Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Valaki nyert itt màr a gólok utàn?Lehet kicsit szkeptikus vagyok mert ugye nem vezetnek fel erről az oldara semmilyen listát.Ha valaki nyer irja mar be ide..

Nálatok a gólok után bejön, ha rákatt a nyertesekre?
Nálam semmi se jön be...

#5177 június 15, 2024, 17:01:09, MessiÁs
Idézetet írta: szalist Dátum június 15, 2024, 15:53:32Valaki nyert itt màr a gólok utàn?Lehet kicsit szkeptikus vagyok mert ugye nem vezetnek fel erről az oldara semmilyen listát.Ha valaki nyer irja mar be ide..

Szerinted mennyi eselyed van? Van tobbszazezer, sot millió felhasznalo(sztem ez globalis promo es nem magyar de javitsatok ki) van golonkent kb 800nyertes. Az lenne a csoda ha lenne itt a forumon aki nyer majd..

#5178 június 15, 2024, 17:00:36, MessiÁs
Idézetet írta: lazanyja Dátum június 15, 2024, 16:30:59Nálatok a gólok után bejön, ha rákatt a nyertesekre?
Nálam semmi se jön be...

Ott a saját bónusz oldaladra vezet és neked kell elfogadni, ha van.
Nyilván nem fognak gólonként 800nevet kiírni.

Nálam ez a bónuszok... csak teker és nem jön be, tegnap német meccs közben se jött be...

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 15, 2024, 17:10:38Nálam ez a bónuszok... csak teker és nem jön be, tegnap német meccs közben se jött be...

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

esku azt hittem azért mutatod az egyenleget mert nyertél..
Esetleg próbáld meg warppal, másik böngészővel, eszközzel vagy töröld az előzményeket.
Nekem mutatja a bónuszokat hogy nem nyertem :D

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2024, 17:14:07esku azt hittem azért mutatod az egyenleget mert nyertél..
Esetleg próbáld meg warppal, másik böngészővel, eszközzel vagy töröld az előzményeket.
Nekem mutatja a bónuszokat hogy nem nyertem :D

Sehogy se mutatja a meccsek alatt.

Idézetet írta: szalist Dátum június 15, 2024, 15:53:32Valaki nyert itt màr a gólok utàn?Lehet kicsit szkeptikus vagyok mert ugye nem vezetnek fel erről az oldara semmilyen listát.Ha valaki nyer irja mar be ide..

Minden számla "játszik", így a bónuszok kb. 80-90%-a olyan számlákra kerül, amelyek egyébként sem aktívak...

Már 10 éve volt 5-600 ezer ügyfelük...
Most mennyi lehet?!

Ha lesz 150 gól az EB-n, és alkalmanként van 816 díjazott van, akkor az mondjuk 120 ezernél több tétel, tehát elvileg számlánként lehet érezhető esély nyerni, még 1 millió számla esetén is 10% körül...

Viszont ahogy az unibet néha elfelejt bónuszokat jóváírni, úgy talán ki se derül, ha rád mosolygott (volna) a szerencse!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 15, 2024, 19:15:12Minden számla "játszik", így a bónuszok kb. 80-90%-a olyan számlákra kerül, amelyek egyébként sem aktívak...

Már 10 éve volt 5-600 ezer ügyfelük...
Most mennyi lehet?!

Ha lesz 150 gól az EB-n, és alkalmanként van 816 díjazott van, akkor az mondjuk 120 ezernél több tétel, tehát elvileg számlánként lehet érezhető esély nyerni, még 1 millió számla esetén is 10% körül...

Viszont ahogy az unibet néha elfelejt bónuszokat jóváírni, úgy talán ki se derül, ha rád mosolygott (volna) a szerencse!   ;D

A felhasznaloi feltetelekben benne van hogy csak aktiv szamlakra irjak jova es azok kozul sorsolnak...Mondjuk nem tudom hogy mennyire mondhato aktivnak azok a szamlak akik az elmult 3 evben 1 fogadàst kötöttek ....

Tehát gyakorlatilag mindenkinek a számlája aktív.

Apám pl két éve halt meg, a számlája az én emailamre lett csinálva, szal folyamatosan jönnek tőlük az emailek. Volt fogadása 3éven belül, tehát elvileg nyerhetne.

A számláját nem zártam be, persze nem is használom. Csak lusta voltam belépni és bezáratni a halottival..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 15, 2024, 20:06:11Tehát gyakorlatilag mindenkinek a számlája aktív.

Apám pl két éve halt meg, a számlája az én emailamre lett csinálva, szal folyamatosan jönnek tőlük az emailek. Volt fogadása 3éven belül, tehát elvileg nyerhetne.

A számláját nem zártam be, persze nem is használom. Csak lusta voltam belépni és bezáratni a halottival..
Igen sajnos en is igy gondolom ez a nesze semmi fogd meg jol kategoria mint pl amikor ugy csinalnak egy versenyt hogy a pontokat azok után adják mennyiért teszed...Tehetem én a 2-10 k s téteket eseményenként mikor egy külföldi ràdurrant valamire 2 millát :D ... Emlékszem 8 évvel ezelőtt fasza kis eb promojuk volt szünetek közötti ingyen pörgetéssel meg volt egy chates oldaluk ahol különboző kérdésekre kellett vàlaszolni bónuszért cahsért vagy ingyen fogadàsért.Lehet hogy sok bónuszt ad az unibet a többi irodàhoz képest,és sok a promó,de az akkori önmagukhoz képest a mostani sajnos egy rakás szar

Ha ez még nem lenne elég, akkor ott van az a tény is, hogy egy játékos több alkalommal is nyerhet.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 15, 2024, 21:07:23Ha ez még nem lenne elég, akkor ott van az a tény is, hogy egy játékos több alkalommal is nyerhet.
És ha az eddigi promóciójuknàl lévő nyilvános sorsolàsokból indulunk ki akkor valószínűleg fog is

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 15, 2024, 21:07:23Ha ez még nem lenne elég, akkor ott van az a tény is, hogy egy játékos több alkalommal is nyerhet.

Én bevállalom.  :D

Màsnál sincs a szokásos hétfői bónusz?