TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Összeomlik a 2024-es Eb első napján a Tippmixpro?

Igen @ 1.20
11 (78.6%)
Nem @ 4.10
3 (21.4%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: június 15, 2024, 13:44:12

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 15, 2024, 14:01:32Az emailben kattintás után ide hoz, de itt nincs a befizetés bonusz felsorolva.
https://www.tippmixpro.hu/promociok#100-os-feltoltesi-bonusz-2-000-ft-ertekben
Tudom,nekem se dobja fel a promóciós részen,de a befizetés oldalon már az említett bónusz mezőnél felkínálja. Ha nem akkor pedig írd be a kódot amit curpy82 is írt.

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 15, 2024, 14:25:45Inkább az uni omlott össze sajnos német meccs előtt.  :(
Blokkolas vs összeomlás nem ugyanaz. Tegnap gozerovel ra voltak allva toni csicskasai.

Tippmixpronál van baj, összevissza írja az aktiv bonuszt, hol 2 is van, hol egy sincs, Magyar-Svájc meccset se értékelte ki ezidáig, nálam legalábbis.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 15, 2024, 14:18:11Írd be a bónusznál, hogy JUTALOM2000
Érvénytelen kód  :(
írtam az ügyfélszolgálatnak már két napja, gondolom majd 30 napon belül válaszolnak, amikor már rég vége a promónak .

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 16, 2024, 16:57:52Érvénytelen kód  :(
írtam az ügyfélszolgálatnak már két napja, gondolom majd 30 napon belül válaszolnak, amikor már rég vége a promónak .
Te kaptál emailt vagy smst- erről?Mert ha nem hiába írogatod nem vagy rá jogosult

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 16, 2024, 16:57:52Érvénytelen kód  :(

Igen, ahogy @szalist is írja kellett kapni róla mailt és sms-t is. Nekem az 5 ezres van vagy 8 feltöltési 100%-ékért.

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 16, 2024, 17:54:17Igen, ahogy @szalist is írja kellett kapni róla mailt és sms-t is. Nekem az 5 ezres van vagy 8 feltöltési 100%-ékért.
Mondjuk az érdekelne hogy aki kapott egy bizonyos összegről,a kóddal hàtha betud huzni nagyobbat mert bugos...nem lepődnék meg..Leírod az 5000 es kódot kérlek?

Nem nagy ördöngősség. JUTALOM5000

Idézetet írta: szalist Dátum június 16, 2024, 17:03:06Te kaptál emailt vagy smst- erről?Mert ha nem hiába írogatod nem vagy rá jogosult
Igen, kaptam emailt, hogy vagy 1 000 Ft jutalom bónuszt 2-es kötéssel vagy 100%-os feltöltési bónuszt 2 000 Ft értékben ... Ha a linket megnyitom akkor is csak az 1000-est látom, és a bonuszoknál is csak a jutalon1000-re adja be. Olyan mintha ki a 2000-res nekem nem lenne elérhető. Lehet hogy kifizetési kérelmem van, és az miatt? Nem tudom visszavonni a kérelmet már, de hátha holnap megérkezik a pénz és után ránézek.

Akkor egyszerű. Neked az ezres jár!

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 17, 2024, 05:09:14Akkor egyszerű. Neked az ezres jár!
Igen,nem lehet feljebb lépegetni néztem reggel

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 16, 2024, 22:14:58Igen, kaptam emailt, hogy vagy 1 000 Ft jutalom bónuszt 2-es kötéssel vagy 100%-os feltöltési bónuszt 2 000 Ft értékben ... Ha a linket megnyitom akkor is csak az 1000-est látom, és a bonuszoknál is csak a jutalon1000-re adja be. Olyan mintha ki a 2000-res nekem nem lenne elérhető. Lehet hogy kifizetési kérelmem van, és az miatt? Nem tudom visszavonni a kérelmet már, de hátha holnap megérkezik a pénz és után ránézek.

Kiválasztottad első alkalommal a kisebbet?
Én a feltöltési bónuszt választottam és azóta meg sem jelenik a másik, olyan mintha csak az elején dönthettél volna a kettő közül és aztán az marad a promó végéig.

Idézetet írta: McCart Dátum június 17, 2024, 11:50:17Kiválasztottad első alkalommal a kisebbet?
Én a feltöltési bónuszt választottam és azóta meg sem jelenik a másik, olyan mintha csak az elején dönthettél volna a kettő közül és aztán az marad a promó végéig.
Igen, véletlen rákattintottam. Akkor itt lehet a kutya elásva.

Biztos h igy van mert nekem csak 1000res jelenik meg.

most regisztráltam tippmixprora. feltöltöttem a dokumentumokról a képeket. tudom még nem lehet így fogadni, csak ha rányomok a befizetésre akkor ezt írja ki: "Tisztelt Játékosunk! Az általad beállított önkizárás miatt nincs lehetőséged játékosi egyenleg befizetésére."   WTF?