Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok.
Tuti tipp és biztos stratégia nincs, pláne olyan amit könyvekben írnak le. Ezek csak matematikai számolgatások és pénz managment. Eleve azzal kezdődik, hogy oszd ennyi meg annyi részre pénzed, meg ha ennyit buksz akkor mennyivel kell több pénzt felrakni stb. Ebben mi a spanyol viasz? Elolvastam és tanulmányoztam én is egy párat és óriási ellentmondások vannak bennük ! Egy dolog érteni a sporthoz más a matematika és teljesen más a sportfogadás!

Sziasztok. Kezdő vagyok a sportfogadásban, de azt hiszem értek a sporthoz. Elolvastam és tanulmányoztam is pár stratégiát vannak kérdejelek bennem. Azt értem, hogy elsősorban money managment. Az érdekelne aki már hosszabtávon csinálja annak mik a tapasztalatai? Köszi.

Üdv Boldi!

Nos, én a nyáron elkezdtem alkalmazni a Bookie Buster 8-as stratégiáját a focimeccsek góljainak számára, vagyis mindig arra tettem, hogy ez páratlan lesz, többnyire 1,9 oddsal. Két hónapig jól is ment a dolog, kb. 270 fogadás alatt 3000 kezdőtőkéből sikerült 10000-ret csinálni. Aztán viszont bejött egy 8 meccses bukó széria, és elvitt minden addigi profitot, mivel nem volt receptem ilyen hosszú rossz sorozatra. Ha leálltam volna a tét növelésével mondjuk az 5. rossz tipp után, és elfogadom a veszteséget, a profit jelentős része megmaradt volna. Tanultam belőle, s most már így folytatom tovább. A lényeg, hogy nem szabad, hogy elvakítsa az embert a nyerés, tudni kell kezelni és elfogadni a vereséget is.

Sziasztok!

Én nem sok értelmét látom ezeknek a stratégiáknak! Én nem szeretem és nem is alkalmazom! Több éve játszom! Eleinte tényleg csak a szórakozás érdekelt, kezdőként tippmixszel kezdtem utána jött a netes fogadás. Több évig nyomtam kis tétben és addig játszottam amíg el nem basztam a pénzt. Szánalmas időszak volt! Tavaly decemberben viszont úgy döntöttem, h ha már így benne vagyok, profitálni szeretnék a dologból! A lényeg az, h élőben kell fogadni, olyan sportokra amik elég gyorsan mennek. Pl.: stranröpi, tollas, röpi ez pont jó, mert amikor vége van a stranröpi szezonnak pont jön a tollas. Ha leülök a gép elé szinte egész nap fogadok, nagyon sokat! Napi 100-150 ezer értékű bukott fogadásom van. Ilyen mutató mellett december óta 1,3 millió HUF pluszban vagyok. És csak a nyáron indultam be igazán, azóta havi 200-400ezret hoz a sportfogadás! A lényeg, hogy legyetek nagyon jók egy-két sportágban, tudjátok mikor, milyen oddsra szabad tenni, illetve nem. És soha sem szabad feladni! Sok sikert mindenkinek!

Idézetet írta: Henky32 Dátum október 14, 2008, 14:56:34
Sziasztok!

Én nem sok értelmét látom ezeknek a stratégiáknak! Én nem szeretem és nem is alkalmazom! Több éve játszom! Eleinte tényleg csak a szórakozás érdekelt, kezdőként tippmixszel kezdtem utána jött a netes fogadás. Több évig nyomtam kis tétben és addig játszottam amíg el nem basztam a pénzt. Szánalmas időszak volt! Tavaly decemberben viszont úgy döntöttem, h ha már így benne vagyok, profitálni szeretnék a dologból! A lényeg az, h élőben kell fogadni, olyan sportokra amik elég gyorsan mennek. Pl.: stranröpi, tollas, röpi ez pont jó, mert amikor vége van a stranröpi szezonnak pont jön a tollas. Ha leülök a gép elé szinte egész nap fogadok, nagyon sokat! Napi 100-150 ezer értékű bukott fogadásom van. Ilyen mutató mellett december óta 1,3 millió HUF pluszban vagyok. És csak a nyáron indultam be igazán, azóta havi 200-400ezret hoz a sportfogadás! A lényeg, hogy legyetek nagyon jók egy-két sportágban, tudjátok mikor, milyen oddsra szabad tenni, illetve nem. És soha sem szabad feladni! Sok sikert mindenkinek!


:2funny: :2funny: :2funny:

Üdv,
Azért kérdeztem rá erre a bookie busteres és hasonló stratégiákra ,mert volna és vannak  elképzeléseim hogyan kell/kéne fogadni és ehhez keresnék valami szisztémát amivel kombinálhatom. Most mondhatjátok, hogy próbáld ki:) Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle. Persze lehet én vagyok az általános iskolás színtű matek számolásokhoz buta vagy túlságosan akadékoskodó:)

Az első elképzelésem az, hogy szoftver segítségével figyelem az odds változásokat. Online összegyűjti az összes bookie oddsait minden sporteseményre. Abból indulok ki, hogy ha egy ember tippel egy eseményre az 50-50% -ban vagy bejön vagy nem. Ha több ezren vagy százezren az már más. Ha változik egy odds akár le vagy fel bármelyek kimenetelre azt jelenti, hogy sokan fogadnak rá. Minnél többen annál jobb. Arra gondolok, hogy több fogadó "megérzései" és tippjei nagyobb százalékban jönnek be. Ez különösképpen akkor jó ha közel azonosok az oddsok. Ehhez hozzárakom persze az én "tudásomat" is.  Ha bizonyos százalékot elér a változás mértéke arra azonnal megrakom a tippet. Az már nem véletlen ha sokat esik vagy nő egy odds ! Jelenleg még csak próbálgatom de kezdetnek  jó nyerési statisztikát mutat és magas oddsoknál is. Amire számítottam és beigazolódott hogy focira legjobb a mutató , mert eleve a legjobban kiszámítható sportág és arra fogadnak a legtöbben.
Tenisz és jégkorongnál eddig vegyesek az érzéseim. De azok se negatív mérlegüek összességében. Azt hiszem csak a focira fogok ráállni. A hétvégi világbajnoki selejtezők nagyon jól teljesítettek! 90%-ban bejött, több mint 40%-os profittal. Tegnap is a gyér foci választékból amit kiválasztottam 7 ből 6 meccs jött , közte három döntetlen ,(persze nem raktam mindre mert én se hittem el, már bánom is:)) A hétvégén még pl. a Szeged-Löwen kézimeccs is szép találat volt !
Majd meglátom mi lesz.

Van egy másik elképzelésem is amit egyelőre még nem árulok el:)


#291 október 14, 2008, 18:04:47, hangyás
Idézetet írta: Boldi Dátum október 14, 2008, 17:29:01
Üdv,
Azért kérdeztem rá erre a bookie busteres és hasonló stratégiákra ,mert volna és vannak  elképzeléseim hogyan kell/kéne fogadni és ehhez keresnék valami szisztémát amivel kombinálhatom. Most mondhatjátok, hogy próbáld ki:) Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle. Persze lehet én vagyok az általános iskolás színtű matek számolásokhoz buta vagy túlságosan akadékoskodó:)

Az első elképzelésem az, hogy szoftver segítségével figyelem az odds változásokat. Online összegyűjti az összes bookie oddsait minden sporteseményre. Abból indulok ki, hogy ha egy ember tippel egy eseményre az 50-50% -ban vagy bejön vagy nem. Ha több ezren vagy százezren az már más. Ha változik egy odds akár le vagy fel bármelyek kimenetelre azt jelenti, hogy sokan fogadnak rá. Minnél többen annál jobb. Arra gondolok, hogy több fogadó "megérzései" és tippjei nagyobb százalékban jönnek be. Ez különösképpen akkor jó ha közel azonosok az oddsok. Ehhez hozzárakom persze az én "tudásomat" is.  Ha bizonyos százalékot elér a változás mértéke arra azonnal megrakom a tippet. Az már nem véletlen ha sokat esik vagy nő egy odds ! Jelenleg még csak próbálgatom de kezdetnek  jó nyerési statisztikát mutat és magas oddsoknál is. Amire számítottam és beigazolódott hogy focira legjobb a mutató , mert eleve a legjobban kiszámítható sportág és arra fogadnak a legtöbben.
Tenisz és jégkorongnál eddig vegyesek az érzéseim. De azok se negatív mérlegüek összességében. Azt hiszem csak a focira fogok ráállni. A hétvégi világbajnoki selejtezők nagyon jól teljesítettek! 90%-ban bejött, több mint 40%-os profittal. Tegnap is a gyér foci választékból amit kiválasztottam 7 ből 6 meccs jött , közte három döntetlen ,(persze nem raktam mindre mert én se hittem el, már bánom is:)) A hétvégén még pl. a Szeged-Löwen kézimeccs is szép találat volt !
Majd meglátom mi lesz.

Van egy másik elképzelésem is amit egyelőre még nem árulok el:)



Szia!Egy saját naplóban megoszthatnád velünk a tippjeidet!Persze csak ha publikus. ;)

#292 október 14, 2008, 20:41:24, Boldi
Ha nem szépítetted fel a tapasztalataidat, akkor nem rossz. Bár a hétvégi válogatott meccsekből kiindulni, hát a totó eredményeket látva....Megnézném mire jutsz például NFL-ben, NHL-ben, vagy osztrák jéghokiban, vagy egy sima mezei olasz vagy spanyol bajnoki hétvégén.
[/quote]

Szia.
Persze én is óvatos vagyok. A hétvégi vb selejtezők a sorsolás folytán miatt tényleg papírformák voltak.
Én is kíváncsi vagyok, hogy mit lehet kihozni NFL, NHL-ből. Kedvenc sportágam a labdarúgás és jégkorong. Az amerikai fociban annyira nem vagyok otthon, de majd rágyúrok. Az NHL nehéz, mert ott játéknapok vannak és tényleg más tippelni, annyiból jó hogy magasak az oddsok. Még most kezdőtött a szezon.Pl. megnéztem tegnap 6-ból 4 jó lett volna az odds változás szerint. Ha érdekel majd leírom rendszeresen, hogy aznap mennyi jönne be. Európai hokiban is. A jégkorongra kevesebb bookie ad odds. Egy francia harmadosztályú focimeccs több fogadóiroda kinálatán szerepel, mint egy osztrák EHL meccs.
Holnaptól vezetek majd naplót és leteszteljük együtt a szoftvert.:)



#293 október 14, 2008, 21:37:36, benson
Idézetet írta: Boldi Dátum október 14, 2008, 17:29:01
Üdv,
Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle.

Ezt hogy érted?

Idézetet írta: hangyás Dátum október 14, 2008, 18:01:14
Idézetet írta: Boldi Dátum október 14, 2008, 17:29:01
Üdv,
Azért kérdeztem rá erre a bookie busteres és hasonló stratégiákra ,mert volna és vannak  elképzeléseim hogyan kell/kéne fogadni és ehhez keresnék valami szisztémát amivel kombinálhatom. Most mondhatjátok, hogy próbáld ki:) Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle. Persze lehet én vagyok az általános iskolás színtű matek számolásokhoz buta vagy túlságosan akadékoskodó:)

Az első elképzelésem az, hogy szoftver segítségével figyelem az odds változásokat. Online összegyűjti az összes bookie oddsait minden sporteseményre. Abból indulok ki, hogy ha egy ember tippel egy eseményre az 50-50% -ban vagy bejön vagy nem. Ha több ezren vagy százezren az már más. Ha változik egy odds akár le vagy fel bármelyek kimenetelre azt jelenti, hogy sokan fogadnak rá. Minnél többen annál jobb. Arra gondolok, hogy több fogadó "megérzései" és tippjei nagyobb százalékban jönnek be. Ez különösképpen akkor jó ha közel azonosok az oddsok. Ehhez hozzárakom persze az én "tudásomat" is.  Ha bizonyos százalékot elér a változás mértéke arra azonnal megrakom a tippet. Az már nem véletlen ha sokat esik vagy nő egy odds ! Jelenleg még csak próbálgatom de kezdetnek  jó nyerési statisztikát mutat és magas oddsoknál is. Amire számítottam és beigazolódott hogy focira legjobb a mutató , mert eleve a legjobban kiszámítható sportág és arra fogadnak a legtöbben.
Tenisz és jégkorongnál eddig vegyesek az érzéseim. De azok se negatív mérlegüek összességében. Azt hiszem csak a focira fogok ráállni. A hétvégi világbajnoki selejtezők nagyon jól teljesítettek! 90%-ban bejött, több mint 40%-os profittal. Tegnap is a gyér foci választékból amit kiválasztottam 7 ből 6 meccs jött , közte három döntetlen ,(persze nem raktam mindre mert én se hittem el, már bánom is:)) A hétvégén még pl. a Szeged-Löwen kézimeccs is szép találat volt !
Majd meglátom mi lesz.

Van egy másik elképzelésem is amit egyelőre még nem árulok el:)



Szia!Egy saját naplóban megoszthatnád velünk a tippjeidet!Persze csak ha publikus. ;)

Egyetértek! Végre lenne Titty7-nek egy vetélytársa!! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 14, 2008, 23:35:22
Idézetet írta: hangyás Dátum október 14, 2008, 18:01:14
Idézetet írta: Boldi Dátum október 14, 2008, 17:29:01
Üdv,
Azért kérdeztem rá erre a bookie busteres és hasonló stratégiákra ,mert volna és vannak  elképzeléseim hogyan kell/kéne fogadni és ehhez keresnék valami szisztémát amivel kombinálhatom. Most mondhatjátok, hogy próbáld ki:) Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle. Persze lehet én vagyok az általános iskolás színtű matek számolásokhoz buta vagy túlságosan akadékoskodó:)

Az első elképzelésem az, hogy szoftver segítségével figyelem az odds változásokat. Online összegyűjti az összes bookie oddsait minden sporteseményre. Abból indulok ki, hogy ha egy ember tippel egy eseményre az 50-50% -ban vagy bejön vagy nem. Ha több ezren vagy százezren az már más. Ha változik egy odds akár le vagy fel bármelyek kimenetelre azt jelenti, hogy sokan fogadnak rá. Minnél többen annál jobb. Arra gondolok, hogy több fogadó "megérzései" és tippjei nagyobb százalékban jönnek be. Ez különösképpen akkor jó ha közel azonosok az oddsok. Ehhez hozzárakom persze az én "tudásomat" is.  Ha bizonyos százalékot elér a változás mértéke arra azonnal megrakom a tippet. Az már nem véletlen ha sokat esik vagy nő egy odds ! Jelenleg még csak próbálgatom de kezdetnek  jó nyerési statisztikát mutat és magas oddsoknál is. Amire számítottam és beigazolódott hogy focira legjobb a mutató , mert eleve a legjobban kiszámítható sportág és arra fogadnak a legtöbben.
Tenisz és jégkorongnál eddig vegyesek az érzéseim. De azok se negatív mérlegüek összességében. Azt hiszem csak a focira fogok ráállni. A hétvégi világbajnoki selejtezők nagyon jól teljesítettek! 90%-ban bejött, több mint 40%-os profittal. Tegnap is a gyér foci választékból amit kiválasztottam 7 ből 6 meccs jött , közte három döntetlen ,(persze nem raktam mindre mert én se hittem el, már bánom is:)) A hétvégén még pl. a Szeged-Löwen kézimeccs is szép találat volt !
Majd meglátom mi lesz.

Van egy másik elképzelésem is amit egyelőre még nem árulok el:)



Szia!Egy saját naplóban megoszthatnád velünk a tippjeidet!Persze csak ha publikus. ;)

Egyetértek! Végre lenne Titty7-nek egy vetélytársa!! ;)

A Totóra vagy a tippjátékra gondolsz? :buck2:

Idézetet írta: Cycca Dátum október 14, 2008, 23:49:20
Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 14, 2008, 23:35:22
Egyetértek! Végre lenne Titty7-nek egy vetélytársa!! ;)

A Totóra vagy a tippjátékra gondolsz? :buck2:

A naplójában vezetett tippjeire! ;)

#297 október 15, 2008, 09:35:49, Boldi
Idézetet írta: benson Dátum október 14, 2008, 21:26:17
Idézetet írta: Boldi Dátum október 14, 2008, 17:29:01
Üdv,
Mikor elolvastam a bookie bustert elsőre jól hangzott ,de aztán átgondoltam és utánna számoltam azt gondolom inkább "lépcsőzgetés" lenne belőle.

Ezt hogy érted?

Úgy értem, hogy fel-le lépcsőzgetés mint a lépcsőn. De lehet én nem gondolkodok jól.Először azon gondolkoztam miért azok az oddsok vannak a példékban. Még nem állt össze teljesen a kép.
Pl. amit írtál tapasztalati példában: a 8-as verzió, ezzel az meglátásom, hogy azt írja elég ha 3-ból 1 jön vagyis 33%. Ez így jól hangzik, csak nem szószerint ezt jelenti ,tehát nem fog minden harmadik tipp bejönni. 33% sokféleképpen kijöhet. 3/1, 6/2, 9/3, 15/5 stb. Kilenc fogadásnél kijöhet végére hogy megvan a 33%, csak lehet közben buksz sorba négyet-ötöt. És minnél többet fogadsz annál nagyobb az esély, hogy elcsúszik a számolás. 21/7 stb. Persze értem, hogy például kosármeccsnél egyszer úgyis kell lenni páratlannak vagy párosnak és ebből indul ki.


Ha így vesszük minden sportfogadó lépcsőzget fel-le, hiszen mindenkinek vannak vesztes fogadásai is. Ezt nem lehet teljesen kizárni, bármennyire is szeretnénk. A lényeg, hogy felfelé nagyobbakat lépjünk, mint lefelé, és máris jók vagyunk.

Idézetet írta: TiB86 Dátum október 14, 2008, 15:05:16
Idézetet írta: Henky32 Dátum október 14, 2008, 14:56:34
Ha leülök a gép elé szinte egész nap fogadok, nagyon sokat! Napi 100-150 ezer értékű bukott fogadásom van.

Majd megpróbálom elhinni...

Nem kell elhinni, ez már a te dolgod! Én tudom a lényeget és ez nekem elég. Ja igen az idézeted nem Vitraytól van hanem Vitár Róberttől...