Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem akarok külön topic-ot nyitni neki, de havalakit érdekel a mellékelt képen két surebet látható.
Bár a nyereség nem túl nagy.

:D


Egy egész jó kis surebet mára.

Ezeket te meg is játszod?

Nem.
Nincs fenn pénzem mindegyik irodánál.

#589 július 18, 2009, 17:39:28, Milan
Ha valakit érdekel még a surebet itt megtalálja az aznapi legjobbakat: ......

Mi lenne akkor, ha a bookie buster 9-es szisztémához összefognánk ? Vagyis meg lehetne azt szervezni, hogy egy páran adnának közösbe tippeket rendezetten egy topikba ? Tudom meglehet nézni itt is más tippjeit vagy ingyen tippek netről stb. De míg végignézi az ember meg összegyűjti az sok idő. Akik elkezdték a naplójukba vezetni, legtöbbször egy tippen megy el. Akkor ha  nem egy ember tippel két eseményre, hanem csak a legjobbnak vélt tippjét adja talán jobb találati arány jöhet ki...Volt egy "a nap tuti tippje" topik kezdeményezés. Talán azt újra elkezdhetnénk és a 9-es szisztémához alkalmas tippeket írnánk bele.

Szerintem jó ötlet!
Ez szerintetek milyen ötlet (csak példa) :
Felrakunk egy napra mondjuk 4 tippet ami jó a 9eshez és szavazni lehet lehet rájuk, a két legtöbbet kapott szavazatot elértet rakjuk meg mondjuk, már aki akarja.

Idézetet írta: Boldi Dátum július 30, 2009, 10:55:48
Mi lenne akkor, ha a bookie buster 9-es szisztémához összefognánk ? Vagyis meg lehetne azt szervezni, hogy egy páran adnának közösbe tippeket rendezetten egy topikba ? Tudom meglehet nézni itt is más tippjeit vagy ingyen tippek netről stb. De míg végignézi az ember meg összegyűjti az sok idő. Akik elkezdték a naplójukba vezetni, legtöbbször egy tippen megy el. Akkor ha  nem egy ember tippel két eseményre, hanem csak a legjobbnak vélt tippjét adja talán jobb találati arány jöhet ki...Volt egy "a nap tuti tippje" topik kezdeményezés. Talán azt újra elkezdhetnénk és a 9-es szisztémához alkalmas tippeket írnánk bele.

Eljátszottam én is egy hasonló gondolattal... Én benne lennék... Ha mást is érdekelne, egész jó kis bankot lehetne összedobni kezdőnek... Aztán már csak az osztalékot kellene várni a "részvény" után  ;D

Válasz,

nem rossz ötlet. Én például ma eldöntöttem, hogy várok a következő 9-es szelómmal a hétvégéig, mert eléggé bukóban vagyok. Ma a Vaduz-Liberec 2-esre meg a Fenerbahce-Honvédot -1 hendivel egyesre tettem volna meg, de inkább várok, amíg a bukóm el nem múlik. De persze még déutánig lehet, hogy meggondolom magam, és mégiscsak megjátszom.
De ha mások erősnek vélt tippjeit is látnám, akkor lehet, hogy minimum elgondolkodnék melyik 2 meccset játsszam meg.
Szóval az ötlet jó. Melyik topikban lesznek majdan vezetve a tippek?

Sztem is jó ötlet:)támogatom. habár az elmult hetekben elbuktam az összes lóvémat ujra kezdeném megint a bankomat felépiteni. ez a páros dolog keményen behúzott jól megjósoltátok.Eggyetlen baj az volt vele hogy nem volt elég bankom hozzá:( :bash: :wall: :crazy: amugy jó lenne na mind1.még utána volt egy két ezrem a bwinwen azt is bukó tejjesen kész vok wazze. 1.2-12 es odds ra bukó 1.2 pfhh. komoan elegem van ezekböl a drazsés 1.2,1.3 meg társaibol bukóóóóó ez következett utánna-> :redchug: Pedig mijen jól ellehet keresni ezekkel a fogadási témákkal kis süti pénz jól jön, megtanulnám már végre hogy is kell fogadni  :2guns:

Idézetet írta: Boldi Dátum július 30, 2009, 10:55:48
Mi lenne akkor, ha a bookie buster 9-es szisztémához összefognánk ? Vagyis meg lehetne azt szervezni, hogy egy páran adnának közösbe tippeket rendezetten egy topikba ? Tudom meglehet nézni itt is más tippjeit vagy ingyen tippek netről stb. De míg végignézi az ember meg összegyűjti az sok idő. Akik elkezdték a naplójukba vezetni, legtöbbször egy tippen megy el. Akkor ha  nem egy ember tippel két eseményre, hanem csak a legjobbnak vélt tippjét adja talán jobb találati arány jöhet ki...Volt egy "a nap tuti tippje" topik kezdeményezés. Talán azt újra elkezdhetnénk és a 9-es szisztémához alkalmas tippeket írnánk bele.

Az oldalon soha nem a kezdeményezés volt a gond , hanem a kivitelezés , én sok sikert kivánok a dologhoz  :beerchug:

Ha már páran benne vannak, akkor el lehetne kezdeni. Azt kell tisztázni , hogy pontosan, hogy zajlana és működne ;D
Hány tipp lenne naponta, ki tippelne , milyen sportág ,hogy választanánk ki a tippeket stb. Ezen még kell gondolkozni.
A kulcsszó tényleg a kivitelezés.  :help:

Lehet van egy jobb ötletem !

Ma este sakkozás közben megvilágosodtam.   ;)
Csak még ki kell dolgozni részletesen az ötletet és letesztelni élesben is, de azt gondolom működőképes és hatékonynak tűnik. 

:topbet_125:

Idézetet írta: Boldi Dátum július 31, 2009, 23:47:58
Lehet van egy jobb ötletem !

Ma este sakkozás közben megvilágosodtam.   ;)
Csak még ki kell dolgozni részletesen az ötletet és letesztelni élesben is, de azt gondolom működőképes és hatékonynak tűnik. 

:topbet_125:

Mikorra várható, hogy megosztod velünk?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 01, 2009, 12:41:42
Idézetet írta: Boldi Dátum július 31, 2009, 23:47:58
Lehet van egy jobb ötletem !

Ma este sakkozás közben megvilágosodtam.   ;)
Csak még ki kell dolgozni részletesen az ötletet és letesztelni élesben is, de azt gondolom működőképes és hatékonynak tűnik. 

:topbet_125:

Mikorra várható, hogy megosztod velünk?

Még gondolkodom rajta egy kicsi. Nem akarok pofára esni ,ezért vagyok óvatos és minden bukta lehetőséget ki akarok zárni   ;) Másrészt ha sikeres, akkor le fogom védetni a szisztémát .. ;D Bár lehet volt akinek már eszébe jutott, de sehol nem láttam még ezt. A legjobb benne, hogy nem kell elemezgetni  a tippeket, csak megfogadni a következőt. A kulcs pedig, hogy meg kell találni az esemény sort, ami miatt nyerő lesz. A lényeg pedig, hogy ezeket megtaláltam... :ok: A biztonság kedvéért viszont nagy kezdő bank kell hozzá.