Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: newgis Dátum január 12, 2007, 13:44:10
Mennyire igazad van! Ez marha jó!  ;D Most megnéztem egy konkrétat a bet-at-home-on:

Federer R. - Roddick A.  1,20  4,20 

Fogadás szettre (3 szett) 
2:0 1,55  0:2 6,50
2:1 3,70  1:2 5,00

Hány szettet fognak játszani? (3 szett) 
2 szett 1,40 
3 szett 2,50 

Hát azért Roddick ellen kockázatosabb lesz (lenne). Az idén sokkal jobb lesz érzésem szerint mint tavaly... A Masterson sokakat meglepett, főleg az első meccsen dominált a szerva-röpte taktikával. Hiába, az új edző felnyitotta a szemét. :)
Igaz, Federer meg tud közben is váltani, általában időben rájön a megoldásra szinte bármilyen taktika ellen.

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum január 12, 2007, 14:09:34
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 13:50:13
de pl. a bet365, ahol ált.ban játszok, sérülés esetén (mondjuk 0-1es szettállásnál) extra szett nélkülinek írja jóvá nekem az eredményt, míg ha arra fogadok h győz a játékos 0-2re, akkor viszont 1szeres pénzként számítják ki.
Ja ha már 0-1 az állás, akkor azért fogom a csipiszt hogy a kedvencem törje el a lábát ;)


Így is mond6juk:D
Örülök h megláttad a lényegét ;)

Idézetet írta: newgis Dátum január 12, 2007, 14:06:56
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:01:38
ma elkezdtem egy szelvényt 200 HUFról 1-2öt játszva. 15h-sokat tettemm bele az oroszból, majd 17h-kor is fel tudok adni egy ilyen szelvényt, és 20h-kor is. és esetleg még NHL hajnalban. ez napi 4 fogadás, 1 hét múlva elvileg lesz 6-7e-rem belőle (hiszen nem minden nap tudok 4 szelvényt összeütni), majd meglátjuk:D

jól számolok, jaas? ez 12 meccs, amiben nem kéne lennie döntetlennek. egyik nap írtam ezzel kapcs... megvan:
Közben megnéztem az utsó pár napot NHL-ből. (X/összes)
0/4, 3/11, 1/1, 2/6, 2/11, 2/6, 2/10

Összesen 12/49. Kb. minden negyedik X.

Ez nyilván nincs így mindig, de a napi 4 szelvényből átlagosan egy, vagy kettő el fog menni. Ha a szorzó "csak" 1,64, akkor nem biztos, hogy nyereséges lesz... De ne legyen igazam.

ez így nem iagzán korrekt. 2 meccset tettem egy szelvényre, szóval ma 8 meccsem fog lemenni. Úgy kalkulálok, h 25 szelvényt tudok feladni esetleg ezalatt az 1 hét alatt, azaz ez 50 hoki eseményt jelent. Az esélyem arra, h mindegyiket eltalálom ~0,001%, ami annyira azért nem rossz :great: de nekem már az sem gond, ha csak az első 7 szelvényem jön, akkor is nyerek 1e HUFot! Ennek az esélye pedig 3,5%. ami már elvileg szinte borítékolható. Csak viszonyításképpen: ha feladtok egy 3 meccses foci kombót, 3esélyesként megadva, akkor az esély h nyertek 1/9, ami ~10%.
Igaz ez ki lehet súlyozottan is számítani, de az kicsit bonyolultabb, és a csapatok erősségét is figyelembe kell venni....



Idézetet írta: newgis Dátum január 12, 2007, 14:31:40
Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 12, 2007, 14:19:54
Idézetet írta: newgis Dátum január 12, 2007, 14:11:37
Almeno által feltett cucc? mi az?
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=933.0

tenksz. megleltem. megyek, elemzem... ;)

Nem kell elemezni. a 2 oladlon fenn van az Ő excel táblázata, míg a 3.-4.en az enyém is! bár az enyém még nagyon szimpla, de használható!

a hoki 2esélyhez meg annyi, h szerintem játszhatóbb mint a foci kétesély. jelenleg minden meccsem jól áll, és egyre közelebb van a nyereményem:)

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:36:09
Nem kell elemezni. a 2 oladlon fenn van az Ő excel táblázata, míg a 3.-4.en az enyém is! bár az enyém még nagyon szimpla, de használható!

a hoki 2esélyhez meg annyi, h szerintem játszhatóbb mint a foci kétesély. jelenleg minden meccsem jól áll, és egyre közelebb van a nyereményem:)

Megnéztem őket. Almeno-ét abszolút nem értem, a tiéd értettem. :)

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:01:38
Idézetet írta: levati Dátum január 12, 2007, 11:20:43
Van még egy lehetőség összehozni az 1.4-es odds-ot. Jégkorong mérkőzéseknél a kétesély általában 1.181-et fizet (1-2 azaz nem lesz X a mérkőzés). No persze ezt sem lehet ex hasra ütve tippelni van olyan bajnokság ahol nagyon sok a döntetlen és akarva akaratlanul belehúzol az x -be. Pl.: tegnap Kb.: 20 mérkőzés volt és emlékeim szerint egyik sem volt döntetlen. NHL-t ne nézzétek ott volt de azt nem számolom bele, mert nem fogadok rá evvel a stratégiával. Két esemény= 1.39
Három esemény=1.64  :cya:

ma elkezdtem egy szelvényt 200 HUFról 1-2öt játszva. 15h-sok ezek, leginkább orosz hoki, majd 17h-kor is fel tudok adni egy ilyen szelvényt, és 20h-kor is. és esetleg még NHL hajnalban. ez napi 4 fogadás, 1 hét múlva elvileg lesz 6-7e-rem belőle (hiszen nem minden nap tudok 4 szelvényt összeütni), majd meglátjuk:D

Kedves jaaas azért egy kicsit vigyázz! Én nem azt mondtam, hogy egy nap ilyen sok eseményt fogadj meg, így tuti biztos veszteni fogsz előbb utóbb! Helyesbítek nem fog profitot termelni! Nem ártana elemezni az adott eseményt mielőtt fogadnál rá. NHL-t pedig kifejezetten nem ajánlom erre! Én arra gondoltam, hogy a te stratégiád alapján minden nap választok 3 jégkorong mérkőzést (se több se kevesebb), fontos, hogy sosem ugyanabból a bajnokságból! Én így nagyobb esélyt látok arra, hogy profitot termel! Első alkalommal én is ezt tettem mint te, 6 eseményt egy szelvényre 2 bajnokságból. Naná 1 ment el! Az eredetileg tervezett 3 esemény pedig simán jött, de telhetetlen voltam, meg is ittam a levét.

Szerintem napi 1 jó szelvény elég, max. 2.

Idézetet írta: newgis Dátum január 12, 2007, 14:42:28
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:36:09
Nem kell elemezni. a 2 oladlon fenn van az Ő excel táblázata, míg a 3.-4.en az enyém is! bár az enyém még nagyon szimpla, de használható!

a hoki 2esélyhez meg annyi, h szerintem játszhatóbb mint a foci kétesély. jelenleg minden meccsem jól áll, és egyre közelebb van a nyereményem:)

Megnéztem őket. Almeno-ét abszolút nem értem, a tiéd értettem. :)

Almenoé kemény matek. Majd "lefordítom" h mindenki tudja használni. Ill. egy újat csinálok majd... csak időre van szükségem...

#70 január 12, 2007, 14:58:15, jaaas
Idézetet írta: levati Dátum január 12, 2007, 14:45:41
Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 14:01:38
Idézetet írta: levati Dátum január 12, 2007, 11:20:43
Van még egy lehetőség összehozni az 1.4-es odds-ot. Jégkorong mérkőzéseknél a kétesély általában 1.181-et fizet (1-2 azaz nem lesz X a mérkőzés). No persze ezt sem lehet ex hasra ütve tippelni van olyan bajnokság ahol nagyon sok a döntetlen és akarva akaratlanul belehúzol az x -be. Pl.: tegnap Kb.: 20 mérkőzés volt és emlékeim szerint egyik sem volt döntetlen. NHL-t ne nézzétek ott volt de azt nem számolom bele, mert nem fogadok rá evvel a stratégiával. Két esemény= 1.39
Három esemény=1.64  :cya:

ma elkezdtem egy szelvényt 200 HUFról 1-2öt játszva. 15h-sok ezek, leginkább orosz hoki, majd 17h-kor is fel tudok adni egy ilyen szelvényt, és 20h-kor is. és esetleg még NHL hajnalban. ez napi 4 fogadás, 1 hét múlva elvileg lesz 6-7e-rem belőle (hiszen nem minden nap tudok 4 szelvényt összeütni), majd meglátjuk:D

Kedves jaaas azért egy kicsit vigyázz! Én nem azt mondtam, hogy egy nap ilyen sok eseményt fogadj meg, így tuti biztos veszteni fogsz előbb utóbb! Helyesbítek nem fog profitot termelni! Nem ártana elemezni az adott eseményt mielőtt fogadnál rá. NHL-t pedig kifejezetten nem ajánlom erre! Én arra gondoltam, hogy a te stratégiád alapján minden nap választok 3 jégkorong mérkőzést (se több se kevesebb), fontos, hogy sosem ugyanabból a bajnokságból! Én így nagyobb esélyt látok arra, hogy profitot termel! Első alkalommal én is ezt tettem mint te, 6 eseményt egy szelvényre 2 bajnokságból. Naná 1 ment el! Az eredetileg tervezett 3 esemény pedig simán jött, de telhetetlen voltam, meg is ittam a levét.

2-3 eseményt teszek egy szelvényre, és nem 6ot.
Értem amit mondasz, most nem is azért kezdtem el játszani ezt, h profitom legyen. Kiváncsi vagyok h abszolút csak tippekkel meddig lehet így eljutni. A jégkorong szvsz nem az a sportág, ahol sokat számít a statisztika.
Vmint az is érdekel, h melyik bajnokságban van a legtöbb döntetlen, sé ehhez lusta vagyok megnyitni statisztikákat most, tehát inkább belevágtam. És ha most elmegy 200 HUF? Puff, nem fogok belehalni. Ráadásul most nagyon szépen jönnek eddig az orosz tippeim, szóval 200at már nem is buk6ok!

De viszont igazán jónak tűnik az, h napi 2-3 hoki tipp együtt!! Elég kicsi az esélye h ezalatt eltaláljunk egy x-et. 3,7% az esélyünk h bukunk, a többi 96,3°% már mellettünk áll!!!!!

A mi esetünkben annyit számít a jégkorong statisztika, hogy van olyan csapat amelyik minden 2. mérkőzésén x-el. Na ezeket lehet kiszűrni a statisztikával és inkább kihagyni. Valamint látod, hogy mennyi x-et hozott az adott csapat az adott évben, szerintem ez fontos dolog!!!

igazad van. tetszik ez az elmélet!
lehet h így még többet fogok kaszálni:D

Idézetet írta: jaaas Dátum január 12, 2007, 15:11:55
igazad van. tetszik ez az elmélet!
lehet h így még többet fogok kaszálni:D
Ne feledkezz meg kitől kaptad a tippet  :bigok_125: Küldjem esetleg a moneybookers azonosítómat?  :beerchug:

Jaaas neked mekkora volt a legnagyobb sorozatod ezzel az 1.4-es strategiaval??

Mert ha ahogy irtad 10-20ezer ft-rol indulsz, akkor egy vegigjatszott honap vegere kisebb vagyonod lesz!

Vhol kozzetehetned a napi 1.4-es fogadasokat,mert kivancsi lennek mikre fogadsz, ahhoz hogy hosszutavon mukodjun.