Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szumos! Igen, érdekelne a tapasztalatod, hisz ez még csak ötlet szintjén ill.16 fogadás szintjén áll nálam.Azért az már látszik, hogy nem abszolút hülyeség.Korábban többször írtad, hogy ami kicsiben működik, az nagyban is. Ez nyilván fordítva is igaz. Ezért ötletelni nem érdemes nagyban, mert a második ötlet lehet hogy csak ötlet marad...Elfutás biztos hogy lesz.Arra nincs tapasztalatom, hogy addig mennyit hoz, fedezi-e az elfutásokat (pl.a 10.után leállítva) a másik két tipp hozama.Ezen kellene gondolkodni, ill. hogyan lehetne az elfutni látszó szálat újra több szálra bontani, vagy mely moneymanagementnél optimális stb.
Azt hittem saját találmányom, de nem csodálkozom hogy mások is csinálják, hisz olyan egyszerű.



Emlékszem Babócár, tényleg le lett osztva:)
Én tök hülye vagyok matekból, meg ilyen számolásos dolgokból, de ez a szisztéma érdekelne, csak nem értem!
Kicsit egyszerűbben, példával együtt leírná nekem valaki? Tudom, hogy hosszú meg minden, de cserébe adok egy tuti tippet:)

Idézetet írta: szigo Dátum február 07, 2009, 11:09:23
Emlékszem Babócár, tényleg le lett osztva:)
Én tök hülye vagyok matekból, meg ilyen számolásos dolgokból, de ez a szisztéma érdekelne, csak nem értem!
Kicsit egyszerűbben, példával együtt leírná nekem valaki? Tudom, hogy hosszú meg minden, de cserébe adok egy tuti tippet:)

Az igazság az, hogy nagyon rosszul akarta lekommunikálni a dolgot... Úgy gondolta, hogy beírja a tippjeit egy hónapig és utána elmondja hogyan működik... Kinek jutna eszébe az oroszlánbarlangban elmagyarázni az oroszlánoknak, hogy az oda vitt antilopot csak egy hónap múlva ehetik meg.... Persze hogy szét lett "szedve".... ;D  Írtam privátot

Köszi a privit, még kérdezek majd, ha lesz kérdésem! Egyelőre tesztelem...
Respekt ezért az írásért, jó sok időd rámehetett... :)

köszi az emlékeztetőt szumos!
Értem is, hisz megegyezik az enyémmel az alacsony odds-ok és a kétesély kivételével. A kétesély meg a kimenetelcsere  akár bumeráng is lehet... Még a  statisztikai tapasztalatokra lennék kiváncsi, vagyis mekkora a veszélye az elfutásnak? Mekkora negatív sorozatok fordulhatnak elő  2,5-3,2-2,5 ös odds környékén?Vajon érdemes egy nyisszantással elvágni a szálat vagy szép lassan elhalasztani?Ez utóbbit úgy értem, hogy pl a sorozat 3-7 tagjára hegyezem ki a nyerést, aztán bevállalom az egált, majd szép lassan kifuttatom...

Én egy füzetbe írtam mindent. Estére megnézem statisztikai szemmel, csak most már nincs időm...
Üdv.

Helo!

Tud nekem bővebben mondani valamit Babócár háromesélyes dolgairól?

Szerintem ,ha Ténlegesen jó volt a Babócár szisztémája, őt kellene felkutatni...
Es akkor minek tovabb találgatni egy jó szisztémáért.
Szigo-Ezen a forumon osztotta meg tippeit Babócár??
mert akkor lehet Milan tudna, esetleg adni támpontot, h elérni a Babócár nevezetü illetőt.

#413 február 10, 2009, 12:45:50, szigo
Valójában ő Babóca, én írtam el a nevét.
A lényegét most fogtam fel, ő minden kiemenetelre alkalmazta a Bookie Busters-es 5-ös szisztémát, így egyszerre három sorozatot folytatott. Tehát mindig volt egy olyan, ami nyertes, így sokkal gyorsabb az egész, és ha veszélyben vagy, akkor lehet manipulálni, hogy olyan meccset választasz, amin biztos valamelyik kiemenetel. Tesztelem a sorozatot, eddig még nem voltam gondban, 4-5 után jött mindegyik kimenetel.
Az első pár mérkőzésnél nem is fontos, mire fogadsz, a lényeg hogy fogadj, a sportfogadásbeli tudás akkor jön elő, ha már van 6 rossz tipped, akkor kell beletalálni egy kimenetelbe.
De ezt szumos jobban el tudná magyarázni, én csak alkalmazom a stratégiát.

Sziasztok!
Most már elég régóta tagja vagyok a "klánnak", ezért bátorkkodom tanácsot kérni Tőletek.
Ismeritek a fogadásaim, a kínálataim, de valahogy mindig az utolsó egy meccsem bukok el. Véleményetek szerint, hogyan tudnék ezen javítani, vagy más stratégiát kialakítani? Általában minden végigböngészem az aznapi kínálatot, elemzem is őket, gondolataim is vannak minden elemzett meccshez, de bebukom őket.
Valószínű kevesebb meccsből kellene választanom, de akkor meg félek, hogy egy általam "biztosnak" érzett tipp - amit nem teszek meg -, pedig bejön.
Szerintetek?
Köszönöm, hogy elolvastátok.:)


#415 február 10, 2009, 15:58:38, benson
Idézetet írta: Sacreston Dátum február 10, 2009, 15:08:53
Sziasztok!
Most már elég régóta tagja vagyok a "klánnak", ezért bátorkkodom tanácsot kérni Tőletek.
Ismeritek a fogadásaim, a kínálataim, de valahogy mindig az utolsó egy meccsem bukok el. Véleményetek szerint, hogyan tudnék ezen javítani, vagy más stratégiát kialakítani? Általában minden végigböngészem az aznapi kínálatot, elemzem is őket, gondolataim is vannak minden elemzett meccshez, de bebukom őket.
Valószínű kevesebb meccsből kellene választanom, de akkor meg félek, hogy egy általam "biztosnak" érzett tipp - amit nem teszek meg -, pedig bejön.
Szerintetek?
Köszönöm, hogy elolvastátok.:)



Ha az az egy meccs, amin elmegy a szelvényed, időben is az utolsó (és a többi már bejött), biztosítsd be a kombit! Vagyis szólóban tedd meg ellentétes kimenetellel, mint amivel a kombiban szerepel. Akkora téttel tedd meg, hogy az ezen esetleg nyert profit éppen a kombira feltett tét legyen. Így ha elmegy a kombi az utolsó meccsen, 0-án leszel. Vagy megteheted akkora téttel is, hogy a nyeremény (nem a profit) megegyezzen a kombi várható nyereményével.

Idézetet írta: benson Dátum február 10, 2009, 15:54:10
Idézetet írta: Sacreston Dátum február 10, 2009, 15:08:53
Sziasztok!
Most már elég régóta tagja vagyok a "klánnak", ezért bátorkkodom tanácsot kérni Tőletek.
Ismeritek a fogadásaim, a kínálataim, de valahogy mindig az utolsó egy meccsem bukok el. Véleményetek szerint, hogyan tudnék ezen javítani, vagy más stratégiát kialakítani? Általában minden végigböngészem az aznapi kínálatot, elemzem is őket, gondolataim is vannak minden elemzett meccshez, de bebukom őket.
Valószínű kevesebb meccsből kellene választanom, de akkor meg félek, hogy egy általam "biztosnak" érzett tipp - amit nem teszek meg -, pedig bejön.
Szerintetek?
Köszönöm, hogy elolvastátok.:)



Ha az az egy meccs, amin elmegy a szelvényed, időben is az utolsó (és a többi már bejött), biztosítsd be a kombit! Vagyis szólóban tedd meg ellentétes kimenetellel, mint amivel a kombiban szerepel. Akkora téttel tedd meg, hogy az ezen esetleg nyert profit éppen a kombira feltett tét legyen. Így ha elmegy a kombi az utolsó meccsen, 0-án leszel. Vagy megteheted akkora téttel is, hogy a nyeremény (nem a profit) megegyezzen a kombi várható nyereményével.

A kombi több pénzt igényel, és magasabb oddsokat. Én meg a "biztosabb" mecseket szeretem.:)

Idézetet írta: szigo Dátum február 10, 2009, 11:47:10
Valójában ő Babóca, én írtam el a nevét.
A lényegét most fogtam fel, ő minden kiemenetelre alkalmazta a Bookie Busters-es 5-ös szisztémát, így egyszerre három sorozatot folytatott. Tehát mindig volt egy olyan, ami nyertes, így sokkal gyorsabb az egész, és ha veszélyben vagy, akkor lehet manipulálni, hogy olyan meccset választasz, amin biztos valamelyik kiemenetel. Tesztelem a sorozatot, eddig még nem voltam gondban, 4-5 után jött mindegyik kimenetel.
Az első pár mérkőzésnél nem is fontos, mire fogadsz, a lényeg hogy fogadj, a sportfogadásbeli tudás akkor jön elő, ha már van 6 rossz tipped, akkor kell beletalálni egy kimenetelbe.
De ezt szumos jobban el tudná magyarázni, én csak alkalmazom a stratégiát.

Szumos, h is van az amit szigo emlitett es amiről Ő azt mondja h Nálad van a forrás a stratégiára.
Egy privat uziben esetleg küld el, ha megnézted a füzetedben :coolsmiley:...  kösszi előre is.
:topbet_125:

Én is tesztelem a szisztémát (kicsiben).Eddig működik... persze rövid a tapasztalat...9-10-9 a H-D-V arány (szinte hihetetlen!)átlag 3-4 körül jön a találat.Egy kisebb elfutás volt: 8-ra jött a V, de ezt tényleg lehet befolyásolni,azóta 4 volt a leghosszabb, de ez valszeg véletlen volt.A módszert szerintem lehet 9-es moneymanagement-tel is játszani, de most 5-össel csinálom.Sajnos hétközben kevés a megfelelő meccs az EXPEKT-en...

DE mi a szisztema receptje??   
Valaki be tudna avatni, h tudjam en is tesztelni? :great: