TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum december 25, 2016, 14:35:09
Hatalmas mínusz pont.
Nincsenek ma kiértékelések.(vagyis már a tegnap délutániakat se értékelték ki)
Nincs rendes piac.( PL: NBA meccs nincs a kínálatban)
Előre nem közölték hogy csúszás lesz vagy valami,vagy teljes leállás ez kb, csak amik be voltak előre téve,azok vannak.
Mondanám hogy valami kárpótlás jó lenne, de úgyse lesz.
Minden "normális" helyen ki volt írva, hogy 25-én zárva (ha egyáltalán normális, aki náluk játszik- magamat is beleértve). Az szrt tegnap déltől holnap reggelig nem dolgozik.

Így van, nagyon gáz, tegnap délután gondoltam még megfogadom meccs kezdés előtt a Rangerst és a Besiktast és fogadni se engedett... Legalább lett volna előre meghirdetve, hogy ettől eddig nem lehet fogadni, akkor úgy időzítek, de így... Egyértelmű, hogy magasról tesznek a fogadókra... Most már tudom, hogy Karácsonykor pro nuku...

Minden tiszteletem nektek, és nem is akarok megbántani senkit, csak próbálom megérteni, hogy miért játszik valaki a tippmixpro-n, mondjuk a bet365 helyett. (a sima tippmixet jobban megértem, van, aki szereti nézegetni a szelvényt, kipipálni, ami bejött, stb.) de a tippmixpro-hoz kell a net, ha meg már kell a net, akkor hogy jön képbe?

Olyannak tűnik, és ezért is érthetetlen, mintha lenne egy 30 méteres svédasztal, tele finomságokkal, és a tippmixpro-sok mégis támadnák az asztal végén a zsíros kenyeret vagy a tescó-s májkrémes kenyeret. (mondjuk rossz példa, mert mindkettőt szeretem nagyon, de egy svédasztalról biztos nem ezt enném)

Szóval, ha nem titkos, akkor leírná valaki, hogy miért a tippmixpro és miért nem mondjuk a bet365?

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 25, 2016, 17:41:37
Minden tiszteletem nektek, és nem is akarok megbántani senkit, csak próbálom megérteni, hogy miért játszik valaki a tippmixpro-n, mondjuk a bet365 helyett. (a sima tippmixet jobban megértem, van, aki szereti nézegetni a szelvényt, kipipálni, ami bejött, stb.) de a tippmixpro-hoz kell a net, ha meg már kell a net, akkor hogy jön képbe?

Olyannak tűnik, és ezért is érthetetlen, mintha lenne egy 30 méteres svédasztal, tele finomságokkal, és a tippmixpro-sok mégis támadnák az asztal végén a zsíros kenyeret vagy a tescó-s májkrémes kenyeret. (mondjuk rossz példa, mert mindkettőt szeretem nagyon, de egy svédasztalról biztos nem ezt enném)

Szóval, ha nem titkos, akkor leírná valaki, hogy miért a tippmixpro és miért nem mondjuk a bet365?

Más nevében nem beszélhetek, de a bankok zárvatartási ideje alatt kizárólag ide tudok feltölteni. Így ilyenkor ló nincs jó a szamár alapon...

Bár ezesetben megdöglött a szamár is  :D

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 25, 2016, 17:41:37
Minden tiszteletem nektek, és nem is akarok megbántani senkit, csak próbálom megérteni, hogy miért játszik valaki a tippmixpro-n, mondjuk a bet365 helyett. (a sima tippmixet jobban megértem, van, aki szereti nézegetni a szelvényt, kipipálni, ami bejött, stb.) de a tippmixpro-hoz kell a net, ha meg már kell a net, akkor hogy jön képbe?

Olyannak tűnik, és ezért is érthetetlen, mintha lenne egy 30 méteres svédasztal, tele finomságokkal, és a tippmixpro-sok mégis támadnák az asztal végén a zsíros kenyeret vagy a tescó-s májkrémes kenyeret. (mondjuk rossz példa, mert mindkettőt szeretem nagyon, de egy svédasztalról biztos nem ezt enném)

Szóval, ha nem titkos, akkor leírná valaki, hogy miért a tippmixpro és miért nem mondjuk a bet365?

NB1-ben azt hiszem még kisebb haszonkulccsal is dolgoznak, mint a külföldi irodák (olyan 4-5% körül csípnek le). Meg néhány kiemelt eseménynél 1-1 kimenetelt el lehet csípni akár piacvezető szorzón is (persze ez inkább a bénaságukból ered). Szóval azért van létjogosultságok, hogy néha-néha náluk a fogadjon a "profi" is.

*a rendszeres surebetet magyar eseményeknél - igen, akár még a kötelező kötéssel együtt is kijönnek néha 5-6%-os surebetek - meg meg sem említem.

Mondjuk az megértendő, hogy a hagyományos lottózok zárva, de az online irodában áll a szolgálat az ünnepek alatt? Pedig sokan pont most érnének rá egy kis Premier Leaguere fogadni.  ;D

Lehet, hogy nem a karácsonynak szól, csak sima vasárnapi zárvatartás...   ;)

#937 december 26, 2016, 07:35:50, alexthebest
Ebben még, pontosabban még ebben sem sikerült másolni a külföldi oldalakat, így azért nehéz a magyarokat erre az oldalra húzni. Becsületes magyar emberek százai próbálnak itt fogadni, de nem lehet, ez nem a legjobb stratégia. Azért annyit hozzátennék van még olyan külföldi iroda ahol úgy tűnik a trédereken kivül mindenki más szabadságon van, az ügyfélszolgálatosok és a komplett payment department is.

Számomra ez nem is lenne probléma, ha előre erről informálnak, mert akkor úgy alakítom a fogadási dolgaimat. Az a kellemetlen, hogy ezzel a váratlanul kellett szembesülnöm és ezáltal egy nyerő szelvényről maradtam le. Az, hogy miért fogadok itt: mert bár tudom, hogy erről megoszlanak a vélemények, de az biztos, hogy itt teljesen legális. Szeretek nyugodtan aludni, nyerés esetén is, és nem azon aggódni, hogy hogy oldjam meg a nyeremény legalizálását. Illetve szerintem nem az a lényeg, hogy hol fogadok, hanem hogy nyerő legyen a tipp... hiába jobbak az oddsok és nagyobb a kínálat, ha bukó a szelvény a bet-en... Még egy: egyszerűen megpróbálok erre az irodára szabott stratégiát alkalmazni, ami rosszabb oddsokkal és kisebb kínálattal is működik, ennyi... :) Mindenki ott fogad, ahol neki tetszik, ami az ő szempontrendszerének megfelel, és ezek a szempontok sokfélék lehetnek... Boldog ünnepet és sok zöldülő szelvényt kívánok mára mindenkinek! :)

A legalitás és néha 1-1 odds és promó szól egyedül a pro mellett. Minden másban messze jobbak a vetélytársak. Ha egy stratégia működik a pron, akkor még jobban fog működni a beten. Az sem érv, hogy ide banki zárva tartás idején is be lehet fizetni, mert bankkártyával vagy paysafecarddal ez ugyanúgy áll máshol is.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 26, 2016, 11:35:53
A legalitás és néha 1-1 odds és promó szól egyedül a pro mellett. Minden másban messze jobbak a vetélytársak. Ha egy stratégia működik a pron, akkor még jobban fog működni a beten. Az sem érv, hogy ide banki zárva tartás idején is be lehet fizetni, mert bankkártyával vagy paysafecarddal ez ugyanúgy áll máshol is.

Nem hiszem, hogy bárkinek indokolnia kéne, hol és miért fogad! Itt kizárólag a tájékoztatás teljes hiányával volt a probléma. Egyébként K&H-s mastercardról még véletlenül sem lehet feltölteni a számlát sem közvetlenül, sem virtuális pénztárcán keresztül (leszámítva az abaqoost, amihez viszont banki nyitvatartás szükséges!)

Természetesen mindenkinek a privát ügye, hogy hol fogad, de azért szerintem mindenki nyugodtan alszik (azok is akik neten fogadnak, külföldi irodáknál).

Induljunk ki abból, hogy a játékosok java szórakozásból fogad. Tehát nincs itt szó semmilyen extra jövedelemről. Lehet itt altatni a népet, hogy meg lehet gazdagodni a sportfogadásból, meg fehér holló, meg ilyenek, de tudjuk, hogy ez mese. Igen, vannak profik, akik ebből meg tudnak élni, sőt nagyon is jól, de azok nagyon kevesen vannak, s nem hinném, hogy az lenne az első dolguk, hogy rohannának adót bevallani. A kivétel erősíti a szabályt, de általában nem így történik.

Szóval maradjunk annyiban, hogy szórakozás. Van 10.000 forintunk online sportfogadásra. Két út áll előttünk: Tippmixpro vagy külföldi irodák.
Vegyünk példának három elkövetkezendő meccset:

Liverpool - Stoke City (H)
Manchester United - Middlesbrough (H)
Arsenal - Crystal Palace (H)

Mindhármat hazaiba vettem, de ez most teljesen lényegtelen.

Mennyit nyerhetünk ha ezt a három meccset feltesszük egy szelvényre (10.000 forintos téttel)?

Tippmixpro: 20.638 Forint
Unibet: 22.479 Forint
- különbség: -1841 Forint!
S ez egyetlen egy szelvény által.

5 szelvény által már közelítenénk a 10.000 forint különbséghez. És a fenti mérkőzéseknél még nincs is akkora szorzó különbség.

Vegyük példaként mind a három mérkőzést döntetlenre (D).
Liverpool - Stoke City (D)
Manchester United - Middlesbrough (D)
Arsenal - Crystal Palace (D)

Ekkor a következő várható nyereményeink lennének:

Tippmixpro: 1.417.750 Forint
Unibet: 1.703.625 Forint
- különbség: -285.875 Forint! Azért ez már közelít az 1.000 euróhoz.

És újra megemlítem. Ne jövedelemszerzésből közelítsétek meg, hanem csak simán szórakozásból a sportfogadást, abból kiindulva, hogy van 10.000 forintom "elszórakozni".

Személyes véleményem, hogy igen, a hagyományőrzők játsszanak a Tippmixen, mert annak megvan a maga szépsége, de ha valaki már onlinera vált akkor a Tippmixpro nem a legszerencsésebb választás.

'Vegyünk példának három elkövetkezendő meccset:

Liverpool - Stoke City (H)
Manchester United - Middlesbrough (H)
Arsenal - Crystal Palace (H)"

Kettő már jött,jól áll szelvény.Kösz.   :D
Mára is van ilyen példa (nem muszály Unibetnek lennie)?  :cya:

Idézetet írta: Milan Dátum december 26, 2016, 20:45:51


Induljunk ki abból, hogy a játékosok java szórakozásból fogad.
Szerintem nem sok ilyen ember van. Mindenki nyerni akar. Ha szórakozás lenne, fel lehetne írni zsírpapírra is a tippeket vagy egy kockás füzetbe.

#944 december 27, 2016, 22:09:07, csingacsgukanyja
Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 27, 2016, 20:35:30
Szerintem nem sok ilyen ember van. Mindenki nyerni akar. Ha szórakozás lenne, fel lehetne írni zsírpapírra is a tippeket vagy egy kockás füzetbe.
Annyit módosítanék az előbbieken (hosszabb verzió):
Szerintem 3 csoportra lehet osztani a sportfogadókat:

1. Ez a csoport azért játszik, hogy pénzt nyerjen, ami gazdaságilag segítséget jelent számára. Ez az összeg egyéntől függően persze elég széles sávon mozoghat, mindenesetre a fő jellemzője, hogy a tét már van akkora összeg, aminek elvesztése fájdalmas, stresszes. Szerintem ez a légszélesebb réteg. Ezt semmiképpen sem mondanám szórakozásnak. Persze ezek között is van olyan, aki a stressz okozta adrenalinfröccs miatt tolja, de a többség szerintem sima pénzszerzési módnak tartja.

Igazából a szerencsejátéknak csak az pár verziója lehet szerintem szórakozás, amikor az elveszthető pénz mennyisége nem okoz fájdalmat és gazdasági hiányt. Ilyen lehet a haverokkal egy póker, vagy ha egy adott összeget elkúr valaki kaszinóban, úgy, hogy egész éjszaka szórakozik, és van még egy csoport, ezek lesznek a 2. pont alatt.

2. Lehet egy vékony réteg, aki tényleg szórakozásnak fogja fel az adott összeg megjátszását, az fontos, hogy ennek az összegnek elvesztése nem okoz nagy űrt a pénzügyi helyzetében, nem okoz fájdalmat. Az ilyenek összeköthetik meccsnézéssel (élő vagy tv stb.), még sajnos nem voltam ilyen helyzetben, így nem tudok erről többet nyilatkozni, az biztos, ha ilyen pénzügyi helyzetben lennék, azt hiszem, hogy tuti nem ülnék a monitor előtt arra várva, hogy mikor pittyen a futbol24. Inkább maradnék a szokványos szórakozások mellett, kirándulás, filmnézés,  sportolás, olvasás, kaja a haverokkal, család, stb., stb.
Egyébként Angliában szinte nem akartam elhinni, hogy minden stadionba ki van települve offline iroda is, de nagyon kevés fogadási lehetőséggel. És nagyon sokan nyomnak meccs előtt 5-10 fonttal correct score-t vagy correct score+első góllövőt. (a nagyon sokan az mondjuk 10-ből 6-an)

3. Ezt a réteget abszolút nem tudom megérteni. Ők a mikrotéten játszók. Ez elég széles réteg. Ők olyan kevés pénzzel játszanak, amivel nem terhelik a személyi kasszát, vagy azért mert sajnálják rá, vagy azért, mert nincsenek olyan anyagi helyzetben. (természetesen mindkettő érthető, és elfogadható teljes mértékben). Ami nem érthető, hogy a mikrotét miatt a várható nyeremény is olyan csekély legtöbbször, hogy annyiért nem tudom elképzelni, hogy szórakozás számukra ott ülni a monitor előtt, és várni, hogy mikor pittyen a futbol24, amivel behúznak egy 300 forintos tétre egy erős 89 Ft-ot.
Lehet, hogy bennem van a hiba, de ezt szimplán időpocsékolásnak tartom, és erről sem gondolom azt, hogy ez szórakozás. Persze ebben is lehet egy kis adrenalinfüggés, de most komolyan, ha valaki megtol 240 forinttal egy 1,10-es oddsot, akkor abban mi az adrenalin? Bárhogy alakul, szinte ugyanannyi pénze lesz.
De, mielőtt sokan nekem ugranak, hogy igenis fel lehet építkezni kis kezdőről is, elismerem, hogy valóban lehet ilyen (nagy gratula, akinek sikerül!), de a téma az volt, hogy ez szórakozás vagy sem.

Én az első csoportban tartozom, és kőkemény munkának, pénzszerzésnek tekintem, szórakozásnak semmiképpen, amikor tolom, filmet nézek közben, amit hívhatunk szórakozásnak.

Hagytam ki valakiket?