Montenegró - Magyarország ajánlat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3000 Ft ingyenes fogadás a Montenegró - Magyarország mérkőzéssel

Fogadj legalább 3000 Ft értékben az Unibetnél a Montenegró - Magyarország barátságos mérkőzésre előzetesen, és számládra 3000 Ft ingyenes fogadás kerülhet, amelyet a Magyarország - Szlovákia Európa-bajnoki selejtezőre használhatsz fel.

Szeptembet 05., csütörtök
20:45  -  Montenegró - Magyarország    2.65    3.25    2.75

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a promócióra.
  3. Fogadj legalább 3000 Ft értékben a Montenegró - Magyarország mérkőzésre előzetesen. Minimum odds: 1.40.
  4. A 3000 Ft ingyenes élő fogadást 2019. szeptember 6-án 19:00-ig írják jóvá.
  5. Az ingyenes fogadást a Magyarország - Szlovákia Euorópa bajnoki mérkőzésen használhatod fel élőben.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.09.03. (07:16).

Felhasználási feltételek
A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
A promócióban csak a Montenegró - Magyarország barátságos válogatott mérkőzésre megtett fogadásokkal lehet részt venni és más ajánlatokkal nem vonható össze.
A promócióban élő fogadásokkal nem lehet részt venni.
A promócióban csak a mérkőzés előtt megtett fogadásokkal lehet részt venni.
A minimum tét: 3000 Ft.
A minimum odds meccsenként: 1.40.
A fogadásépítővel megtett fogadások (egy adott eseményen belül kötött kombinált fogadás) nem számít bele a promócióba.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás, nyereménynövelő vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
A Cash Out fogadások nem vesznek részt a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba.
Nyereményed 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadás melyet a Magyarország - Szlovákia Európa bajnoki mérkőzésen használhatsz fel.
Ingyenes fogadásodat szeptember 6-án 19:00-ig írjuk jóvá.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció feltételeit, vagy felfüggessze azt. A feliratkozás után már nem változtatunk a feltételeken, kivéve ha alapos gyanúnk van arra, hogy megkísérelted megszegni a promóció szabályait.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az általános felhasználási feltételek utolsó frissítésének ideje: 2019. Szeptember 2. 00:01

Valaki megkapta az élő ingyenes fogadást a Montenegró elleni meccs után?
A részvételi feltételek szerint elvileg pénteken 19:00-ig kellett volna, de nekem nem jelzi még az elérhető ingyenes fogadások között.

Idézetet írta: Salvio Dátum szeptember 07, 2019, 13:12:56
Valaki megkapta az élő ingyenes fogadást a Montenegró elleni meccs után?
A részvételi feltételek szerint elvileg pénteken 19:00-ig kellett volna, de nekem nem jelzi még az elérhető ingyenes fogadások között.

"Természetesen" nem írták jóvá.
Ma írtam nekik, mert holnap jön az újabb promó és aztán az ügyfélszolgálat végleg belezavarodik majd, hogy mire és mit írt jóvá.


Az egyik legmegbízhatóbb iroda,de ezek a bónusz ill. free bet jóváírások valami elképesztően magas dilettantizmusra vallanak.
Szinte minden promoért járó jutalmat képesek 10%-os hatékonyság alatt elvégezni.
Borzalom...
A világ egyik legjobb,legnagyobb fogadóirodája igazán rendelkezhetne egy normális szoftverral,még csak emberi beavatkozásra sem kellene,hogy szükség legyen ilyen jóváírásokra.

Nem írták jóvá a kupont, nem figyeltem rá gondoltam automatikusan jóváírják így buktam 3000-et szánalmas iroda  :noway: :noway: :noway: :noway: :noway:

Beszéltem az ügyfelessel,mert én sem kaptam meg a bónuszt egyik meccsért sem.
Nos,az oka,hogy a tippem push lett,ezért nem jár.
Az OK,ha cashout van,akkor nem jár,ez sok helyen van,de az,hogy egy meccs lezárultát követően érvénytelenített tipp után sem,ez már vicc kategória. Persze,lehet mondani,hogy benne van a feltételekben,ami igaz is,de hogy lehet egy mérkőzés előtti fogadásra feltételnek írni,hogy ha ez és ez lesz az eredmény,akkor inkább nem adunk bónuszt.
Azt gondolom,nem kis baj van a marketingesek fejében.

A promó az volt,ha megteszel 10 Euro tétet,akkor kapsz egy 10 -euros fogadást.
Persze nem adunk,ha 1,2,3,4,5,6 vagy 7 sárga lap lesz, ha nem lesz 12 gól,ha az első 10 percben nem lesz 10 szöglet vagy ha nem gurul be a pályára egy vonat a 18.percben.

Gratulálok Unibet!  :noway:

Most is azt mondom,hogy az egyik legmegbízhatóbb iroda (TOP5 az biztos),de jobb lenne,ha ki sem írnának semmilyen promóciót,legalábbis addig,amíg ez a marketing csapat gyártja azokat.

Ilyen baromsággal ne b@sszák fel az ember agyát.

Mondanom sem kell,mindkét fogadásom push lett,de nem 1.40 oddsért fogadtam, hanem pontos végeredményre,5.60 ill. 6.80 oddsért.
Biztos kiszámoltam előre a pontos különbséget mindkét meccsen,és még azt is eltaláltam,melyik csapat részére.
Szóval Unibet szerint "tutira" mentem,ezért nem tartozik bele a promóba a fogadásom.

Szép volt Unibet!

Sziasztok!
Én megkaptam a Magyar-Szlovák meccs után járó ingyenes fogadást. Először én se találtam , rákérdeztem tőlük és úgy lett meg. Ha rákattintasz egy eseményre felajánlja az ingyenes fogadás opciót, azt hiszem 26 éjfélig lehet igénybe venni.

Idézetet írta: kjeno Dátum szeptember 13, 2019, 12:03:58
Sziasztok!
Én megkaptam a Magyar-Szlovák meccs után járó ingyenes fogadást. Először én se találtam , rákérdeztem tőlük és úgy lett meg. Ha rákattintasz egy eseményre felajánlja az ingyenes fogadás opciót, azt hiszem 26 éjfélig lehet igénybe venni.

Hidd el,megtaláltam volna,ha lenne. Az okot leírtam,hogy miért nem kaptuk meg többen is.

Egyébként pedig megtalálod a Számla/bónuszok/Ingyen fogadások,nyereménynövelő menü alatt is  ;)