Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nah Norvégok beáraznak, ahogy kell :police:

#106 december 07, 2018, 22:41:36, MessiÁs
Es tőlük meg hianyzik két Mörk es Kurtovic.

Hat ez megmutatta milyen gyengek is a spanyolok. Egy bl jatekossal, aki a Pena. Kb 4loveset fogta ketkezzel Eckerle.

De hogy ez nalunk kb minden sportban igy van,  remek junior jatekosaink fejlodese szinte stagnal addig kulfoldon a kortarsaik fejlodnek. Lakatos nem volt rosszabb jatekos a junior vbn mint Reistad most erdemes oket osszehasonlitani.. Klubszinten is

Borzaszto messze vagyunk vilagelittol, sajnos.

Pálos-Bognár tegnap miért nem játszott? Biztos van mondjuk oka, de nyugodtan kaphatott volna pár percet, teljesen mindegy volt, hogy 15-tel vagy 20-szal kapunk ki. Mondjuk sérülést meg nem feltételezek, mert akkor nem Szalait tette volna ki. Azt sem értettem, Kovács és Kovacsics mit bohóckodik még a végjátékban, szóval ezt a meccselést nem nagyon értettem Rasmussentől.

Németek elleni csörtére kíváncsi leszek, na oda tényleg nem nagyon tudok mit mondani, nyerhetünk is, ki is kaphatunk, lehet akár sok-gólos meccs, de igazi roncsderbi is sok-sok hibával... Vagy akár iksz is.

#108 december 09, 2018, 16:58:29, butyi
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 08, 2018, 11:35:14


Németek elleni csörtére kíváncsi leszek, na oda tényleg nem nagyon tudok mit mondani,
én tudok mit mondani, kikapunk...miért ne kapnánk?  :beerchug:
ahogy öcsi bácsi mondaná, fizikálisan nem vagyunk a toppon  :D
négy meccset játszottunk eddig, kettőt megnyertünk, de harmatgyenge csapatok ellen (horvát+spanyol).. középszerű csapatok ellen már nem tudunk mihez kezdeni

26-25 :beerchug:

Háfra 3,5 felett 1.90-ért jónak tűnik (unibet). Mindig neki viszket a legjobban, legutóbb is rádurrantott 8-at szívbaj nélkül  ;D Első 3 meccsén rendre 5-ig jutott, szerintem ezt az ötöt ma is hozza majd.

hát jónak tűnik, de a német kapus nagyon olvassa a lövéseket, Pena is szopott ellene, két kézzel lehúzta az átlövéseit 9ről  ;D

#111 december 09, 2018, 15:10:23, MessiÁs
Nem értem miert vagyunk ekkora underdogok a nemetek ellen. Azert ebben a nemet csapatban 1 2 korrekt játékos van, a tobbseg teljesen atlagos. Csapatkent jok, de egyenileg egyaltalan nem jobbak mint mi.

Nálam ez egy Fradi vs Bietigheim/Thuringer meccs..
Melyik univerzumban lenne a fradi 3+ odds underdog?

A vilagelittol messze vagyunk(aminek a nemetek nem reszei) gondolok itt a norvegokra, oroszokra, franciakra, danokra, svedekre, romanokra, del koreara..

De semmivel sem vagyunk rosszabbak a németeknél. Es igen orultem az oddsnak. Tettem itt is, penzert is

De amugy nem adhatok teret itt a gondolataimnak? Problemad van a velemenyemmel? Akkor kerlek ignorald es kesz. Nem muszaj velem egyeterteni, de ne tamadj mar..

Háfra azt az utolsó gólt nagyon odavágta. :o

Amikor a közvélemény úgy érzi,  hogy megszorongatunk valakit, simán kikapunk. Amikor meg pesszimista a hangulat, nyerünk. Kiszamíthatóak a lányok, mint a fociválogatott... :D
Mindenesetre ez szép győzelem volt!!!

Annyit irtam hogy borzasztó messze vagyunk a vilagelittől. Semmi bántót nem írtam a csapatra a norveg meccs után. Ez tény szerintem es továbbra is tartom.

Orulok hogy nyertunk, orulok hogy nyertem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 09, 2018, 16:44:44
Annyit irtam hogy borzasztó messze vagyunk a vilagelittől. Semmi bántót nem írtam a csapatra a norveg meccs után. Ez tény szerintem es továbbra is tartom.

Orulok hogy nyertunk, orulok hogy nyertem.

Szerintem nem írtál semmi olyat, ami ne lenne igaz. Sajnos most az eredményektől függetlenül nem vagyunk a toppon.

A németek elleni meccs meg valami földöntúli mázli volt, valljuk be reálisan, mielőtt hurráhangulat lenne.  :)  Na nem mintha bánnám, de basszus, háromkapufás gól, kétkapufás gólok, és a szimpla kapufáinkat nézve, 8-ből 7 befelé pattant. A másik oldalon valami 7-ből 1 pattant be, ha jól rémlik a stat...  ;D  Illetve az első félidő vége felé Háfra elég sorsfordító pillanatban úszott meg egy pirosat, lélektani szempontból az hú de jól jött nekünk. 5-1-re mentünk ugye az elején, a németek szép lassan kezdték átvenni az irányítást, 8-8-nál Háfra eladott egy labdát, Stolle lerohan, ziccer, Háfra utoléri és odavert neki, de szerencséjére Stolle beverte. És érthetetlen módon két percet sem kapott, pedig ez videózós eset lett volna...  ;D Na most 8-9-re vittek a németek és emberelőnyben lettek volna, amivel ha 5-1 után elléptek volna mondjuk 8-11-re a szünet előtt, lehet megroppantotta volna a lányokat... De szerencsére Háfra megúszta a 2 percet is, nemhogy a pirosat, az ellentámadásból gólt dobott, a következő német támadásnál labdát szerzett, majd kiharcoltunk egy 2 percet, és 10-9-re máris mi vezettünk, plusz emberelőnyben voltunk.  :cya: Úgy gondolom ez ugyan az első félidőben volt, de sorsfordító momentum volt.. pláne , hogy a végén is Háfra lett a mérleg nyelve.
Na de ideje volt már egy ilyennek is, mert amióta az eszemet tudom, ha valamerre húztak a sporik, az valahogy mindig ellenünk volt. Szóval soha rosszabb bíráskodást és húzzuk be az EB-t!  ;D :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 10, 2018, 09:24:57
Szerintem nem írtál semmi olyat, ami ne lenne igaz. Sajnos most az eredményektől függetlenül nem vagyunk a toppon.

A németek elleni meccs meg valami földöntúli mázli volt, valljuk be reálisan, mielőtt hurráhangulat lenne.  :)  Na nem mintha bánnám, de basszus, háromkapufás gól, kétkapufás gólok, és a szimpla kapufáinkat nézve, 8-ből 7 befelé pattant. A másik oldalon valami 7-ből 1 pattant be, ha jól rémlik a stat...  ;D  Illetve az első félidő vége felé Háfra elég sorsfordító pillanatban úszott meg egy pirosat, lélektani szempontból az hú de jól jött nekünk. 5-1-re mentünk ugye az elején, a németek szép lassan kezdték átvenni az irányítást, 8-8-nál Háfra eladott egy labdát, Stolle lerohan, ziccer, Háfra utoléri és odavert neki, de szerencséjére Stolle beverte. És érthetetlen módon két percet sem kapott, pedig ez videózós eset lett volna...  ;D Na most 8-9-re vittek a németek és emberelőnyben lettek volna, amivel ha 5-1 után elléptek volna mondjuk 8-11-re a szünet előtt, lehet megroppantotta volna a lányokat... De szerencsére Háfra megúszta a 2 percet is, nemhogy a pirosat, az ellentámadásból gólt dobott, a következő német támadásnál labdát szerzett, majd kiharcoltunk egy 2 percet, és 10-9-re máris mi vezettünk, plusz emberelőnyben voltunk.  :cya: Úgy gondolom ez ugyan az első félidőben volt, de sorsfordító momentum volt.. pláne , hogy a végén is Háfra lett a mérleg nyelve.
Na de ideje volt már egy ilyennek is, mert amióta az eszemet tudom, ha valamerre húztak a sporik, az valahogy mindig ellenünk volt. Szóval soha rosszabb bíráskodást és húzzuk be az EB-t!  ;D :beerchug:

Háfráé maximum 2 percet ért volna, ezzel szemben az utolsó 10 percben egyértelműen tolták a németeket a bírók.
54.perc körül Háfrát arcon csapják, tisztán fejre ütött valamelyik német és még 2 perc sem volt. Az utolsó előtti gólunknál meg Schatzlnek majdnem a válla bánta, hogy az egyik védő szándékosan keresztbe ugrott előtte és vissza is feszítette a lövőkart. Szóval szerintem megérdemeltük, hogy szerencsénk legyen. A norvégok ellen egyébként kb. ugyanennyi kapufát dobtunk és minden kifelé jött.

Alapvetően nem sűrűn szoktam ilyen 1,20-1,30 körüli oddsra fogadni, de így a román győzelem 1,27-ért eléggé a kihagyhatatlan kategória. Ok, a hollandok ellen elég offon voltak, de ez a spanyol csapat picit más kategória, mi és a németek is lazán agyonvertük őket. Spanyolok már elszálltak, Penát sem kell erőltetni, bár ha a románokra fogadok, talán jobb, ha inkább pályán van  ;D Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a spanyolok megnehezítik majd Románia dolgát. Neagunak és Pinteának sem lesz még egyszer ennyire rossz napja. Unibeten 1,27, bet365-ön 1,25, és igazából nem néztem, mi volt a kezdeti odds, de ez ilyen 1,10-re le kell menjen a kezdésig

Idézetet írta: Gorriaran Dátum december 10, 2018, 09:33:48
Háfráé maximum 2 percet ért volna, ezzel szemben az utolsó 10 percben egyértelműen tolták a németeket a bírók.
54.perc körül Háfrát arcon csapják, tisztán fejre ütött valamelyik német és még 2 perc sem volt. Az utolsó előtti gólunknál meg Schatzlnek majdnem a válla bánta, hogy az egyik védő szándékosan keresztbe ugrott előtte és vissza is feszítette a lövőkart. Szóval szerintem megérdemeltük, hogy szerencsénk legyen. A norvégok ellen egyébként kb. ugyanennyi kapufát dobtunk és minden kifelé jött.

Ziccerben rohanó játékost NEM bántunk, nemhogy a hibádat javítani igyekezve direkt odaverni... Az nagy butaság volt Nonitól, de hát fiatal még, 2 év múlva talán nem fog már ilyet csinálni.  :) Carmen Martin egy sokkal kevésbé szándékos faultra kapott pirosat a németek ellen, nemtudom, láttad-e azt a meccset. És nem is vitatkozott a dologgal, pedig lejátszott már párszáz meccset...  :)  Egyébként ha nem elfogultan nézzük, az első félidő utolsó másodperceiben a németektől elvettek egy gólt,a mikor a beállós ziccerben lőtt gólt, de belöktük elé a saját csapattársát, Grijseels-t... Sima hetes vagy megadott gól helyett mi dobtunk szabadot... Vagy a második félidő elején szintén Schulze került ziccerbe, amikor Lukács (nem is értem, hogy hogyan keveredett mellé a 2-es és a 3-as pozíció között) rácsapott a kezére, Schulze elejtette, a sípok némák maradtak. Mutatták is akkor az általában totál nyugodt Groenert, hogy mutogat a sporiknak, itt bizony már birtokolta a beálló a labdát. Hetes helyett gyors magyar gól...  :beerchug:

És igen, a végén egy két percet legalább megúsztak ők is, bár az az utolsó 2-3 perc már csak kései kompenzációnak érződött. Schatzl eseténél amúgy nem ugrott elé a védő, megállt valahol a kettes és a hármas pozíció között feltett karokkal, és a testébe akadt bele Nadine keze, mivel Ő próbált nyilván a még jobb szög érdekében szinte középről ziccert dobni, azt nem éreztem vészesnek. Akkor már inkább a korábbi szitu.
De lényegtelen amúgy, a 2 pont ami számít, azt meg behúztuk. Csak az fontos, hogy kezeljük helyén a dolgokat, és nézzük tárgyilagosan, bármennyire is szorítunk a csajoknak!   :beerchug: :ok: