Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szia freedom. szoktál fogadni? neked milyen stratégiád van?

Idézetet írta: freedom Dátum január 12, 2007, 15:35:57
Jaaas neked mekkora volt a legnagyobb sorozatod ezzel az 1.4-es strategiaval??

Mert ha ahogy irtad 10-20ezer ft-rol indulsz, akkor egy vegigjatszott honap vegere kisebb vagyonod lesz!

Vhol kozzetehetned a napi 1.4-es fogadasokat,mert kivancsi lennek mikre fogadsz, ahhoz hogy hosszutavon mukodjun.

2e HUFról indulok minden hónapban, kétszer fordult elő eddig, h a teljes hónapot tudtam hozni! Majd lehet h indítok egy ilyen topikot, csak attól félek, h úgy fogok járni mint az nfl-lel. ott is sokáig nyertem, aztán elkezdtem vezetni a topikot, és vagy 3-4 hétig folyamatosan zakóztam. Nem vagyok babonás, de azért félek h itt is meg fog ez történni. szóval még gondolkozok azon , h h kellene ezt megoldani. lehet h felteszek majd több szelvény-lehetőséget egy napra, és akkor láthatjátok h mikban gondolkozok....

Nagyon szépen jönnek a jéghoki eredmények 1-2ben. Igaz, amjdnem belevettem a szelvényembe a Magnitogorsk-ot is, de előtte szerencsére láttam egy lengyel fórumon h x-nek veszik be sokan, így inkább kihagytam:)
Jelenleg már a 2. szelvényem is jól alakul, végülis márcsak a CSKA az egyetlen "meleg" meccsem, aztán jöhet a pénz:)
A 3. szelvénymre meg ráfogadom a Mannheimet 1xre, a Nordsjaelland - Rodovre-t 12re, és a Salzburg - Vienne - t 12nek

Na, itt a lehetőség az X stratégiára. A real már 14 bajnoki óta nem ikszelt, lehet rá fogadni hétről hétre. Csak lesz egy iksze tavasszal....

Idézetet írta: Lacapi Dátum január 28, 2007, 11:13:56
Na, itt a lehetőség az X stratégiára. A real már 14 bajnoki óta nem ikszelt, lehet rá fogadni hétről hétre. Csak lesz egy iksze tavasszal....

Jah.jah...ezt már jelztem az éjjel is...ilyen csapatok kellenek amelyek már régóta nem remiztek.

Most felhagytam egy darabig a netes fogadással (túl nagy volt a kísértés, és sok elhamarkodott döntést hoztam. Inkább eladtam fatermonak a nevet ;)).
Stratégiám: inkább 2-es szorzó alatt nem alacsony összeggel. Fogadni, ahol szoktam: Szlovákia, Nike fogadóirda. :ok:

Hat ami az X-es mecset illeti szerintem a Sampdoria- Inter mecsbe benne van az X az inter mar reg otta nem lepet fere azert mar itt lenne az ideje es a kupaba siman vertek a sampdoriat de sztem a bajnoki mecsen nem lesz konyu az internek es itt is sztem benne van az X ebbe a mecsbe mit szoltok?

Nekem ez a mérközés 1x, vagyis hazai gyözelem vagy döntetlen...elég volt az Internek ez a 13-ás sorozat.

Valamelyik nap épp ezt irtam: amikor két csapat ilyen ütemben találkozik egymással, sokan esnek abba a hibába, hogy az első, vagy az első két meccs alapján tippelnek a következőre. Szerintem ma a bajnokin is van esély az ikszre, de még nagyobb lesz csütörtökön a kupavisszavágón, az első meccs eredményének ismeretében.

nagyon faszán állok a döntetlen-szisztémás fogadásokkal, tegnap is egy 4 vesztes szeló utáni szelvény jött be, hála megint a PSG-nek. Múltkor is velük nyertem. Február 1.-vel kezdem is ezt élesben, mert nagyon bejön, télleg tuti haszon!

jaaas:

Tetszik az 1,4-es stratégiád money managementje. Szerintem is fontos, hogy folyamatosan tegyünk félre a nyereményekből, így egy esetleges bukó szériát könnyebben átvészelhetünk. Éremes mindenkinek a saját szisztémához alakítani szerintem azt, hogy hány %-ot tesz félre a nyereményből. Az oddsokkal kapcsolatosan én nem ragaszkodom az 1,4 körüli oddsokhoz, szabadon válogatok az események között.



Hello jaaas!

Arra esetleg nincs vmilyen kalkulációd,hogy ezt az "1.4-es stratégiát", a kezdő téthez képest (példádban 200HUF) ,mekkora tartalékkal érdemes elkezdeni. Én most 2 hónapos szünetet tartottam sportfogadásban egy erős 7 számjegyű bukta után. :wall:  Most gondoltam érdemes lenne ezt a statégiát "nagyobban" kipróbálni. Az én számításaim szerint akár 10k HUF kezdéssel is igen szép profit érhető el.
Szted?
Jah és neked mekkora volt a legnagyobb kezdő tét amivel ennek nekiugrottál?Persze csak ha nem titok.
Üdv:
Zoli

Szerintem mindenképpen annyival játsz, amennyi veszteséget el tudsz könyvelni. Én kezdetekben nem értettem, hogy miért mondanak mások 10%-ot, és kb. 30%-kal játszottam. Aztán buktam egy-kettőt én is, és most óvatosabb vagyok. A számlán lévő lóvé 10-15%-a szerintem jó lehet, hiszen, ha buksz, akkor sem ráz meg teljesen, nem nullázódsz le...
Üdv.

Idézetet írta: zolkaszd Dátum február 06, 2007, 14:55:41


Hello jaaas!

Arra esetleg nincs vmilyen kalkulációd,hogy ezt az "1.4-es stratégiát", a kezdő téthez képest (példádban 200HUF) ,mekkora tartalékkal érdemes elkezdeni. Én most 2 hónapos szünetet tartottam sportfogadásban egy erős 7 számjegyű bukta után. :wall:  Most gondoltam érdemes lenne ezt a statégiát "nagyobban" kipróbálni. Az én számításaim szerint akár 10k HUF kezdéssel is igen szép profit érhető el.
Szted?
Jah és neked mekkora volt a legnagyobb kezdő tét amivel ennek nekiugrottál?Persze csak ha nem titok.
Üdv:
Zoli

engedd meg hogy valaszojak hejette
ide kicsit odebb fel van teve a tablazat ha megkeresed es kicsit jobban megfigyeled akkor ezekre a kerdesekre valaszt kapsz
bocs hogy beleszoltam

Üdv bleah!

Köszönöm a választ tőled is:D Persze hogy először a táblázatot néztem meg, meg olvasom ezt a topicot mióta megvan,de sztem erre a kérdésre a táblázatban meg a hsz-k között sincs válasz.
Üdv:
Zoli



Idézetet írta: bleah Dátum február 06, 2007, 15:00:37
Idézetet írta: zolkaszd Dátum február 06, 2007, 14:55:41


Hello jaaas!

Arra esetleg nincs vmilyen kalkulációd,hogy ezt az "1.4-es stratégiát", a kezdő téthez képest (példádban 200HUF) ,mekkora tartalékkal érdemes elkezdeni. Én most 2 hónapos szünetet tartottam sportfogadásban egy erős 7 számjegyű bukta után. :wall:  Most gondoltam érdemes lenne ezt a statégiát "nagyobban" kipróbálni. Az én számításaim szerint akár 10k HUF kezdéssel is igen szép profit érhető el.
Szted?
Jah és neked mekkora volt a legnagyobb kezdő tét amivel ennek nekiugrottál?Persze csak ha nem titok.
Üdv:
Zoli

engedd meg hogy valaszojak hejette
ide kicsit odebb fel van teve a tablazat ha megkeresed es kicsit jobban megfigyeled akkor ezekre a kerdesekre valaszt kapsz
bocs hogy beleszoltam