Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

Di Biagio és 2 vendég van a témában


A tétmegosztás , tétduplázás nem véd meg egy korai csődtöl , ezt csak egy jol kidolgozott moneymanagement teszi lehetővé
erröl bővebben olvashatsz a fórumban  :ok:

Van már vkinek leforditott Bookie Buster könyve?

Nézz körül a fórumon, valaki már egyszer forditotta, ha jól emlékszem Jaaas volt az elkövető!

megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan

Idézetet írta: Timanid Dátum január 28, 2009, 12:11:16
megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan

Csakhogy igaz. Ha nem ismered, ne beszélj.

Idézetet írta: Timanid Dátum január 28, 2009, 12:11:16
megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan

Bizony-bizony...Jaaas kolléga nagy mester, s ezt itt is bebizonyitotta...úgyhogy az, hogy komolytalan..egyáltalán nem talál rá... ;)

#351 január 28, 2009, 14:51:28, tibi181818
Idézetet írta: Timanid Dátum január 28, 2009, 12:11:16
megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan

Miért olyan hihetetlen az, hogy valaki elért egy-két dolgot? Nem mindenki egyforma, és nem mindenki csak a pár ezer forintjáért gürizik  a sportingbeten vagy a bwinen, stb! Jaaas elég jól nyomta a sportfogadást, de, ha jól tudom mostanában pókerezik, és az sem megy rosszul neki! Én a fórumon kívül váltottam vele egy-két mailt, és 100% realitást takarnak a hsz-ei!

Ja és első hozzászólásnak ez tökéletes volt! Már is beloptad magad a szívünkbe! >:( ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum január 28, 2009, 14:38:57
Idézetet írta: Timanid Dátum január 28, 2009, 12:11:16
megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan

Miért olyan hihetetlen az, hogy valaki elért egy-két dolgot? Nem mindenki egyforma, és nem mindenki csak a pár ezer forintjáért gürizik  a sportingbeten vagy a bwinen, stb! Jaaas elég jól nyomta a sportfogadást, de, ha jól tudom mostanában pókerezik, és az sem megy rosszul neki! Én a fórumon kívül váltottam vele egy-két mailt, és 100% realitást takarnak a hsz-ei!

Ja és első hozzászólásnak ez tökéletes volt! Már is beloptad magad a szívünkbe! >:( :knuppel2: ;)

Természetesen elsőre lehetséges, hogy lehetetlennek tünnek a dolgok, de fel kell fogni, hogy még léteznek ilyen személyek is.

Remélem a további hozzászólások ennél jobbak lessznek. Hajrá.  :topbet_125:

Idézetet írta: Timanid Dátum január 28, 2009, 12:11:16
megtaláltam "Jaaas" egyik korábbi (elbúcsúzó) hozzászólásában (Dátum: Augusztus 31, 2008, 17:35:03 EEST »)a Bookie Buster-t magyarul:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2237.45.html

még nem olvastam. Remélem nem olyan komolytalan a fordítás, mint Jaaas kommentjei: 30-as nyerő szériával milliókat kaszál; Las Vegasba jár pókerezni stb...............komolytalan
Abból a körből ahol én pókerezem élőben, tizenvalahányan voltak kint Las Vegasban a pókervilágbajnokságon... Miért is nem lehetséges, hogy valaki fórumtag itt, miközben Las Vegasban is játszik!?? Különben is, lefordította a buki könyvet és közzétette. Ellenben te elsőre egy "szívhez szóló" üzenettel tetted le a névjegyedet...

Huh szumos, kemény vagy! Hányan vagytok a társaságban, ha tizenvalahányan már voltak kint Las Vegasban?! És szoktál nyerni is, vagy csak téged fejnek meg a többiek? :)

Az én társaságomban senki nem volt kint, csak van egy mondásunk, ha valaki elkövet valami hülyeséget: "ezért Vegasban már lőttek volna"...

Idézetet írta: szigo Dátum január 28, 2009, 15:20:04
Huh szumos, kemény vagy! Hányan vagytok a társaságban, ha tizenvalahányan már voltak kint Las Vegasban?! És szoktál nyerni is, vagy csak téged fejnek meg a többiek? :)

Az én társaságomban senki nem volt kint, csak van egy mondásunk, ha valaki elkövet valami hülyeséget: "ezért Vegasban már lőttek volna"...
Hát az erős túlzás, hogy kemény vagyok... 3-4 évvel ezelőtt, amikor megfertőzött nálunk mindenkit a Texas Hold'em, akkor a barátom -aki elég ismert mindenféle körökben DK-Magyarországon- elkezdte szervezni az élőversenyeket. Jó pár teremben van részesedése Szegedtől , Békéscsabán át  Kecskemétig. Kicsiben kezdtük, mikor rájött, hogy egy 3000 + 3rebuy+ 1add on -os versenyre 20-30 ember megy el átlagban, ellenben 100000-es freezout-ra asztalt kell szerezni, mert 5 sem elég... Ebben a körforgásban pedig óhatatlanul megismerik egymást az emberek az évek alatt... De én saját pénzemből nem játszok ilyen nagyban, az már nekem túl sok. Most buktam el egy 13000-es "szekond csenszes" versenyt (80-an voltunk) és döntő asztalról egy 20000-es freezout-ot, így besokalltam és elhatároztam, hogy két hónapig nem játszok élőben... mivel a barátom a szervező, szoktam "szabadkártyát" kapni tőle a nagyobb versenyekre  ;) Persze ha nyerek osztozkodunk....

Visszatérve Las Vegasra. Nem kell ezt a dolgot túlmisztifikálni! Kecskeméten 10000-es szateliteket rendeztek a kiutazásra... De saját lóvéból sem elérhetetlen (annyira): kb 720000 volt most a vb-re a beugró (persze plussz azt út és az ottlét)... Szerintem akinek sokat jelent annak azért ez nem elérhetetlen.... Ez a szervező barátom például nyert egy tikettet a jövő évire..., s már regisztrálva is van.

Tisztelet Jaaasnak, hogy lefordította a Bookie Bustert.Tisztelet és köszönet, hogy közzé tette.Bizonyára jól pókerezik,LasVegas tényleg elképzelhető. De hogyan lehet olyan nyerő szisztémát elhinni, ami 30-as nyerésre alapoz zsinórban? Ez tényleg komoly? El nem tudom képzelni...Még ha egyszer be is jön!Na de hosszabb távon? Ez  L E H E T E T L E N!Ezért kérdőjelezem meg komolyságát!

Ha már kereszttűzbe kerültem: Igen, kezdő vagyok az oldalon. De a  sportfogadást azért 1978 óta csinálom.TOTÓ után Tippmix,Niké+Tutovka, majd a Spbet és Expekt .Kevés sikerrel.Mondhatnám,hogy nulla sikerrel, de sajnos nem nulla, hanem egy nagy minusz.Egy említésre méltó 1981-es TOTÓ 13-ason kívül csak vesztek.Ismerőseim között sincs olyan, aki nyereségben lenne.Próbálkoztam sok mindennel. Ma már nincs türelmem mérlegeléssel, esély elemzésekkel foglalkozni.Belefáradtam.Marad az odds keresés-vakon.Sajnos a duplázásos szisztémától sem tudok elszakadni. Látszólag a világ legegyszerűbb dolga: veszít-dupláz;veszít-dupláz;stb egyszer aztán biztosan nyer.De a valóság elképesztő sorozatokat (negatív és pozitív) produkál.A másik probléma a fogadáskényszer.Akkor is fogad (szenvedélyből) az ember, ha nem alkalmas rá a tétlap. Gary Lineker mondása általam átírva: "A futball egy olyan sport, ahol 22-en küzdenek 90 percen keresztül, és a végén mindog a fogadóirodák nyernek".Többször is bestatisztikáztam utólag az előzetes oddsokat. Az eredmények egyértelműen azt igazolják, hogy az oddsmesterek rendkívüli módon értik a dolgukat. Az oddsok nagysága, és bekövetkeztük százaléka lineáris grafikonon rendkívül látványos, és hozzáértésüket bizonyítja.

Hogy miért írtam le ezeket? Mert azt tapasztalom, hogy nagyon hasonló cipőben járunk, csak van aki bevallja, és van aki nem. Visszaolvastam 2006-ig az összes hozzászólást.Látom, hogy keresitek az új utakat, és nem találjátok. Ti sem-én sem. Tulajdonképpen ezért is keveredtem az oldalra . Sajnos sokkal okosabb nem lettem. Jobbnál jobb ötletekről olvasok, de igazán bevált ötletet nem látok. Aki nyerésről ír, az is legközelebb már az újabb (ki nem próbált) ötletét adja elő.Vajon miért? A Booki Buster is csalódás. Tulajdonképpen mindegyike a (nem szószerinti) duplázásos szisztémára alapoz elhanyagolva a negatív szériák okozta be nem pótolható veszteséget.Igazi új ötletet nem tapasztaltam benne.
Ezzel nem Benneteket akartalak megbántani, csak megerősített az oldal abban, hogy "a végén mindig a németek nyernek"

üdv Mindenkinek!


Mindjárt más, ha a kétségeidet így adod elő...
A 30-as nyerő széria (a részleteket nem ismerem a dologról) szerintem is necces, de azért már nekem is összejött egyszer-kétszer kissebb szorzókkal. Ha ezzel kapcsolatban kézzelfoghatóbbat szeretnél látni, ajánlom figyelmedbe Titti7 naplóját, akinek a találati aránya -bár többnyire kissebb szorzókról van szó- igen figyelemre méltó!!! És igen magas napi fogadásszámmal... Meg kell alkotni a szabályokat magadnak testreszabottan és egyáltalán nem lesz a magas találati arány olyan elérhetetlen... Persze szerencse kell és van olyan akinek egyáltalán nincs. Az játszon kicsiben és fórumozzon többet, a tippeket pedig bár nem szerencsés néha lophatja is. Hisz ezért van leírva, többek közt...
A Buki könyvről meg annyit, hogy a stratégiák közül mindenkinek más illik a stílusához. És nem is szentírás, nyugodtan tovább lehet építeni, változtani. S ha valami okosságra jössz rá, szívesen vesszük, ha leírod itt nekünk. Nekem például a 9-es stratégia nagyon bejön. Majdnem az 500-adik fogadásomnál járok zsinórban..................... ;)

Üdv Timanid !

Azt leírnád részletesebben, hogy mire és hogyan szoktál fogadni?

Timanid hozzászólására reagálva fél óráig kínlódva írtam egy jó hosszú választ,  erre nem  küldte el és nem tudtam visszahozni talán majd holnap leírom megint most nincsen kedvem.

Szumos érdekelne eddig milyen tapasztalaid vannak, milyen %-ban találod el őket, esetleg valami összefoglalásod a tippekről van-e?