3000 Ft ingyenes élő fogadás a Horvátország - Magyarország mérkőzéssel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerezz 3000 Ft ingyenes élő fogadást a Horvátország - Magyarország mérkőzéssel

Fogadj az Unibetnél előzetesen a Horvátország - Magyarország Eb-selejtezőre legalább 3000 forint értékben, és 3000 forint értékű ingyenes élő fogadásban részesülhetsz.
A magyar válogatott talán legnehezebb megmérettetése következik főleg, hogy nagyon jól jönne legalább egy pontot elhozni Splitből.

Október 10., csütörtök
20:45  Horvátország - Magyarország    1.36    5.00    9.50

Hogyan működik?
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a részvételhez.
  3. Fogadj előzetesen legalább 3000 Ft értékben a Horvátország - Magyarország mérkőzésre. Minimum odds: 1.40.
  4. A 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadást 2019. október 11-én pénteken 19:00-ig írják jóvá számládon.
  5. Az ingyenes élő fogadást felhasználhatod a Magyarország - Azerbajdzsán selejtező alatt.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.10.09. (07:47).

Felhasználási feltételek
A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
A promócióban csak a Horvátország - Magyarország Európa bajnoki selejtezőre megtett fogadásokkal lehet részt venni és más ajánlatokkal nem vonható össze.
A promócióban élő fogadásokkal nem lehet részt venni.
A promócióban csak a mérkőzés előtt megtett fogadásokkal lehet részt venni.
A minimum tét: 3000 Ft.
A minimum odds meccsenként: 1.40.
A fogadásépítővel megtett fogadások (egy adott eseményen belül kötött kombinált fogadás) nem számít bele a promócióba.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás, nyereménynövelő vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
A Cash Out fogadások nem vesznek részt a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba.
Nyereményed 3000 Ft értékű ingyenes élő fogadás melyet szabadon felhasználhatsz.
Ingyenes fogadásodat október 11-én 19:00-ig írjuk jóvá, melyet a magyarország - Azerbajdzsán selejtező alatt használhatsz fel.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció feltételeit, vagy felfüggessze azt. A feliratkozás után már nem változtatunk a feltételeken, kivéve ha alapos gyanúnk van arra, hogy megkísérelted megszegni a promóció szabályait.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az általános felhasználási feltételek utolsó frissítésének ideje: 2019. Október 8. 00:01


Idézetet írta: gigazo Dátum október 11, 2019, 21:02:17
Van már akinek jóváírták az ingyenes fogadást?

@gigazo Megkérlek, hogy amennyiben e hétvégén nem írják jóvá az ingyenes fogadásod, akkor küldd át nekem az Unibetes felhasználóneved, s rákérdünk, hogy hol akadt el a dolog.  ;)

Én most néztem rá, nekem jóvá van írva az ingyenes fogadás!  :beerchug:

Nekem van egy ötletem: Mi lenne, ha a promócióra feliratkozás és a feljogosító fogadás után rögtön írnánk az ügyfélszolgálatnak, hogy nehogy elfelejtsék jóváírni a freebetet.  ;)

Gondoltam már én is hasonlóra, most is van egy promóció az azeri meccsre de már nagyon unalmas, hogy állandóan könyörögni kell hogy beírják az ingyenes fogadást. Ráadásul amikor van magyar chat nincs is időm ezzel foglalkozni.

Idézetet írta: gigazo Dátum október 12, 2019, 21:31:16
Gondoltam már én is hasonlóra, most is van egy promóció az azeri meccsre de már nagyon unalmas, hogy állandóan könyörögni kell hogy beírják az ingyenes fogadást. Ráadásul amikor van magyar chat nincs is időm ezzel foglalkozni.

Ezért is megkérlek, hogy segíts kideríteni a baj forrását.  ;)

 Szóval a helyzet a következő siettem haza, hogy még elérjem a 19-ig elérhető magyar chat-es ügyfélszolgálatot 17-30-kor reklamációm elfogadva elnézést kérve jóváírták a 3000Ft-os ingyenes fogadást.
Király gondoltam legalább utólag minden oké és leültem meccset nézni. Félidőben míg a fiúk pihennek én megteszem az ingyen tippem amit kb 1 órával előtte könyörögtem ki.
Gondoltam én mivel a csak a Magyarország - Azerbajdzsán mérkőzésre kiállított 3000Ft-os ingyen élő fogadás erre a mérkőzésre nem volt aktív (és mások selejtezőre sem, és másik élő mérkőzésre sem és másik bármilyen tippre sem)
Én nem azt mondom, hogy az itt leírt akciók kamuk csak azt mondom, hogy valami nagyon nem stimmel.
Ja és készítettem képernyőképet az esetről ha valaki nem hinne nekem.

Idézetet írta: gigazo Dátum október 13, 2019, 21:47:30
Szóval a helyzet a következő siettem haza, hogy még elérjem a 19-ig elérhető magyar chat-es ügyfélszolgálatot 17-30-kor reklamációm elfogadva elnézést kérve jóváírták a 3000Ft-os ingyenes fogadást.
Király gondoltam legalább utólag minden oké és leültem meccset nézni. Félidőben míg a fiúk pihennek én megteszem az ingyen tippem amit kb 1 órával előtte könyörögtem ki.
Gondoltam én mivel a csak a Magyarország - Azerbajdzsán mérkőzésre kiállított 3000Ft-os ingyen élő fogadás erre a mérkőzésre nem volt aktív (és mások selejtezőre sem, és másik élő mérkőzésre sem és másik bármilyen tippre sem)
Én nem azt mondom, hogy az itt leírt akciók kamuk csak azt mondom, hogy valami nagyon nem stimmel.
Ja és készítettem képernyőképet az esetről ha valaki nem hinne nekem.

Köszi a részletes beszámolót. Továbbítom nekik.  :beerchug:

 A történet úgy folytatódik, hogy SPF Admin közbenjárásának köszönhetően végül pár óra leforgása alatt megkaptam az ingyenes tipp lehetőséget (amit föl is tudtam használni) sőt még egy kis vigaszdíjat is  :ok:
Kíváncsian várom, hogy a technikai hiba véglegesen elhárult-e.
Hamarosan kiderül következő ingyen fogadást holnap 19-kellene megkapnom.

Köszönöm a segítséget !!!   :beerchug:  :great: