Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szerintem a SureBet-et árulja...


#437 február 15, 2009, 17:40:50, szigo
Idézetet írta: Timanid Dátum február 15, 2009, 17:10:04
szerintem a SureBet-et árulja...

Ammeg mi is? Rémlik valami, de nem tisztán...

Ja, megvan! Ez az oddskeresős baromság. Regeljek mindenféle noname irodákhoz, töltsek fel, mivel ők adnak olyan szorzókat, amivel tuti megvan a nyereség, aztán meg jól nem fizetik ki...

Idézetet írta: Timanid Dátum február 15, 2009, 17:10:04
szerintem a SureBet-et árulja...

Elképzelhető, de ez viszont már nem egy új "találmány".

Idézetet írta: Timanid Dátum február 15, 2009, 17:10:04
szerintem a SureBet-et árulja...
Kicsit részletesebben mi is az a SureBet? Gondolok valamire, de nem tudom pontosan az e az... Egy hozzáértő legyen szives feltájékoztatni! Köszi!

Timanid és ab nem tudom mire gondol, de tudtommal a surebet az az, hogy vannak bizonyos meccsek amiknek különböző kimeneteleit különböző irodánál megjátszva biztos nyereményhez jutunk; ergo surebet. De nem értem ezt, hogy lehetne árulni, mikor ezek ingyenes oldalakon is fellelhetők.

#441 február 15, 2009, 19:58:53, Milan
Idézetet írta: Emery Dátum február 15, 2009, 11:42:14
Üdv mindenkinek a Fórumon,

Bár már elég rég óta tag vagyok itt, ez lesz az első hozzászólásom, aminek megvan az oka.
Én  is mint mindenki más keresgéltem hosszú ideje a legtutibb stratégiát amivel állandó profitot lehet elérni , miközben végig jártam azt az utat amit valószínűleg mindenki , azaz a saját bőrömön és pénztárcámon tapasztaltam  ki a dolgokat.
Rengeteget buktam ez alatt az idő alatt, de rengeteget tanultam is, és mindig az hajtott előre hogy megtaláljam azt a sportfogadó stratégiát amivel biztos hasznot lehet elérni.
Nos , ahogy látom itt majdnem mindenki a Frank Belanger által kitalált Bookie Buster , illetve Secret Football Systems követője.  Ezek a stratégiák végülis kivétel nélkül arra épülnek hogy a veszteségedet megpróbálod visszahozni a következő fogadással , emeled a tétet és ha nyersz akkor visszanyered az addigi veszteséged plusz a kitűzött hasznodat.  Hát ehhez elég jó idegrendszer szükséges, és még több pénz, ha jól állsz ezzel a kettővel , akkor elvileg nyereséges lehetsz.  Frank végülis a Martingale módszer különböző változatait ültette át a sportfogadásra, bar azt el kell ismerni hogy első megközelítésre jól hangzik.
Használtam én is sokáig, de aztán időről időre jöttek a bukó szériák és olyankor nagyon nagyon nehéz ragaszkodni a szisztémához főleg amikor a bankod már elég szépen megcsappant.
Lényeg a lényeg, elkezdtem alternatív megoldások után kutatni, és még jó pár fogadási stratégiát kipróbáltam, de igazából mindegyik a helyes tippelésre épül.

Közben elkezdtem foglalkozni internetes marketinggel és különböző dolgokkal, a sportfogadás kicsit háttérbe szorult.
Na nem túl sokáig, csak addig amíg rá nem bukkantam valamire , ami teljesen megváltoztatta az online sportfogadásról a véleményemet, pozitív irányban.
Találtam valamit ami egészen különleges és teljesen más szemszögből közelíti meg az egész dolgot. Teljesen kockázatmentes az alkalmazása és azt nyugodtan merem állítani hogy eddig ehhez hasonlóval sem találkoztatok.   


Ha bármilyen további kérdésetek van kérlek NE írjatok privát üzenetet ide, nem sok időt tudok itt tölteni. Az oldalon meg van adva elérhetőség, azon keresztül lehet érdeklődni.  Szeretnem letisztázni hogy nem átverés és nem szélhámosság a dolog, hanem egy valójában működő sportfogadási stratégiáról van szó.
Minden érdeklődőt szeretettel varunk!

Aki regisztrál az betekintést nyer ebbe az egészen különleges stratégiába, és tagja lesz egy zártkörű klubnak.
Aki nem csatlakozik, azoknak további sok sikert kívánok a továbbiakban!

Szép napot mindenkinek!

Emery



hát akkor inkább erre fizetnék be

http://theultimatesportsbettingsystem.com/Masterpiece/

197 dollár az ára és nem egy 10 ezer forintos honlapból áll az egész.

plusz 100%os visszafizetési garancia van rá, amit a Clickbank biztosít, ami ugy-e a világ legnagyobb elektromos termékek eladására szakosodott rendszere.

kiprobálod , ha működik  müködik és ha nem akkor visszakapod a pénzed. Garantáltan.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 15, 2009, 18:01:49
Timanid és ab nem tudom mire gondol, de tudtommal a surebet az az, hogy vannak bizonyos meccsek amiknek különböző kimeneteleit különböző irodánál megjátszva biztos nyereményhez jutunk; ergo surebet. De nem értem ezt, hogy lehetne árulni, mikor ezek ingyenes oldalakon is fellelhetők.

ja erre gondoltunk. hát pl. hogy egy idióta úgy gondolja ő találta fel a spanyol viaszt, vagy csak simán átver pár embert. :noway:

Igen erre gondoltam. Alapvetően  lehet benne valami, csak erre minden online fogadó magától is rájött már.Elég macerás lehet kis haszonért. Ezért nem kell pénz kiadni.

Jaja! Leesett közben... El sem tudom képzelni azt, hogy mire gondolhat aki árulja ezt a cuccot... Én jóhiszemű vagyok, de ennyi kevés ahhoz, hogy bármiért is fizessek!

Idézetet írta: Emery Dátum február 15, 2009, 11:42:14
Üdv mindenkinek a Fórumon,

Bár már elég rég óta tag vagyok itt, ez lesz az első hozzászólásom, aminek megvan az oka.
Én  is mint mindenki más keresgéltem hosszú ideje a legtutibb stratégiát amivel állandó profitot lehet elérni , miközben végig jártam azt az utat amit valószínűleg mindenki , azaz a saját bőrömön és pénztárcámon tapasztaltam  ki a dolgokat.
Rengeteget buktam ez alatt az idő alatt, de rengeteget tanultam is, és mindig az hajtott előre hogy megtaláljam azt a sportfogadó stratégiát amivel biztos hasznot lehet elérni.
Nos , ahogy látom itt majdnem mindenki a Frank Belanger által kitalált Bookie Buster , illetve Secret Football Systems követője.  Ezek a stratégiák végülis kivétel nélkül arra épülnek hogy a veszteségedet megpróbálod visszahozni a következő fogadással , emeled a tétet és ha nyersz akkor visszanyered az addigi veszteséged plusz a kitűzött hasznodat.  Hát ehhez elég jó idegrendszer szükséges, és még több pénz, ha jól állsz ezzel a kettővel , akkor elvileg nyereséges lehetsz.  Frank végülis a Martingale módszer különböző változatait ültette át a sportfogadásra, bar azt el kell ismerni hogy első megközelítésre jól hangzik.
Használtam én is sokáig, de aztán időről időre jöttek a bukó szériák és olyankor nagyon nagyon nehéz ragaszkodni a szisztémához főleg amikor a bankod már elég szépen megcsappant.
Lényeg a lényeg, elkezdtem alternatív megoldások után kutatni, és még jó pár fogadási stratégiát kipróbáltam, de igazából mindegyik a helyes tippelésre épül.

Közben elkezdtem foglalkozni internetes marketinggel és különböző dolgokkal, a sportfogadás kicsit háttérbe szorult.
Na nem túl sokáig, csak addig amíg rá nem bukkantam valamire , ami teljesen megváltoztatta az online sportfogadásról a véleményemet, pozitív irányban.
Találtam valamit ami egészen különleges és teljesen más szemszögből közelíti meg az egész dolgot. Teljesen kockázatmentes az alkalmazása és azt nyugodtan merem állítani hogy eddig ehhez hasonlóval sem találkoztatok.   


Ha bármilyen további kérdésetek van kérlek NE írjatok privát üzenetet ide, nem sok időt tudok itt tölteni. Az oldalon meg van adva elérhetőség, azon keresztül lehet érdeklődni.  Szeretnem letisztázni hogy nem átverés és nem szélhámosság a dolog, hanem egy valójában működő sportfogadási stratégiáról van szó.
Minden érdeklődőt szeretettel varunk!

Aki regisztrál az betekintést nyer ebbe az egészen különleges stratégiába, és tagja lesz egy zártkörű klubnak.
Aki nem csatlakozik, azoknak további sok sikert kívánok a továbbiakban!

Szép napot mindenkinek!

Emery




Nah..valahogy az ilyesmiket nem szeretem...első hozzászólás...első reklám.

Azért az 1-2% százalékos profitért nem tudom megéri-e a surebet és tényleg macerás. Egy banki betét is tud ennyit...

Valaki mondja már nekem miért van az, hogy első megérzésre elképzelek és alkotok egy tippet, aztán mégsem azt fogadom meg, hanem egy másikat , ami persze rossz lesz az első pedig jó lett volna.... :help:  Lehet nem kéne agyalni hanem tényleg  "csak megérzésből" tippelni? ???


Sziasztok  :cya: visszatérve a előző pár hónapos témához ,, a x sorozatos duplázós biztos nyereményre ...ime egy élő példa arra hogy mennyire biztonságos  :2guns: Lask Linz nevű Osztrák csapatnak a 22 dikre sikerült behozni a döntetlent  :bash: a képet csatoltam ... Egyébként van akinek sikerült valami jó stratégiát kidolgozni ami bevált ?Van itt valaki  ::) aki ebből éldegél ?