Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik az a sportág, ahol csak nagyon ritkán játszik a két fél döntetlent? Vagy esetleg van valami statisztika, ami ezzel foglalkozik? Előre is köszi a választ.

Idézetet írta: Arthur Dátum május 03, 2009, 01:15:51
Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik az a sportág, ahol csak nagyon ritkán játszik a két fél döntetlent? Vagy esetleg van valami statisztika, ami ezzel foglalkozik? Előre is köszi a választ.

tenisz.

Danke schön!
És mi van azokkal a sportágakkal ahol a fogadóiroda lehetőségat ad az x-re voksolni, de az eredmény ritkán lesz csak döntetlen? Egy olyan stratégián agyalok, ami "A-nyer - B-veszít, v. B-nyer - A-veszít" alapján áll, és ebben az esetben csak olyan sportágakat választanék, ahol -bár a f.iroda jegyzi - de csak nagyon ritkán lesz az erednémy döntetlen. Ti nagyon vágjátok a sportot, ha megkérdezném, hogy sorrendbe melyik ez az öt sportág, egy 1-5-ig terjedő skálán, ahol 1-es jelölli azt, ahol minimális - v. szinte soha - az x, ti mit válaszolnátok?
Nem akarom feltalálni a spanyol viaszt és nem ígérek semmit. A stratégiám egyelőre csak elméletben működik, de csak akkor, ha az eredmény nem döntetlen. Ha sikerűl, megosztom veletek.
Egyébként jó a fórum és jó az oldal!  :coolsmiley:

Mostanában egyre kevesebb iroda ad a kosár döntetlenre szorzókat, kiveszik őket... Hirtelen nem is tudom, hol vanmég ilyen! Mennyit lehetett volna kaszálni a Boston-Chicago meccseken ;D

Most néztem meg egy hónapra visszamenőleg az összes jégkorong merkőzés eredményét. 447 lejátszott meccs, nulla döntetlennel. Létezik???  :icon_confused: Vagy elnéztem valamit???

Elnéztél valamit.

Rendes játékidő végén lehet döntetlen és általában a legtöbb irodánál lehet is rá fogadni, de szinte (vagy nem is szinte) minden bajnokságban hosszabbítással (hirtelen halál) vagy, ha ez sem hoz eredményt, akkor büntetőkkel eldöntik a meccset.

;D

Nem értem....
http://www.fogadoportal.hu/eredmenyek/?year=2009&month=05&day=02&sport=jegkorong
Itt és visszamenőleg sem látok döntetlen mérkőzést, a jégkorongban. Ezek lejátszott meccsek. Vagy tévedek?

Egyébként, Micuka, pont az lenne a lényeg, hogy olyan sportágra fogadjak, ahol 99,99 %, hogy nem lesz az eredmény döntetlen.

Idézetet írta: Arthur Dátum május 03, 2009, 16:22:53
Nem értem....
http://www.fogadoportal.hu/eredmenyek/?year=2009&month=05&day=02&sport=jegkorong
Itt és visszamenőleg sem látok döntetlen mérkőzést, a jégkorongban. Ezek lejátszott meccsek. Vagy tévedek?

Egyébként, Micuka, pont az lenne a lényeg, hogy olyan sportágra fogadjak, ahol 99,99 %, hogy nem lesz az eredmény döntetlen.

Ahol ott van, hogy HU (hosszabbítás után) ott voltak extra percek.

Hát ...

Két dolgot én sem értek.

1. Mit nem értesz?
2. Miért nem látod, hogy az eredmény után oda van írva, hogy HU (hosszabbítás után)?

HU - ok, ezt nem tudtam, kösz!
És ebben az esetben mi történik a fogadásokkal?

Általában kétféleképpen lehet fogadni (azért mondom, hogy általában, mert fogadóirodától és bajnokságtól is függ).
1. Háromesélyesként és akkor a rendes játékidő eredménye számít, a hosszabbítást nem veszik figyelembe.
2. Kétesélyesként és akkor az számít, hogy a hosszabbítás végén ki a nyerő.

Egyébként szerintem a jégkorong nem az a sportág, amit te keresel, itt sokkal nagyobb a döntetlenek aránya, mint 99,99%.
Ha engem kérdezel, szerintem, ha bármely sportban lehet döntetlen, akkor az nagyobb arányban fordul elő, mint 0,01% vagy akár 1%.

Rendben, köszi.
De ahogy nézem, a jégkorong az, ahol a legkevesebbszer fordul elő döntetlen.

Idézetet írta: Arthur Dátum május 03, 2009, 16:51:32
Rendben, köszi.
De ahogy nézem, a jégkorong az, ahol a legkevesebbszer fordul elő döntetlen.
Kb. 25% a döntetlen esélye nem 0,01, nem is tudom, hogy képzelted, hogy ilyen arány egyáltalán előfordulhat és hogy erre valahol is szorzót kapnál.

Idézetet írta: Arthur Dátum május 03, 2009, 16:51:32
Rendben, köszi.
De ahogy nézem, a jégkorong az, ahol a legkevesebbszer fordul elő döntetlen.

Még ebben sem vagyok biztos.
Kézilabda jobbnak tűnik.

Idézetet írta: Micuka Dátum május 03, 2009, 17:08:57
Idézetet írta: Arthur Dátum május 03, 2009, 16:51:32
Rendben, köszi.
De ahogy nézem, a jégkorong az, ahol a legkevesebbszer fordul elő döntetlen.

Még ebben sem vagyok biztos.
Kézilabda jobbnak tűnik.

Avagy kosárlabda (bár a Boston-Chicago párharc ellentmond ennek) Minél több pontot lehet elérni annál kisebb szerintem az X esélye.