Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Tulajdonképpen 2 tábláról van szó, de a működésük egyforma. Az egyik max. 1,4-es, a másik max. 2,0-ás szorzójú sorozatok vezetésére szolgál. Nem akarom agyonmagyarázni, inkább felteszem és ha valakit érdekel és nem ért valamit, akkor kérdezzen.
:cya: :cya: :cya:


[/quote]
Hello!
JO a tablazat, de egy dologra nem jottem ra igy elso nekifutasra. :icon_confused:
Miben is kulonbozik az 1,4 szorzos a 2,0 tol  es mas szorzoju merkozeseket nem lehet megfogadni?


  ???  Udv Suvi

Idézetet írta: Suvi Dátum július 24, 2007, 15:44:42

Hello!
JO a tablazat, de egy dologra nem jottem ra igy elso nekifutasra. :icon_confused:
Miben is kulonbozik az 1,4 szorzos a 2,0 tol  es mas szorzoju merkozeseket nem lehet megfogadni?


  ???  Udv Suvi

Már régen néztem be ide, csak most vettem észre, hogy a kérdés nekem szól (gondolom).

Igazad van, a 2 tábla egyforma, csak ott van a különbség, hogy az 1,4-es szorzójú táblára kisebb nyereségkivét van beállítva, mint a 2,0-ás szorzójúra. Egyébként olyan szorzójú eseményekre használod, amilyenre csak akarod, ezt magaddal kell megbeszélned, amikor eldöntöd a stratégiát.

Azóta egyébként továbbfejlesztettem a táblát, most már gyakorlatilag univerzális. (Én ezt fogom használni, ha beindulnak a bajnokságok.)

Felrakom, hátha érdekel valakit, és ha nem lenne egyértelmű, pár szóban a működésről.

A világoskék mezőket kell és lehet kitölteni a többi automatikus. A "dátum", "mérkőzés", "odds" és "eredmény" a régi szerint, ez egyértelmű. Ami új, hogy a sorozat indításakor meg lehet (és kell) választani, hogy a nyertes tippből mennyi nyereséget veszel ki, ez 5% és 30% közötti érték lehet, a maradék rész lesz a következő tipp tétje. Az "egyenleg" alatt megadhatod, hogy mennyi lesz az induló bankod. Ez azért nem mindegy, mert az induló tét ennek a 10%-a lesz. Továbbiakban minden nyertes tipp után a nyereségkivéttel csökkentett nyeremény és minden vesztes tipp valamint zárás után az aktuális egyenleg 10%-a lesz a következő tét, illetve, ha az egyenleg 2000 Ft alá megy akkor 200Ft (mivel a fogadóirodáknál általában ez a minimum tét). A zárószorzó alatt megadhatsz egy számot, ami alapján a tábla automatikusan zárni fogja a sorozatodat, amennyiben a nyereséged meghaladja a "kezdő tét" és a "zárószorzó" szorzatát. Ha ezt nem akarod használni, akkor be kell írni egy "nagy" számot (mondjuk 100, addigra úgyis bukni fogsz  ;D).

Valahogy így, nem olyan bonyolult (csak leírni...).

udv mindenkinek

az utobbi idoben kicsit a hatterben maradtam es ezt okkal tettem mivel ido hiany miatt nem igen volt idom sokat bongeszni a neten es ezaltal elemezni a tippjeimet ezert egy ojan strategian dolgoztam ami nagyon hatasos legyen , minnel kisebb hataridon belul minnel nagyobb profitot hozzon es ez ido alatt egyben tartalmazzon egy moneymanagementet is es mindez minnel kisebb oddsal, vegul mindez kb 2 honap alatt sikerult is ami egy tablazatban nyilvanul meg . szeretnem hangsulyozni hogy nekem hihetetlenul bevalt. nem szeretnem tovabb dicserni igy inkabb feltoltom es akit erdekel az hasznalja es utan csak halalkodni fog . ha valaki kiprobalja varom az eszreveteleket

Idézetet írta: Milan Dátum július 20, 2007, 16:01:36
Idézetet írta: wili1969 Dátum július 20, 2007, 15:55:17
A fociban az X-eléshez ajánlatos a szezon felénél választani csapatot, amikor valamennyire megmutatkozik, hogy melyik csapat hajlamos a döntetlenekre!

Kb. a 10-dik fordulótól már ki lehet választani azon csapatokat melyeknek még nincs döntetlenjük, s azokat Martingale módszerrel játszani...persze ez időbe telik, meg persze pénzbe, minnél később jön a döntetlen annál nagyobb a befektettet érték, de a nyeremény is annyival nagyobb...szóval értelme van...
S természetesen úgy kell kiválasztani a csapatokat, olyan bajnokságokból amelyekben elég gyakori a döntetlen, ne válaszatok pl. bulgár csapatokat...
A Martingale-t ne játsszd! Se kicsi, se nagy téttel, mert hosszú távon mindenképp bejön 1 olyan sorozat, amire rámegy mindened, nem tudod a következő fordulót megjátszani. A lényeg: hosszú távon ez is, mint a legtöbb stratégia, veszteséges.

Idézetet írta: bleah Dátum augusztus 01, 2007, 17:04:54
udv mindenkinek

az utobbi idoben kicsit a hatterben maradtam es ezt okkal tettem mivel ido hiany miatt nem igen volt idom sokat bongeszni a neten es ezaltal elemezni a tippjeimet ezert egy ojan strategian dolgoztam ami nagyon hatasos legyen , minnel kisebb hataridon belul minnel nagyobb profitot hozzon es ez ido alatt egyben tartalmazzon egy moneymanagementet is es mindez minnel kisebb oddsal, vegul mindez kb 2 honap alatt sikerult is ami egy tablazatban nyilvanul meg . szeretnem hangsulyozni hogy nekem hihetetlenul bevalt. nem szeretnem tovabb dicserni igy inkabb feltoltom es akit erdekel az hasznalja es utan csak halalkodni fog . ha valaki kiprobalja varom az eszreveteleket

Szia bleah,

Megnéztem a táblázatodat, lenne két észrevételem.

Szerintem az utolsó egyenleg számításánál a D48-as cellában rossz képletet használtál, az E44+C34 helyett E44+D36 lenne a helyes.

Egyébként a szisztéma nagyjából megegyezik a már sokat tárgyalt sima sorozatjátékkal. A különbség az, hogy nem veszel ki minden nyertes szelvény után nyereséget, csak minden harmadik után. Ennek az az előnye, hogy a kilencedik szelvény után magasabb nyereséged lesz. Viszont az a hátránya, hogy ha menet közben buksz, akkor nagyobb lesz a veszteséged.

Illusztrálom egy példán az általad megadott 200 Ft-os induló téttel és 1,3-as odds-szal.

Ha megcsinálod mind a három szintet, akkor a végén 1387,57 Ft-od lesz.
Ha én ugyanezt úgy játszom végig, hogy minden szelvény nyereményéből leveszek 20%-ot és a maradék lesz a következő tét, akkor a kilencedik szelvény után 834,97 Ft-om lesz, ami jelentősen kevesebb.

Viszont, ha mondjuk elbukod a hatodik szelvényedet, akkor 131,82 Ft-od marad, ami ugye kevesebb, mint a befektett 200 Ft, tehát minuszban vagy.
Ha én elbukom a hatodik szelvényt, akkor 281,65 Ft-om marad, tehát pozitívan zárok. És ez igaz bármelyik szelvény bukása esetén, nekem kisebb lesz a veszteségem vagy adott esetben nekem már nyereségem lesz, neked meg még veszteséged.

Végeredményben arról szól a dolog, hogy a nagyobb haszon reményében nagyobb kockázatot vállalsz.

:idiot2:


a keplettel kapcsolatosan igazad van , ez egy masik file volt , regebbi ami termeszetesen hejtelen
ami maga az egeszet illeti .. hat konnyebb volt az egeszet egy tablazatba onteni mivel mar mindenki meg van szokva ezekkel a tablazatokkal
az egesznek az a lenyeg hogy egy ojan tablazatot/strategiat hozzak ossze ami minnel rovidebb tavon minnel kissebb oddsokal a leheto legnagyob profitot hozza
mint mondtam en ezt leteszteltem es nekem bevalt , en ezzel nem az elet nagy titkat akartam megfejteni de nekem ez hasznot hozott, aki akarja kiprobalja , aki akarja az pedig nem , de lehet tud valaki jobbat es azt szivesen varom

bleah

Nincs ezzel semmi gond, minden szisztéma jól működik, ha jók a tippek  :2funny:

Azt azért jelezném, azzal, hogy egy szinten három szelvényt kell egymás után abszolválnod úgy, hogy a következő szelvény tétje az előző szelvény teljes nyereménye, nem más, mintha egy hármas kombit játszanál. Tehát tulajdonképpen egymás után három hármas kombit jászol, és közben a kombik nyereményéből veszel le. 1,3-as szorzókkal számolva ez ugyanaz, mintha ~ 2,0-ás szorzójú sorozatot játszanád.  :D

 :drak: maradjunk annyiban hogy igazad van sajnos a gamebookers-es szamlam ahol jatszottam azt zaroltak es igy nem tudom neked megmutatni ket sikeres sorozat eredmenyet de nem baj mert megint nekilatok egy uj szamlan ... es mindegyik vegen majd neked elkuldom PU-ba kepeket a szamlarol  :avid: :avid: :avid:

Azt hiszem félreértettél. Én nem kérdőjeleztem meg, hogy ez működik, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy egy kicsit túlbonyolítottál egy egyszerű szisztémát.  ;D

Sőt, tulajdonképpen én ugyanezt játszottam a tavasszal (kevesebb sikerrel) és ezt fogom elkezdeni, ha beindulnak a bajnokságok.  :great:

:cya:

en azt nem igen mondanak hogy el van bonyolitva , de lehet igazad van , en csak annyit mondok hogy nekem sikerult, persze beszelgetni lehetne rola hogy pl mukodne igy vagy ugy ... nekem igy valt be , szerintem ebben minden megvan , strategia , moneymanagement , kis odss lehet legnagyobb nyeremeny ... szoval idaig nekem ez tunik a legjobbnak mert ez valt be es ez hozott a legtobb profitot

Valakinek valami új stratágia?  :) ;)

ha minden tipped bejon mire strategia ??? :fumator:

Ha minden tipped bejönne, akkor már rég nem irogatnál ide. :buck2:

#179 augusztus 22, 2007, 14:48:18, bleah
minden tipp nem jon be , de 90%-a igen , es ami a lenyeg hogy profitba vagyok ... nekem ez igy nagyon megfelel  :fumator:
van ami bejon es van ami nem ...