2,5 over

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok

Nyitok egy új naplót,amiben csak a 2,5 overeket írom. Régebben sokat fogadtam csak gólokra mostanában viszont hanyagoltam. Most valahogy visszajött a kedvem az overekre,és csak gólokra fogok fogadni,semmi végkimenetel meg egyéb hülyeségek :)  Minden reggel leírom a mecseket és írok hozzájuk pár sort hogy mitől esélyes az overre. Ha meg sok hülyeséget fogok írni, és alig jönnek be a tippjeim inkább abbahagyom hogy ne adjak hülye tippeket :D  :redchug:  Nemsokára írom a mai adagot  :ok:

#1 május 17, 2015, 15:17:48, Donwemer
Nézzük is a mai napot

14:30       Swansea   -   Manchester City
Hazaiknak 3 pont kell hogy maradjon esélyük az utolsó fordulóban az EL indulásra. Tőlük minden képpen támadófocit várok,hiszen nincs mit veszteniük. Citytől is ez várható mivel a 2. helyük még nem biztos.Főleg úgy hogy a 3. helyezett Arsenalnak 1-el kevesebb meccse van. Vendégek 77 gólt rugtak a bajnokgában,ennél többet senki sem tudott. Utolsó 3 meccsükön lejött az over,sőt,a tavalyi meccsen 5 gól is született. Reméljük ma sem lesz máshogy,és lejön legalább a 3 gól 

Félidőben már 1-2 az állás,nem hittem volna hogy ilyen sima lesz de bejött

#2 május 17, 2015, 15:19:25, Donwemer
14:30       Vitesse   -   Utrecht
Holland utolsó forduló. Hazaiak mennek majd az EL rájátszásra,már csak az a kérdés hogy 4. vagy 5. helyen végeznek az alapszakaszban. Ők nagyon nem alibizhetnek hiába utolsó forduló.Egy tétnélkül játszó Utrecht ellen szerintem rákészülnek a rájátszásra.Vendégek találni fognak egy gólt,ebben biztos vagyok,ilyenkor mikor már tét nélküli egy meccs,általában jobban teljesít egy gyengébb csapat,és mivel valszeg hazaiak behuzzák ezt a meccset így lejöhet az over ha a vendégek valahogy találnak egy gólt,felőlem vakondtúrásról is bepattanhat de érjen célt :) Ha megnézzük a régebbi meccseiek,rengeteg a gól. 2013-ban volt egy over meccsük,de azelőtt csak 2007-ben. De nem azért mert nem egy osztályban voltak,és ami mindent elmond,az az,hogy az utolsó 17 meccsükből csak 2! nem volt over.

Félidő: 2-2



#3 május 17, 2015, 16:19:37, Donwemer
15:00       Atalanta   -   Genoa
Hazaik nyernek,biztos bent maradnak.Vesztükre egy olyan Genoa látogat hozzájuk akinek szintén kell a pont,hiszen 1 pontra vannak az EL indulástól.Ebből vagy lesz egy unalmas 0-0 amire sok esélyt nem látok mert Atalanta hazai pályán általában rug gólt,és a Genoa is rugja a gólokat idegenben,kivéve a Juve Roma Fiorentina hármasnak,ami azért nem éppen meglepő.Én azt várom hogy a Genoa vezetést szerez,erre az Atalanta gőzerővel támadni fog aminek gólok lesznek az eredményei.

57. perc   1-2


Szépen lejött ez is

#4 május 17, 2015, 17:24:16, Donwemer
16:00       Volyn Lutsk   -   Hoverla Uzhhorod
Erről csak azt tudom mondani hogy a vendég csapatot előző 2 fordulóban nagyon megszórta a Dinamo Kiev és a Shakhtar,reméljük ez még bennük marad és a hazaiak bevernek pár gólt,am is ők az esélyesebbek.

28. perc  2-1

#5 május 17, 2015, 21:01:10, Donwemer
Mára még van 3 meccs amit kinéztem:

18:00       Anderlecht   -   Standard Liege    1-1     Majdnem

18:30       Dynamo Kijev   -   Dnipro    1-0      Elég gyér volt ez

19:00       Guimaraes   -   Benfica     0-0     Na ez mindennek az alja    :crazy:   :redchug:

Most sokat nem tudok írni a mecsekről mert nincs sok időm,de ugyanazok statisztika alapján válogattam őket mint az első 4 nyertest. Szóval várjuk a gólokat :)


#6 május 18, 2015, 07:42:42, Donwemer
Az utolsó 3 meccs lehúzta a napot,de így is jó a mérleg.  7-ből 4 jött   :ok:

4/3

Holnap reggel folyt...

#7 május 18, 2015, 20:42:01, Donwemer
Hétfői:

17:30       MaPS   -   MuSa          1,4   odds   
Finn 3. osztály. Eddig négyszer játszottak egymás ellen,négynél kevesebb gól egyiken se született.Ahogy elnéztem nagyon 1 félidősek,vagy az 1. vagy a 2. félidőben rugják meg azt a 3-4 gólt. Tehát ha nem is jön le egy darab gól sem az 1. félidőben akkor sem kell megijedni.Igaz még nagyon az elején járnak de a hazaiak 2 hazai meccsen 6 gólt kaptak.Ami nem kevés. Vendégek idegenben 1 gólt rugtak de hazai pályán már 6-ot. Vendégek esélyesebbek de eddig mind a 4 meccset a hazaiak nyerték,szóval sok gólt várok ma tőlük :)

Vége:  0-2

#8 május 19, 2015, 07:38:14, Donwemer
20:45       Galway   -   Bohemians          1,85 odds

Ír Ligakupa. 3 napja játszottak egymás ellen,5-3 lett a vége.A vendégek voltak esélyesebbek még idegenben is,most is ők azok igaz emiatt a meccs miatt csökkent az odds rájuk.Előző meccsen is 2-es szorzó volt a 2,5 overre,és most is annyi.Úgy néz ki a bukik nem nézik ki mégegyszer ezen a meccsen a 2,5 overt. Biztos többet tudnak mint én.Hazaiak otthon szépen rugják és kapják is a gólokat.Vendégekről ez nem mindig mondható el,de abban reménykedem hogy visszavágnak a bajnoki miatt és nem pedig a biztos védekezést választják,hogy nehogy belefussanak még egy csúnya vereségbe.

Vége: 0-0

esetleg egy szorzot nem irnal oda baratom? egy szakacskonyv is eladhatatlan, ha nincs meg mibol mennyit kell oda tenni :)

Igazad van  ;)  Most már oda lesz írva,sőt kiemelve   ;D

#11 május 19, 2015, 10:11:49, Donwemer
Tegnapi napon bejött amitől féltem az ír meccstől,vendégek biztonságosabb játékot játszottak.A finn meccsen pedig későn jött az első gól,de így sem sok kellett volna a 3.-hoz.


4/5

#12 május 19, 2015, 18:58:21, Donwemer
Ma 3 meccs lesz,nézzük is őket:

17:00       Persepolis (Irn)   -   Al-Hilal (Sau)           2,35  odds
Ázsiai Bl. Itt nem szokott sok gól lenni,de ez a meccs statok alapján jónak tűni.Vendégek egy 5-1-el győztek a hétvégi bajnokin,és remélem hogy nem nagyon vesznek vissza mára.

Vége: 1-0

#13 május 19, 2015, 18:44:37, Donwemer
17:00       Zalgiris   -   Stumbras           1,29  odds
Erről sokat nem írok mert nagyon egyértelműnek néz ki.Hazaiak is simán lehozzák a 3 gólt.Igaz az odds alacsony,de nagy téttel simán mehet.Zalgiris utolsó 3 meccsén 16 gólt lőtt,átlaguk pedig 3 gól.Vendégek 1 meccs kivételével mindig lőtteg gólt idegenben.

Vége: 4-1

#14 május 20, 2015, 07:42:13, Donwemer
20:30       Cracovia   -   Zawisza          1,8  odds
Cracovia utolsó 4 meccsén háromból 3 gólt rugtak.Eléggé beindultak mostanában.Mivel hazai pályán fogadják a kiesés ellen menekülő Zawisza-t,és ha legyőznék szinte biztos bent maradnának,így biztosra vehető a támadó foci mindkét oldalról.Vendégek mióta alsó rájátszás van mindig rugnak 1 gólt,így jó esély van a gólváltásra is.Még annyi,hogy a vendégek utolsó 8 meccséből 7 over volt.Számok alapján jó lehet ez :)

Vége: 3-1