NBA Fogadások 2016/17

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA Fogadások  2016/17



Ebben a témában lehet beszélgetni az NBA-s mérkőzésekről. Ugyanitt várjuk az érdekes, s fontos információkat a csapatokról, játékosokról stb.

Ha van tippetek, akkor ne habozzatok. Írjátok le!

Sok sikert!  :beerchug:

Kevin Durant > GSW
:'( :'( :'( :'( :noway:
Beáll második opciónak, kíváncsi vagyok, periméteren ki védekezik majd náluk.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 04, 2016, 17:53:38
Kevin Durant > GSW
:'( :'( :'( :'( :noway:
Beáll második opciónak, kíváncsi vagyok, periméteren ki védekezik majd náluk.

Pont most olvasom twitteren. Brutális csapat lesz az, jó 130 dobott ponttal meccsenként. Védekezés, áhh, joga bonito  ;D
Horford meg a Celticé  :ok:

Lehet tényleg úgy lesz. Mondjuk a döntését abból a szempontból megértem, hogy bajnok akar lenni mindenáron, de nem szimpatikus. Sebaj, majd ha elkenik őket a PO-ban, akkor átgondolja a helyzetet.
Sajnos a sapkák emelkedésével borítékolható volt egy ilyen csapat összeállása, jövőre meg szerintem még 1-2 ilyen lesz. Ehhez már csak a kétlabdás rendszert kell bevezetni és mindenki boldog lesz.  ;D

Lusta vagyok összegyűjteni az elmúlt 1,5 nap igazolásait, de én például örülök Rondo Bullsba szerződésének, hátha újra a régi lesz, és egy Butler-Rondo periméter durva lenne.  8)

Nem tudom ebből mennyi igaz, de Bogutot így cserélni kell (alap, hogy Barnes és Ezeli nem marad). Ha ez igaz, akkor én így előre leírom, hogy jövőre nem lesznek bajnokok (lehet szidni stb., jövőre ha nem így lenne, akkor elismerem a hibát), de ebben így már most látatlanban biztos vagyok.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 04, 2016, 18:55:20
Nem tudom ebből mennyi igaz, de Bogutot így cserélni kell (alap, hogy Barnes és Ezeli nem marad). Ha ez igaz, akkor én így előre leírom, hogy jövőre nem lesznek bajnokok (lehet szidni stb., jövőre ha nem így lenne, akkor elismerem a hibát), de ebben így már most látatlanban biztos vagyok.
A legsérülékenyebb embereik távoznak, sajnos nem lesz igazad, pedig nagyon szeretném.. 20 percre kell nekik olcsón egy rim protector. Egy ilyen csapatba pedig örömmel fognak lemondani pénzért. Pl Hibbert illene oda, neki az értéke se magas most.
Egyébként megvan a padjuk is (Livingston, Igu, idei újoncok alapszakaszban ellesznek + Looney). Védekezésben pedig Duranttel nincsenek még hátrébb, sőt. Nem látom mi szólhat ellenük, merthogy ellenfelük nincs egyelőre az is biztos.

Remélem a Macik összekapják magukat, és valami csoda folytán mindenki egészséges lesz náluk és levédekezik a GSW-t vagy a Spurs, esetleg a Cavs csinál valamit ellenük. Többieknek semmi esélye.
Az baj, hogy tényleg olcsón aláírhatnak oda jó cserék a padra, mert így biztosra veszik a gyűrűt.

Lehet én vagyok kicsit "kőkori", de nekem nagyon nem tetszik ez a 3-4 sztár összeáll egy bajnoki címért dolog.  :noway:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 04, 2016, 19:26:34
Remélem a Macik összekapják magukat, és valami csoda folytán mindenki egészséges lesz náluk és levédekezik a GSW-t vagy a Spurs, esetleg a Cavs csinál valamit ellenük. Többieknek semmi esélye.
Az baj, hogy tényleg olcsón aláírhatnak oda jó cserék a padra, mert így biztosra veszik a gyűrűt.

Lehet én vagyok kicsit "kőkori", de nekem nagyon nem tetszik ez a 3-4 sztár összeáll egy bajnoki címért dolog.  :noway:
Nyugi, én gyáva féregnek tartom egyszerűen. :D
Na ja, a Macik rég voltak egészségesek, talán Parsonsszal eljutnak a konf döntőig újra.

Közben Duncan idei visszavonulását vizionálják, szomorú nap ez.  :noway:

Westbrook one man show-jára kíváncsi leszek  ;D
Milyen számokat fog produkálni az az ürge az OKC-nél???

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 04, 2016, 19:41:20
Westbrook one man show-jára kíváncsi leszek  ;D
Milyen számokat fog produkálni az az ürge az OKC-nél???
60-20-20 :D
Lesznek ponterős meccsek: Knicks-GSW (laza 260 pont tuti  ;D)


Rose-nak sem volt már lába a játékhoz, Wade-nek legalább háta sincs  ;D

Szóval egy jó cikk Tim Duncanről:
http://kezdo5.hu/nba/blogok-kosz-mindent-timmy-22572


Maximálisan egyetértek vele. Nem olyan melldöngetős klasszis volt, mint Lebron vagy Curry, hanem igazi ember, egy legenda. Számomra örök példakép marad, és simán all-time top5 játékos. Nem sztároltatta magát feleslegesen, lehet ahogyan a cikkben is írták, ezért nem is volt annyira a mostani fiatalok kedvence (mutatja ez az emberek igényét és iq szintjét is kicsit..).

Más: Hack-a-Shaq szabályt szigorították.
Nem esik jó megkeresni a cikket, de Cubannel értek egyet, aki szerint meg kéne tanulniuk büntetőzni a játékosokat, mert így ez a szabály a gyenge büntetőzőket segíti majd. Igaz, hogy öli a játékot ez a módszer és nézhetetlen, de teszem fel a kérdést, egy DeAndre Jordan vagy Dwight Howard, hogy az Istenbe nem képes megtanulni büntetőt dobni, ha csak ez a dolga egész évben? Minek van az NBA-ben? Én is mikor elkezdtem kosarazni, nem voltam épp a legjobb ebben a válfajban, de a végére 75-80% körüli szintre azért csak eljutottam. Nem egy eget rengető dolog, pláne ha ebből élsz.
Pont egy baráti beszélgetés során vetődött fel az is köztünk, hogy mennyi buta játékos van az amerikai major sportokban (nem csak az NBA-ben). Szerintem jóval több, mint régen. Lehet változtatni kéne a ligákba jutás módszerén is (anno azt hiszem volt IQ teszttől kezdve minden)...