinka - Isner volt. Itt a breakre 8 és 4,9 volt a szorzó. Úgy emelem a tétet, hogy ha mégsem lesz break a szettben, akkor a bankom fele az utolsó tét. Ma ezen a meccsen elég jól kerestem, hála Isnernek, aki mind a két szettben 5-6-nál brékelt. Így az első szettben 8000 a másodikban 8400 Ft-ot nyertem. Ha duplázódott a bank, akkor 25%-kot félreteszek. Úgy gondolom, hogy a tornák elején érdemes játszani, akkor több az elvett adogatás. Nem annyira gyakori egy meccsen, hogy ne lenne egy break a szettben. Bár a héten már előfordult többször is, de sikerült visszahoznom magam pár meccs alatt. Eddig bevált nekem, remélem, hogy sokáig tudom folytatni.

Mellékeltem egy kis táblázatot, ami a tétemelést mutatja.

Várom a véleményeiteket.

Szia kiskun!

Érdekesnek, s egyben elgondolkodtatónak tartom a stratégiád.

Kérdéseim:

- melyik fogadóirodánál játszod ezt? (én a betfairen próbálok ügyeskedni, de ma nem láttam olyan meccset, ahol a game-en belül break-re lehetne fogadni)

- a táblázatodról írnál kicsit bővebben?

Köszi.

Sziasztok!

Az én fogadási stratégiám elég egyszerű. A saját tippjeim mellett megteszem az egyik sporttippadó oldal napi ajánlatát, ami nagy valószínűséggel szokott jönni és még pénzvisszafizetési garanciát is vállalnak. Így az én szelvényem ha mégis bukna, akkor sem leszek mínuszban. Ha meg jön, akkor az már csak hab a tortán vagy meggy a habon. :) Így sosem futok a pénzem után.

Üdv.: Joe

Üdv mindenki!

Miska és én felteszünk egy szisztémát, lehet majd valakit érdekelne hosszabb távon. ::)

Egy kicsi, de hatékony sportfogadási szisztéma, amely remek keresetet biztosít közép- és hosszútávon.

Hogy működik?

Az U2,5 gólos piacról van szó, tehát először is egy mixet kell készíteni, kielemezvén bajnokságról bajnokságra a csapatokat, és kiválasztani azokat, akik legnagyobb százalékban hozzák az undert.

Második lépésben pontos statisztikát kell vezetni a kiválasztott csapatok utolsó 10 meccséről, és természetesen minden forduló után frissíteni azt. Csak azok a csapatok az érdekesek, melyek az utolsó 10 meccsük 70%-át underre hozták.

Ekkor U2,5-t fogadok arra a csapatra, melyek következő találkozója megfelelt az előző kívánalmaknak. Lényeg, hogy soha nem fogadjunk 1,50 odds alatt.

Ha veszítünk 2,50-szeres téten megismételjük a fogadást félelem nélkül egy másik meccsre, amely megfelelt az előzetes kritériumoknak. Közép- ill. hosszútávon az esélyek a mi oldalunkon van.

Ha nyerek, megvárom a következő játéknapot és ugyanannak a csapatnak az U2,5-re fogadok. Addig fogadok rájuk, amíg az utolsó 10 meccs U2,5-je nem megy 70% alá.

A rendszer működtetéséhez nagy türelem kell, és egy megfelelő bankroll management, melyet mindenki a saját kasszájához igazít.

Ajánlott kb 8 csapatra fogadni hetente, ha a végösszeg pozitív nem emelem a tétet, ha negatív emelem a következő téteket.

Biztos vagyok benne, hogy ez a szisztéma sokaknak nem lesz érdekes, mivel közép- hosszútávról szól, és kipukkasztja a "MINDENT ÉS AZONNAL" buborékot.

Mennyit lehet vele keresni?

...jól lehet vele keresni, kevés stresszel, főleg az egészet megtöbbszörözni 8-10 csapatra, amit egy kis időráfordítással különböző bajnokságokból való csapatválasztással lehet elérni.

Kb ennyi a tartalma, én csak az anyagot szereztem meg a fordítást Miska végezte.Még nem teszteltük élesben.

Egy kisebb példát is csatolok lejjebb.

üdv:Suvi

Példa és csapatkiválasztás az első stratégiához:

- kiválasztasz egy bajnokságot
- az utolsó 10 forduló alapján kiválasztod azokat a csapat(ok)at, amely(ek) 7 vagy több U2,5-t játszottak. Ezeket addig tolod, amíg az aktuális utolsó 10 meccsükön 70% az underek aránya.
Példa: XZ csapat utolsó 10 meccséből 7 undert játszott, ilyen sorrendben:

1. o
2. u
3. o
4. o
5. u
6. u
7. u
8. u
9. u
10. u
11. ?

Jön a következő forduló. Ha itt undert játszik akkor egyrészt nyertél, másrészt az első meccs kiesik, így az utolsó tíz meccs U/O aránya 8-2-re változik, tehát tolhatod tovább a csapatot.

:cya:  Miska mint fő fordító  és jómagam Suvi  gondoltuk megosszuk, aki tudja vegye hasznát.



Idézetet írta: Suvi Dátum május 17, 2010, 15:13:54
Példa és csapatkiválasztás az első stratégiához:

- kiválasztasz egy bajnokságot
- az utolsó 10 forduló alapján kiválasztod azokat a csapat(ok)at, amely(ek) 7 vagy több U2,5-t játszottak. Ezeket addig tolod, amíg az aktuális utolsó 10 meccsükön 70% az underek aránya.
Példa: XZ csapat utolsó 10 meccséből 7 undert játszott, ilyen sorrendben:

1. o
2. u
3. o
4. o
5. u
6. u
7. u
8. u
9. u
10. u
11. ?

Jön a következő forduló. Ha itt undert játszik akkor egyrészt nyertél, másrészt az első meccs kiesik, így az utolsó tíz meccs U/O aránya 8-2-re változik, tehát tolhatod tovább a csapatot.

:cya:  Miska mint fő fordító  és jómagam Suvi  gondoltuk megosszuk, aki tudja vegye hasznát.




Idézetet írta: Suvi Dátum május 17, 2010, 15:08:30
Üdv mindenki!

Miska és én felteszünk egy szisztémát, lehet majd valakit érdekelne hosszabb távon. ::)

Egy kicsi, de hatékony sportfogadási szisztéma, amely remek keresetet biztosít közép- és hosszútávon.

Hogy működik?

Az U2,5 gólos piacról van szó, tehát először is egy mixet kell készíteni, kielemezvén bajnokságról bajnokságra a csapatokat, és kiválasztani azokat, akik legnagyobb százalékban hozzák az undert.

Második lépésben pontos statisztikát kell vezetni a kiválasztott csapatok utolsó 10 meccséről, és természetesen minden forduló után frissíteni azt. Csak azok a csapatok az érdekesek, melyek az utolsó 10 meccsük 70%-át underre hozták.

Ekkor U2,5-t fogadok arra a csapatra, melyek következő találkozója megfelelt az előző kívánalmaknak. Lényeg, hogy soha nem fogadjunk 1,50 odds alatt.

Ha veszítünk 2,50-szeres téten megismételjük a fogadást félelem nélkül egy másik meccsre, amely megfelelt az előzetes kritériumoknak. Közép- ill. hosszútávon az esélyek a mi oldalunkon van.

Ha nyerek, megvárom a következő játéknapot és ugyanannak a csapatnak az U2,5-re fogadok. Addig fogadok rájuk, amíg az utolsó 10 meccs U2,5-je nem megy 70% alá.

A rendszer működtetéséhez nagy türelem kell, és egy megfelelő bankroll management, melyet mindenki a saját kasszájához igazít.

Ajánlott kb 8 csapatra fogadni hetente, ha a végösszeg pozitív nem emelem a tétet, ha negatív emelem a következő téteket.

Biztos vagyok benne, hogy ez a szisztéma sokaknak nem lesz érdekes, mivel közép- hosszútávról szól, és kipukkasztja a "MINDENT ÉS AZONNAL" buborékot.

Mennyit lehet vele keresni?

...jól lehet vele keresni, kevés stresszel, főleg az egészet megtöbbszörözni 8-10 csapatra, amit egy kis időráfordítással különböző bajnokságokból való csapatválasztással lehet elérni.

Kb ennyi a tartalma, én csak az anyagot szereztem meg a fordítást Miska végezte.Még nem teszteltük élesben.

Egy kisebb példát is csatolok lejjebb.

üdv:Suvi

ha még nem tesztelted, akkor honnan tudod,hogy működik? és amíg nem csináltál legalább 200 tippet (de inkább sokkal többet) addig felesleges mondani,hogy hosszú távon profitot hoz
ja és egy tanács: a martingale módszerek hosszú távon sosem lesznek jövedelmezőek

Idézetet írta: sirdond Dátum május 17, 2010, 17:17:52
ha még nem tesztelted, akkor honnan tudod,hogy működik? és amíg nem csináltál legalább 200 tippet (de inkább sokkal többet) addig felesleges mondani,hogy hosszú távon profitot hoz
ja és egy tanács: a martingale módszerek hosszú távon sosem lesznek jövedelmezőek
Egy példa volt a fentebbi írás, hogy könnyebben értelmezni az előtte megjelent leírást.

Ezt a szisztémát, mi csak közkincsé tettük, aki gondolja hosszabb távon alkalmazhatja és "HA" lát benne profitot és időt áldoz rá...Ezt kár tesztelni, mert a nyitja a jó csapat kiválasztáson, (bajnokságon) áll és ha kiszámolod akkor a számok nem hazudnak, ami mutatja is hogy működő képes amíg nem esel 70% alá a jó tippelésben.

Kb. úgy kell számolni, hogy egy bajnokság indulásától és szinte a végéig vinni kell, mert csapatra megy a dolog.
Az odds-t is figyelni kell persze, de ha valaki Over formában akarja nyomatni akkor a szerint tervezi meg.
Ez itt nem 2-3 hetes stratégiai módszer.

Idézetet írta: Suvi Dátum május 17, 2010, 19:19:15
Egy példa volt a fentebbi írás, hogy könnyebben értelmezni az előtte megjelent leírást.

Ezt a szisztémát, mi csak közkincsé tettük, aki gondolja hosszabb távon alkalmazhatja és "HA" lát benne profitot és időt áldoz rá...Ezt kár tesztelni, mert a nyitja a jó csapat kiválasztáson, (bajnokságon) áll és ha kiszámolod akkor a számok nem hazudnak, ami mutatja is hogy működő képes amíg nem esel 70% alá a jó tippelésben.

Kb. úgy kell számolni, hogy egy bajnokság indulásától és szinte a végéig vinni kell, mert csapatra megy a dolog.
Az odds-t is figyelni kell persze, de ha valaki Over formában akarja nyomatni akkor a szerint tervezi meg.
Ez itt nem 2-3 hetes stratégiai módszer.

még mindig nem értem,hogy honnan veszed,hogy működőképes, ha nem tesztelted?
esetleg visszamenőleg az idei bajnokságok valamelyikén megpróbálhatnád
vannak egyáltalán olyan csapatok akik beleillenek az szisztémába?

Idézetet írta: sirdond Dátum május 17, 2010, 20:51:38
még mindig nem értem,hogy honnan veszed,hogy működőképes, ha nem tesztelted?
esetleg visszamenőleg az idei bajnokságok valamelyikén megpróbálhatnád
vannak egyáltalán olyan csapatok akik beleillenek az szisztémába?

Igen van, vannak csapatok is. Talán egy példában jobban kitünik.
Alul vannak a Siena eredményei az elmúlt idényből, aug. 31-től. A bajnokság kezdetétől számoljuk a 10 meccset, és látható, hogy az under 80%. Ezen a ponton játékba küldöm, és követem a Sienat márc. 15-ig, amikor is az U2,5 az utolsó 10 meccs alapján 70% alá megy.

     Round 28   Siena   AC Milan   1:5   (0:2, 1:3)   details   15.03.2009
     Round 27   Catania   Siena   0:3   (0:1, 0:2)   details   08.03.2009
     Round 26   Siena   Genoa   0:0   (0:0, 0:0)   details   01.03.2009
     Round 25   AS Roma   Siena   1:0   (0:0, 1:0)   details   21.02.2009
     Round 24   Siena   Udinese   1:1   (0:0, 1:1)   details   15.02.2009
     Round 23   Sampdoria   Siena   2:2   (1:1, 1:1)   details   08.02.2009
     Round 22   Siena   Lecce   1:2   (0:1, 1:1)   details   01.02.2009
     Round 21   Cagliari   Siena   1:0   (1:0, 0:0)   details   28.01.2009
     Round 20   Siena   Atalanta   1:0   (1:0, 0:0)   details   25.01.2009
     Round 19   Siena   Reggina   1:0   (0:0, 1:0)   details   17.01.2009
     Round 18   Juventus   Siena   1:0   (1:0, 0:0)   details   11.01.2009
     Round 17   Siena   Inter   1:2   (1:1, 0:1)   details   20.12.2008
     Round 16   Palermo   Siena   2:0   (1:0, 1:0)   details   14.12.2008
     Round 15   Napoli   Siena   2:0   (0:0, 2:0)   details   07.12.2008
     Round 14   Siena   Torino   1:0   (1:0, 0:0)   details   30.11.2008
     Round 13   Chievo   Siena   0:2   (0:0, 0:2)   details   23.11.2008
     Round 12   Siena   Bologna   1:1   (1:1, 0:0)   details   16.11.2008
     Round 11   Lazio   Siena   3:0   (0:0, 3:0)   details   09.11.2008
     Round 10   Siena   Fiorentina   1:0   (0:0, 1:0)   details   02.11.2008
     Round 9   AC Milan   Siena   2:1   (1:0, 1:1)   details   29.10.2008
     Round 8   Siena   Catania   1:1   (0:0, 1:1)   details   25.10.2008
     Round 7   Genoa   Siena   1:0   (1:0, 0:0)   details   19.10.2008
     Round 6   Siena   AS Roma   1:0   (1:0, 0:0)   details   05.10.2008
     Round 5   Udinese   Siena   2:1   (2:1, 0:0)   details   28.09.2008
     Round 4   Siena   Sampdoria   0:0   (0:0, 0:0)   details   24.09.2008
     Round 3   Lecce   Siena   1:1   (0:1, 1:0)   details   21.09.2008
     Round 2   Siena   Cagliari   2:0   (1:0, 1:0)   details   14.09.2008
     Round 1   Atalanta   Siena   1:0   (1:0, 0:0)   details   31.08.2008

Idézetet írta: Joe1976 Dátum május 16, 2010, 11:59:17
Sziasztok!

Az én fogadási stratégiám elég egyszerű. A saját tippjeim mellett megteszem az egyik sporttippadó oldal napi ajánlatát, ami nagy valószínűséggel szokott jönni és még pénzvisszafizetési garanciát is vállalnak. Így az én szelvényem ha mégis bukna, akkor sem leszek mínuszban. Ha meg jön, akkor az már csak hab a tortán vagy meggy a habon. :) Így sosem futok a pénzem után.

Üdv.: Joe

megosztod a tippadó oldal cimét?köszi ;)

Hali

Az lenne a kérdésem hogy aki nagyobb téttel kipróbálta már azt hogy 1,01 és 1,10 -es oddsok között fogad meccsenként nagyobb összeggel. Mik a tapasztalatok ??? Mire érdemes fogadni ezzel a módszerrel ?? Meddig jutottatok el ??? Én azt tervezem hogy 50 ezret felteszek és megpróbálom, főleg a vb-n szeretném forgatni, de kérnék pár tanácsot. KÖSZÖNÖM ! :cya:

Nekem egy ismerősöm ezt tolta, havi szinten 200-300 ezreket bukott live-n, bwin-en majd beleőrült.

Elég ennyi útmutatás? :)


#808 június 15, 2010, 12:21:09, pachuca
Sziasztok en meg uj vagyok itt es a fogadas teren sem vagyok nagyon tapasztalt amiota fogadok a bet365-nel sikerult 30 euro minuszba keruljek ugy h a megkockaztatott tetjeim osszege 924 eu volt es a visszanyert osszeg 894.
Altalaban kis szorzokkal es nagy tetekkel jatszottam 1.30 alattt de leginkabb 1,10 esekkel.
En megelegednek kezdesnak a napi 1 eu profittal is de nem tom h erjem el,gondoltam arra h napi 10 eu-t raknek meg egyetlen esemenyre 1,10es szorzoval azert csak napi egy mert igy nagyobb az eselye h nem talalok el egy 1,10 es meglepit,a tartalek strategiam az volna ami hasonlit a *mindig duplazom a tetet*-re csak en epp nem duplaznam hanem tizszereznem,ehez kell egy 110 eu-s kezdotoke,es mindig csak 10 eu-t rakok fol, pl 5 fogadas bejon az 5 eu profit de a 6.-ot elbukom ,ekkor jon az h a szamlamon van meg 100 eu plussz az 5 eu profit,amit nem bantok,felrakok 100 eu-t egy 1,10 es esemenyre es ha bejon akkor megvan ujra a 110 eu plussz az addigi profit tehat 115 eu.es akkor kezdhetem elolrol a 10 eu-s tetekkel.A csod valoszinusege attol fugg hogy milyen sokszor kell megkockaztatnom a 100 eu-s tartalekot,es 100 nyertes fogadas kell ahoz hogy 0-ra keruljek ha 2szer egymas utan vesztek.
Szerintetek mennyi annak az eselye hogy egy nap ket 1,10-es szorzoju meglepetes kimenetelu esemenybe is beletalaljak?
A mai tippem pl. Brazilia-Eszak-Korea 1    1,10

Vegyük a matekot. Ha egy kimenetel oddsa 1.1, akkor a másik kimenetelé 11.00. Itt az oddsot értsd esélynek. Szóval ez akkor megy, ha az iroda nem húz le jutalékot. Az 1.1-es oddsot vegyük 1.12-es esélyűnek. az esélyt úgy számolom, hogy 1/odds, tehát,  az 1.1-es esélye 91%, míg az 1.12-esé 89%, szóval az 1.1-eseknek 89.286 % esélye van átlagban a számításaim szerint. Az hogy nem jön az 10.714%, egyszerű számítás alapján, hogy 2-ből 2 nem jön 2.938 % az esélye. Persze lehet itt játszani még, hogy akkor mennyi is az esélye az 1.1-es oddsnak, akkor módosulnának az esélyek.. De, ha jól válogatod a tippjeidet, akkor igen ritkán dől meg a bankod. Ez nem az én stílusom, de annyi javaslat, hogy inkább Betfairen játssz. Ott jobbak az oddsok az esetek 90%-ában, például Brazil-Észak-Korea 1.12. És a Te taktikádban az oddsoknak hatalmas szerepe van. Ott nincs az irodának "odds-diszkontálása". Csak a profiorból vesznek le 5%-ot, amit egyre csökken, ha sokat játszol. Az 1.12-es odds akkor is kijön 1.114-re, ami jobb. Így röviden ennyi, ha b365ön játszol, szinte biztosra mondom, hogy egyszer elfogy a bankod, ha Betfairen akkor van esélyed ezzel a taktikával :)

üdv,
Gery