Legutóbbi hozzászólások

1
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - olics
Last post by olics - Ma - 08:09:22
Handball. Olympic Games 2024. Women
Today 19:00
Hungary W vs France W
52,5 over total
1.57
GG.BET
2
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - olics
Last post by olics - Ma - 07:49:22
Idézetet írta: olics Dátum Tegnap - 14:52:21ATP Umag. Singles
Today 19:30
Fabio Fognini vs Chun Hsin Tseng
Fabio Fognini (-2.5) game hendi
1.66
GG.BET

Vesztes +3
3
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - GreenEagle
Last post by GreenEagle - Ma - 07:45:18
Idézetet írta: naaf Dátum Tegnap - 22:13:20Bocs, hogy kötekedek, de a részvételi szabályzat 19-es és 24-es pontja alapján én a Altmaier/Thiem - Mies/Erler mérkőzést úgy értékeltem, hogy tegnapelött nem az általad tippelt esemény kimeneteli állásnál szakadt félbe. Tehát érvénytelen. Oké, hogy a 18-as pontban taglalják mi minősül elhalasztott mérkőzésnek, de hát az is ott van kivétel tenisz...

Altmaier/Thiem - Mies/Erler tenisz mérkőzést hétfőn este elkezdték jött egy eső szünet félbeszakadt, tegnap folytatták és lejátszották nem értem, hogy mi ezzel a gond...

https://www.eredmenyek.com/merkozes/61oTAkJ8/#/osszefoglalas/osszefoglalas

Wimbledoni tenisz tornán szinte minden játéknapján több esőszünet/félbeszakítás volt, akkor azok a tippek is szerinted érvénytelenek voltak?

(kivétel tenisz) pont ilyen esetek miatt van a szabályzatban.
A het arany teljesen irrealis szerintem.
En egy uszo aranyat (Kos Hubert), egy vivo aranyat (ferfi parbajtor/csapat) es 1-2 kajak/kenu aranyat latok elerhetonek.
Talan meg beeshet valami egy-egy meglepetes sportagbol (taekwondo, judo stb.), de egyszeruen nincsenek olyan eredmenyek az elmult egy evbol hogy sokkal tobb egyeni sportagban lehessen remenykedni a csodaban.
A csapatsportokat meg sem emlitem, ott mar egy elodonto is sikerrel erne fel.
Andrey Rublev - Marozsán Fábián tipp: Teszt az első kiemelt ellen az Umag-i negyeddöntőben

TOP10-es játékos ellen hangolhat Fábián a hamarosan kezdődő párizsi Olimpiai Játékokra. Olvasd tovább

9.tipp

Labdarúgás, ECL, 2024.07.25 18:30
Zira - DAC
x2
1.42
Betinia

7
Alternatív fogadóirodák / Re:Rabona
Last post by MessiÁs - Ma - 01:30:21
50kt a semmiből sikerült összeszedni, kikérem és ha kiér gond nélkül akkor rendszeresen fogok játszani.
Minden gond nélkül lehet 30küldetést teljesíteni a sportból(ha beindul a szezon), az 150pont+100 bónusz, plusz a kaszinósbol is van egy két siman kijátszható. (pl 100db speed roulette pörgetés 100fttal. Rá a pirosra 100pörgetésre és pár száz fttal minusszal ki lehet szállni)
az heti 250pont alsóhangon.

Az egy hónap alatt Arsenal,Tottneham,City ami 200k plusz kb 30freebet.
8
Vegas / Re:Vegas Sports
Last post by MessiÁs - Tegnap - 22:43:08
Idézetet írta: csucsu Dátum Tegnap - 21:10:56BET365 àtvállalta a veszteséget.

Ha minuszos, akkor nem kell befizetni, marad a tippmixpro.

Persze hogy nem kell de ha befizetnél akkor annyival kevesebb lesz a számlán. Velem ezt eljátszottak tavly a kivonulás előtt pár héttel.
9
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - naaf
Last post by naaf - Tegnap - 22:21:31
Idézetet írta: naaf Dátum Tegnap - 15:36:40110/12

Labdarúgás, 2024.07.24. 19:00
Japán - Paraguay, 2024. évi nyári olimpiai játékok
1
1.82
Unibet
5:0
nyertes
+8
10
SPF Race to 10 / Re:SPF Race - GreenEagle
Last post by naaf - Tegnap - 22:13:20
Idézetet írta: GreenEagle Dátum Tegnap - 19:31:22Nyertes
+8 pont
Bocs, hogy kötekedek, de a részvételi szabályzat 19-es és 24-es pontja alapján én a Altmaier/Thiem - Mies/Erler mérkőzést úgy értékeltem, hogy tegnapelött nem az általad tippelt esemény kimeneteli állásnál szakadt félbe. Tehát érvénytelen. Oké, hogy a 18-as pontban taglalják mi minősül elhalasztott mérkőzésnek, de hát az is ott van kivétel tenisz...