Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nah jaaas, küld át nekem mail-ben azt a táblázatot és én felteszem.  ;)


és akkor egy kis magyarázat is hozzá:
sárgába írjátok az összeget, kékbe az ÁTLAGODDSOT (az adott napi oddsod eltérhet ettől, a hangsúly azon van, h a következő napon annyit fektess be, amennyit ír a táblázat). B oszlop mutatja az adott napi nyereményedet, D a 80%ot (azaz mennyiért játszál másnap), F az adott napi nyereséged a 20%ka, H (mint látható) az összes nyereséged (a money management; tehát ha vmikor buksz, akkor ezt az összeget nyerted meg addig), J oszlop megmutatja h mennyit nyersz akkor, ha aznap megállsz, L pedig százalékosan mutatja meg, h mennyit nyertél a kezdeti összeghez képest!


Kosz a tablazatot jaaas es a linket Milan  :yeah:

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 11:03:02
nem tudom feltenni a táblázatot, mert nem megengedett formátum /xls/. majd akkor elküldöm Milannak, Ő már a múltkor is megoldotta ezt a problémámat:D
Beállitottam, hogy megengedett legyen az xls, zip, rar melléklet, max 512 kbyteig.

Köszönöm!
Elég gyakran állítok össze excel táblázatokat, így megkönnyebbülés lesz ez a számomra:D

Idézetet írta: levati Dátum január 12, 2007, 11:44:56
Melyik fogadóirodánál lehet ilyet, hogy nincs szükség extra szettre? PL.:Sportingbet?

Szinte mindegyiknél lehet... Gamebookers, bet-at-home, és az expekt is ajánlja.
De ez az extra set amit mondasz, az lehet Set Betting vagy Number of Sets. Ha az egyik játékos kifejezetten esélyes az adott meccsen, akkor már inkább a set betingre (2:0) menjünk, mert nem valószínű, hogy az esélytelen fog 2:0-ra nyerni... meg az odds is nagyobb egy picivel.

Ez az ~1,4-es szisztéma egyre jobban kezd tetszeni nekem is :laugh:

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 12, 2007, 13:35:58
De ez az extra set amit mondasz, az lehet Set Betting vagy Number of Sets. Ha az egyik játékos kifejezetten esélyes az adott meccsen, akkor már inkább a set betingre (2:0) menjünk, mert nem valószínű, hogy az esélytelen fog 2:0-ra nyerni... meg az odds is nagyobb egy picivel.

Ez az ~1,4-es szisztéma egyre jobban kezd tetszeni nekem is :laugh:

Mennyire igazad van! Ez marha jó!  ;D Most megnéztem egy konkrétat a bet-at-home-on:

Federer R. - Roddick A.  1,20  4,20 

Fogadás szettre (3 szett) 
2:0 1,55  0:2 6,50
2:1 3,70  1:2 5,00

Hány szettet fognak játszani? (3 szett) 
2 szett 1,40 
3 szett 2,50 

de pl. a bet365, ahol ált.ban játszok, sérülés esetén (mondjuk 0-1es szettállásnál) extra szett nélkülinek írja jóvá nekem az eredményt, míg ha arra fogadok h győz a játékos 0-2re, akkor viszont 1szeres pénzként számítják ki. Na meg ha van vmi gond az adott játékosommal, akkor még szurkolhatok a másiknak h győzzön simán. Pl. így jártam a múltkori Schrihaphan(?) - Koubek mérkőzéssel: úgy gondoltam h Schrihaphan simán győz majd, de csak 2 szettnek játszottam meg. Erre nyert Koubek 2-0ra. Természetesen favoritoknál a 2-0 jobb mint a 2 szett!

Idézetet írta: levati Dátum január 12, 2007, 11:20:43
Van még egy lehetőség összehozni az 1.4-es odds-ot. Jégkorong mérkőzéseknél a kétesély általában 1.181-et fizet (1-2 azaz nem lesz X a mérkőzés). No persze ezt sem lehet ex hasra ütve tippelni van olyan bajnokság ahol nagyon sok a döntetlen és akarva akaratlanul belehúzol az x -be. Pl.: tegnap Kb.: 20 mérkőzés volt és emlékeim szerint egyik sem volt döntetlen. NHL-t ne nézzétek ott volt de azt nem számolom bele, mert nem fogadok rá evvel a stratégiával. Két esemény= 1.39
Három esemény=1.64  :cya:

ma elkezdtem egy szelvényt 200 HUFról 1-2öt játszva. 15h-sok ezek, leginkább orosz hoki, majd 17h-kor is fel tudok adni egy ilyen szelvényt, és 20h-kor is. és esetleg még NHL hajnalban. ez napi 4 fogadás, 1 hét múlva elvileg lesz 6-7e-rem belőle (hiszen nem minden nap tudok 4 szelvényt összeütni), majd meglátjuk:D

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:01:38
ma elkezdtem egy szelvényt 200 HUFról 1-2öt játszva. 15h-sokat tettemm bele az oroszból, majd 17h-kor is fel tudok adni egy ilyen szelvényt, és 20h-kor is. és esetleg még NHL hajnalban. ez napi 4 fogadás, 1 hét múlva elvileg lesz 6-7e-rem belőle (hiszen nem minden nap tudok 4 szelvényt összeütni), majd meglátjuk:D

jól számolok, jaas? ez 12 meccs, amiben nem kéne lennie döntetlennek. egyik nap írtam ezzel kapcs... megvan:
Közben megnéztem az utsó pár napot NHL-ből. (X/összes)
0/4, 3/11, 1/1, 2/6, 2/11, 2/6, 2/10

Összesen 12/49. Kb. minden negyedik X.

Ez nyilván nincs így mindig, de a napi 4 szelvényből átlagosan egy, vagy kettő el fog menni. Ha a szorzó "csak" 1,64, akkor nem biztos, hogy nyereséges lesz... De ne legyen igazam.

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 13:50:13
de pl. a bet365, ahol ált.ban játszok, sérülés esetén (mondjuk 0-1es szettállásnál) extra szett nélkülinek írja jóvá nekem az eredményt, míg ha arra fogadok h győz a játékos 0-2re, akkor viszont 1szeres pénzként számítják ki.
Ja ha már 0-1 az állás, akkor azért fogom a csipiszt hogy a kedvencem törje el a lábát ;)

Plusz stratégiának nagyon jó még az Almeno által feltett cucc is, csak még nem tudtam tökéletesíteni!
Majd remélem vmikor rászánom magamat, és megcsinálom, mert tényleg nagyon hasznos kis ötlet volt az is. Szinte lehetetlen bukni vele pénzt, és még csak nem is olyan hosszútávú befektetés mint az én ötletem.
NFLs topikomnál néha használtam ezt az ötletet, és ált.ban jól is jöttem ki belőle!!
Ha elkészül, akkor felrakatom majd Milannékkal, de elképzelhető h ez egy önálló progi lesz Pascal nyelven, és akkor viszont nem tudom megmondani h hogyan tudom majd átadni ezt mindenkinek. Esetleg msn-en, de ez még a jövő zenéje...

Almeno által feltett cucc? mi az?