7th heaven

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 03, 2010, 20:18:26, Latzka
Az egyik újévi fogadalmamat betartván elindítom pókeres naplómat. 17 500 Ft-ot fizettem be (~90$) a PokerWorld teremben, hogy összeszedjek 1750 FPP-t, amiértt 800 Savvypontot kapnék a már Tib által is említett oldaltól. Ebből megvehetném 700 pontért a Holdem Managert vagy 450 pontot 45 valós dollárra válthatnék.

Tegnap, hogy szokjam a termet lejátszottam egy 6+0,30$-os Super Turbo HU-t, amit sikerült behúzni. Bár 2 percenként nőttek a vakok, nem volt olyan gyors mint azt gondoltam volna, mert a vakok csak minimálisat emelkednek. A végén KK vs AQ-ban kitartottak a kings-ek. 2,1 FPP-t kaptam erre a játékra, szóval biztosan nem ezzel lehetne viszonylag gyorsan elérni az 1750-et. Ha fix limit cash gamen se pörögnek a pontok, akkor lehet nem fogom sokáig erőltetni ezt a termet, hanem inkább megyek máshová.

Bankroll:

PokerWorld: 95,7 $
Chocolate: 2,5 $


Sok szerencsét hozzá:) Tegnap érzékeltem, hogy expekten milyen gyorsan nőnek az FPP-k, de oda nem láttam pokersavvysat. Várom a fejleményeket:)

Csokin kb. a harmadik leosztásban sikerült nulláznom :D

Idézetet írta: Latzka Dátum január 03, 2010, 09:30:31
Az egyik újévi fogadalmamat betartván elindítom pókeres naplómat. 17 500 Ft-ot fizettem be (~90$) a PokerWorld teremben, hogy összeszedjek 1750 FPP-t, amiértt 800 Savvypontot kapnék a már Tib által is említett oldaltól. Ebből megvehetném 700 pontért a Holdem Managert vagy 450 pontot 45 valós dollárra válthatnék.

Tegnap, hogy szokjam a termet lejátszottam egy 6+0,30$-os Super Turbo HU-t, amit sikerült behúzni. Bár 2 percenként nőttek a vakok, nem volt olyan gyors mint azt gondoltam volna, mert a vakok csak minimálisat emelkednek. A végén KK vs AQ-ban kitartottak a kings-ek. 2,1 FPP-t kaptam erre a játékra, szóval biztosan nem ezzel lehetne viszonylag gyorsan elérni az 1750-et. Ha fix limit cash gamen se pörögnek a pontok, akkor lehet nem fogom sokáig erőltetni ezt a termet, hanem inkább megyek máshová.

Bankroll:

PokerWorld: 95,7 $
Chocolate: 2,5 $



Sok sikert!   :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 04, 2010, 17:43:33
Csokin kb. a harmadik leosztásban sikerült nulláznom :D

Tegnap én is nulláztam a 1,5$-om expekten, AKe vs. QQ. Nem kaptam hozzá semmit, így a Dámák kitartottak.

Idézetet írta: TiB Dátum január 12, 2010, 13:17:35
Hogy megy a pontgyűjtögetés ? Lassan jönnek ? Vagy már nem is játszol a Pokerworldön ? :)

Huhh, régen jártam erre, csak most észleltem ezt is. Szüneteltetve van, mert tényleg lassan jöttek a pontyok. A Starsos 500 FPP ehhez képest bakfity, legalábbis így látom.  Szóval lehet cash out lesz a vége, mert nem nagyon van időm komolyabban játszanom.

Dear Latzka,

Congratulations, you've successfully registered to play in this year's World Blogger Championship Of Online Poker (WBCOOP)!

Your account has been credited with a ticket which is good for entry into any and all of the tournaments beginning on January 25th. To check that your account has been credited with the ticket, click 'Requests' > 'Tournament Tickets' in the PokerStars lobby. The ticket is named 'WBCOOP 2010'.

Gratulálok!   Nagyon jó sok sikert   :beerchug:

Hol vagy Blogger?

A legnagyobb magyar póker oldalon, de elég kihalt mostanában. Erre viszont pont jó volt, mert azt tudtam, hogy biztosan elfogadja azt a PS.

Leheljünk ide egy kis életet,  mivel mostanában megjött a kedvem a játékhoz. Ez köszönhető a múltkori Partys freeknek, no meg persze Várda mester rendszeres jó eredményeinek. Időm csak hétvégente van tour-okra, akkor is csak ha nincs itt asszonypajti ;) Ha itt van, akkor double up-os versenyekkel próbálom majd összeszedni a verseny nevezési díjait.

Múlt hétvégén 4 versenyből semmi, pedig volt egy 13. és egy 17. hely. Kár, hogy csak a Top8 volt fizetős. Tegnap viszont megszületett az első Final table, ami már pénzt is ér, rebuy és add-on nélkül. Sajnos elsőnek kellett elhagynom azt asztalt egy szerencsétlen laptalálkozás miatt; kis vakból AK-val rátoltam a nagy vakra, aki AA-szal nem sokat hezitált a call-on :P
Még csak ismerkedem, hogy mely versenyek is számomra ideálisak; ez a 16-00 odakerült. Jó lenne ma is fogni valamit, az egeren kívül :D



Bravó Latzka! Gratulálok!  :great: :great:

Mondtam, hogy megtudod csinálni? Na erről beszéltem! Így tovább! Sose legyen rosszabb!  ;)  :ok:

Köszi srácok! Sikerült újra lecsapni, de a 4. hely ellenére kissé csalódott vagyok. Két kulcspartiban is megkapta az ellenfelem a "szutykához" (4-3 és 6-10) a lapot, persze mindkét esetben riverre... Na alakulgat ez, holnap ismét nekifutok majd!

Szép volt ez, nincs ezzel baj! Gratulálok!  :great:

#14 október 03, 2010, 20:45:49, Latzka
Az expekt-en cashout volt és most a Poker Heaven-re esett a választásom a pókert tekintve. Ennek két oka volt:
az egyik, hogy olyan site kellett, ahol nem mosódik össze a pénz a sportfogadással; a másik pedig eme e-mail: "Megváltoztattuk a Rakeback szabályunkat, amely alapján Önnek 30% Rakeback jár, ha a rake eléri a minimum €10-ot havonta"
Mivel kevés időm jut játékra, így a havi 100€ minimum rake nem jönne össze mikro szinten; így viszont végre meg lehet az első rakebackem. Azt hiszem év végéig van ez az ajánlatuk, addig ha nem bukom el a pénzt biztosan nem lesz újabb teremváltás.

Szóval befizettem 50€ és ezzel próbálok gazdálkodni. Míg expekten csak tourokat és DON-okat játszottam, addig itt a cash game-re fogok ráfeküdni. Beizzítottam az eddig általam nem sokat használt PokerTracker3-at és az ott gyűjtött adatokból remélem majd sikerül levonni a megfelelő konzekvenciát.
Igyekszem betartani a BRM-et és csak "legalul" játszani. Full table-höz sose volt kedvem, így csak is 5 fős shorthanded asztalokon fogok játszani; először fix limit 0,10/0,20-as szinten. Hétvégén még csak ez ment, de jövőhéten jön majd a no limit legalacsonyabb szintje a NL4 :)

Nagyon gyengén kezdtem, de elindultam fölfelé. PT szerint cash game alapján eddig -6,09$ a bukó. Összességében viszont +7,25€-ban vagyok, mert első nap becsúszott egy 10€ heads-up siker :P



Nincsenek nagy célok, csak játszogatni és nullszaldós játékkal egy kis rakebacket kitermelni. Hogy ez mennyi lehet azt egyelőre nem tudom megtippelni.