Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyjából összeállt a kép..., majd a "Boldi naplójába" levezetem a szisztémát.  8)

Kb mikor fogjuk látni is?

Van valami köze a szisztémának a sakkhoz, mester  :coolsmiley:??

Bukta lehetőséget is kell hagyni, mert adjunk 5% esélyt az irodának is.   ;)

Hello!

Két nappal ezelőtt eszembe jutott egy fogadási szisztéma. Ennek hatására gondoltam még neten utána nézek a dolognak, így találtam ide. Végigolvastam a topikot hátha találok valami tutit. Igazából mivel kezdő viszonylag kezdő vagyok sportfogadásban (időnként fogadtam régen rövidtávon) ezért nem annyira értek a számolgatáshoz, ami a fórumon folyik.

Nah lényeg a lényeg az ötletem:

Minden bajnokságnak megvannak a vezető csapatai, akik a mérkőzéseik kb. 70%-át megnyerik. Ennek következtében gondoltam arra, hogy mi lenne, ha kiválasztanék 4 megfelelő csapatot és minden egyes fordulóban őket tenném meg single-ben? Nagyon felületesen annyit számoltam, hogy 38 meccsből a top csapatok nyernek kb. 25öt. Ebből kb 12-15. Egyszerre történik. Ahhoz, hogy legalább nullszaldós legyek tehát a 4 meccsemnek kb. 3-as szorzót kell összehozni, amihez kb. átlag 1,3as oddsok kellenek, ami kb korrekt is tekintve, hogy topcsapatról van szó. De vannak egy szezonban alkalmak, amikor az esélyes csapat kap 1,8as szorzót is stb... így válhat a fogadás profitossá. Tudom, hogy nem nagy pénzről van szó, nem is kell nagy lóvé, csak valami kis biztosnak tűnő plusz. Egyébként a tavalyi és régebbi bajnokságok átnézése után erre e szisztémára a köv csapatokat tartottam megfelelőnek: Celtics, Rangers, Porto, Real(kedvencem, szóval az elfogultságomnak köszönhetően került be, valamint az ésszerűséget hozzátéve, az idei igazolások erős csapatot sejtetnek Kaka, Ronaldo, Xabi.) Esetleg valaki tovább is fejlesztheti a dolgot ha tudja.

Üdv: Losbel

Idézetet írta: Losbel Dátum augusztus 27, 2009, 10:46:37
Hello!

Két nappal ezelőtt eszembe jutott egy fogadási szisztéma. Ennek hatására gondoltam még neten utána nézek a dolognak, így találtam ide. Végigolvastam a topikot hátha találok valami tutit. Igazából mivel kezdő viszonylag kezdő vagyok sportfogadásban (időnként fogadtam régen rövidtávon) ezért nem annyira értek a számolgatáshoz, ami a fórumon folyik.

Nah lényeg a lényeg az ötletem:

Minden bajnokságnak megvannak a vezető csapatai, akik a mérkőzéseik kb. 70%-át megnyerik. Ennek következtében gondoltam arra, hogy mi lenne, ha kiválasztanék 4 megfelelő csapatot és minden egyes fordulóban őket tenném meg single-ben? Nagyon felületesen annyit számoltam, hogy 38 meccsből a top csapatok nyernek kb. 25öt. Ebből kb 12-15. Egyszerre történik. Ahhoz, hogy legalább nullszaldós legyek tehát a 4 meccsemnek kb. 3-as szorzót kell összehozni, amihez kb. átlag 1,3as oddsok kellenek, ami kb korrekt is tekintve, hogy topcsapatról van szó. De vannak egy szezonban alkalmak, amikor az esélyes csapat kap 1,8as szorzót is stb... így válhat a fogadás profitossá. Tudom, hogy nem nagy pénzről van szó, nem is kell nagy lóvé, csak valami kis biztosnak tűnő plusz. Egyébként a tavalyi és régebbi bajnokságok átnézése után erre e szisztémára a köv csapatokat tartottam megfelelőnek: Celtics, Rangers, Porto, Real(kedvencem, szóval az elfogultságomnak köszönhetően került be, valamint az ésszerűséget hozzátéve, az idei igazolások erős csapatot sejtetnek Kaka, Ronaldo, Xabi.) Esetleg valaki tovább is fejlesztheti a dolgot ha tudja.

Üdv: Losbel


Szia
Üdv a fórumon
Amirol beszélsz az nem uj a sportfogadók körében , ajánlom olvazsd a fórumot , és ha valamit nem értesz a kollégák szivesen segitenek ... addig is a főoldalon találsz cikkeket .
Sok sikert :ok:

Köszi a gyors választ! Csak ezt a 41 oldalt olvastam végig tegnap délutántól ma estig:D

Röviden leírnád mik a tapasztalatok ezzel a szisztémával kapcsolatosan?

Valóban nem új a dolog, de nem is lényeges, most ez.
A lényeg hogy  ehhez a típusú játékhoz rengeteg kitartás, türelem és nem utolsó sorban pénz kell. Szóval, ha nem is akarsz túl sokat nyerni, ehhez akkor is sok pénz kell. Azután ott van a széria kérdése. Ha biztos is lehetnénk benne, hogy hozza magát a statisztika, még mindig lehetséges, hogy egy olyan nyeretlenségi szériába keveredsz, hogy rámegy a gatyád. Akkor számolnod kell a csapatok kiválasztásával. Lehet hogy most jónak tűnik egy-két választás, de mindig a szezon közben dől el (javában a fogadásod közepén), hogy ez mégsem alkalmas csapat a stratégiára. Szóval sok mindennek stimmelnie kellene a működéséhez.
De ezek csak feltételezések. A lényeg a pénz marad. Tegyük fel, hogy sikerül jó csapatokat találnod és pénzed , valamint türelmed is van a megvalósításhoz.
Egész szezonban, azaz egy éven át, összesen  kb 12-15x nyersz és a profitod az 1.30 feletti rész. Most feltételezzük a lehetetlent is, miszerint minden nyertes szelvényeden éppen összejön mondjuk egy 6x-os szorzó. Ez azt jelenti , hogy egy éven át játszol. A téted mondjuk 10000huf szelvényenként. Akkor átlag 30000 huf pluszban lehetsz havonta, akkor ha minden feltétel teljesül és fel kell készülnöd, hogy lehet , hogy a bukód egyszer-egyszer meghaladhatja a 100000-et is.
Szóval azt hiszem nagyon sok mindennek kéne összejönni ehhez. Arról nem is beszélve , hogy a 6x-os szorzó légből kapott részemről. Kicsi esélyt látok rá, hogy a szorzók ne öljék meg a stratégiát. És ez egy évig tartana, hosszú idő.
De nem elvetendő az ötlet, csak nagyon sok a "ha", így nem tudsz előre kalkulálni, s nem tudhatod jól jössz e ki belőle!

Értem, szintén köszönöm a gyors választ.

Én mindenesetre egy próbaverzión elkezdem tesztelni...
Nem 10000-ről van szó, csupán 1000-re gondoltam teszt jellegel. Folyamatosan vezetném a statisztikámat a profitot stb. Ha egy év múlva profitosnak tűnik a dolog, akkor emelem a tétet. A lényeg szerintem egy egész hosszútávú dolog lenne, aztán majd kiderül.

Köszi a segítséget, majd írok a fejleményekről:) Egyébként meg keresek nagyobb profit lehetőségű szisztémát is közben,  hogy nagyobbat is szakíthassak, de egyelőre valahogy meg kell teremtenem a bankrollomat.

Hamar ki fog derülni, hogy nem lesz belőle pénz (ezt mondtam itt már másnak is más szisztémára, persze senki sem hiszi el). Kezdd a tesztelést a skót bajnoksággal, ott szinte tényleg mindig az a bizonyos két csapat áll a tabella első két helyén. A probléma csak ott van, hogy ennek megfelelően az oddsuk is a béka segge alatt van, tehát elég annyi, hogy nem nyeri meg az összes hazai meccsét a Celtic, akkor már búcsút is inthetsz a profitnak. Az internetnek hála manapság már rengeteg adat rendelkezésre áll, keresd fel a betexlporer.com-ot (ha még nem tetted volna) http://www.betexplorer.com/soccer/scotland/ . Ha rászánsz kb. fél órát, akkor nem kell megvárnod a szezon végét.

Igen, szerintem is ebből nem fogsz profitot csinálni. ha neki akarsz fogni egy hosszútávú stratégiának szerintem ne 1000 ft-al kezd.

Sziasztok!

Olvastam már itt annyi szisztémát meg rendszert stratégiát de egyik sem ért semmit!
Az én szisztémám a következő lesz egyszerűen mindig a győztesre fogok fogadni!
Nincs kockázat nincs veszteség jelenleg most tesztelem majd értesítelek titeket! Még a providenttől is vettem fel rá lóvét!
Vagyis a lóvét másra vettem fel de úgyis nyerni fogok majd visszafizetem abból!   :great:

Nem tudom mit kell más stratégiákkal szenvedni? Egyszerűen nem értelek titeket miért kell a vesztesre fogadni?  :-\


Idézetet írta: tomori Dátum szeptember 01, 2009, 10:24:09
Sziasztok!

Olvastam már itt annyi szisztémát meg rendszert stratégiát de egyik sem ért semmit!
Az én szisztémám a következő lesz egyszerűen mindig a győztesre fogok fogadni!
Nincs kockázat nincs veszteség jelenleg most tesztelem majd értesítelek titeket! Még a providenttől is vettem fel rá lóvét!
Vagyis a lóvét másra vettem fel de úgyis nyerni fogok majd visszafizetem abból!   :great:

Nem tudom mit kell más stratégiákkal szenvedni? Egyszerűen nem értelek titeket miért kell a vesztesre fogadni?  :-\



Vagány vagy. Majd add nekem is kölcsön a varázsgömböd...

#612 szeptember 01, 2009, 10:40:44, benson
Idézetet írta: tomori Dátum szeptember 01, 2009, 10:24:09
Sziasztok!

Olvastam már itt annyi szisztémát meg rendszert stratégiát de egyik sem ért semmit!
Az én szisztémám a következő lesz egyszerűen mindig a győztesre fogok fogadni!
Nincs kockázat nincs veszteség jelenleg most tesztelem majd értesítelek titeket! Még a providenttől is vettem fel rá lóvét!
Vagyis a lóvét másra vettem fel de úgyis nyerni fogok majd visszafizetem abból!   :great:

Nem tudom mit kell más stratégiákkal szenvedni? Egyszerűen nem értelek titeket miért kell a vesztesre fogadni?  :-\



Jól hangzik!  ;D

Gyerekek, hogy ez eddig nekünk nem jutott eszünkbe?  :D

Mari néni adta az ötletet?

Sziasztok!

Nem tud valaki 1,1-1,2 körüli oddsokra stratégiát?

Köszi!

Én éppenséggel tudok egyet... Alapos esélylatolgatással, - statisztika, forma, motíváció figyelembe vétele stb... stb.. - alapján választjuk ki és rakjuk meg a "mester" tippjeinket. Jönni is fognak egy ideig, majd, egy idő után, vagy akár azonnal is előfordulhat, hogy minden hiába, - hiába az alacsony odds és hiába szól minden mellette, - bukunk... bukunk..., bukunk... legalábbis nekem ez a szisztémám, sokra nem is mentem vele...  :idiot2:
A viccet félretéve, ha létezik ilyen, engem is érdekelne... vagyis, hogy ki mit kezd ezen alacsony oddsokkal, hogyan próbálja hasznot hajtóan munkára fogni őket?... :ok: