Rió 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#46 augusztus 05, 2016, 18:29:51, Pozzato
Nem tudom, hogy ebből mennyi igaz, de most mondták az M1-en, hogy egyféle kaját kap minden sportoló az olimpián. Nem úgy, mint Londonban, ahol válogatni lehetett (kontinensenként megosztva). Röhej az egész.


Közben indexen ez jelent meg:
http://index.hu/sport/2016/rio/2016/08/05/mit_esznek_a_bajnokok_reggelire_ebedre_es_vacsorara_rio_olimpia/


Akkor most mi az igaz?

Rákeresve szinte minden külföldi hírforrás sokféle ételről beszél, csak brazil specialitásból 40 fajtát ki tudnak próbálni a sportolók. Viszont a pizza és a tészták a legnépszerűbbek, ezt a világon mindenhol eszik. Én simán el tudom képzelni, hogy félrefordításból lett az M1-en hír a dologból.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 04, 2016, 20:42:42
https://www.youtube.com/user/olympic

Elvileg az olimpia kezdésétől a fentebbi linken lehet megtalálni az élő közvetítéseket. Ha igaz, amit ígérnek.

Engem is érdekelnek a stream-ek, de még nem leltem rájuk. A youtube oldal csak az olimpia után indul tudtommal, az olimpia alatt csak az a 64 (?) ország nézheti, ahová nem közvetít senki. Ha valaki talál jó streameket, szóljon.


Nagy magyar sikerek helyszíne lehet az Olimpiai Uszoda


A tavalyi kazanyi világbajnokság, illetve az idei eredmények alapján könnyen elképzelhető, hogy a legnagyobb magyar sikereknek az Olimpiai Uszoda lesz a helyszíne Rióban. Olvasd tovább


Kösz a linkeket, csak1tomi!
De lehet, hogy ez sem lesz rossz:
http://www.m4sport.hu/rio2016/
A jobb oldalon az adott napi sportágaknál látható, hogy talán működő streameket lehet nézni, ha nem tetszik a műsor! Úgy legyen, holnap kipróbálom.

Az M4 stream jó.
Viszont megvan az első magyar kieső: Miskolczi J. nem jutott döntőbe a légpuskások között.

#54 augusztus 06, 2016, 14:53:31, csacsi1899
M5-ön megy a bicajverseny.

Nektek is feliratozza a képet nagyon nagy betűkkel?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 06, 2016, 14:45:34
M5-ön megy a bicajverseny.

Nektek is feliratozza a képet nagyon nagy betűkkel?

Igen. (műholdas digi)

Először azt hittem, a tv-n állítottam el valamit, bár a tegnapi teszt napon is feliratos volt...
Aztán ez is olyan, mint a kép-hang szinkron, hogy a saját műsorukat sem nézik, így fel sem tűnik nekik, ha ilyesmi gond van.  :)

4 másodperccel a vége előtt, hogy kicsit magyaros legyen :D Mondjuk már az is magyaros, hogy ezt magyarosnak titulálom ;D

Székely Dávid mondta, hogy nem biztos, hogy élő lesz a vége, hála az MB1-nek.....

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 06, 2016, 15:28:18
Székely Dávid mondta, hogy nem biztos, hogy élő lesz a vége, hála az MB1-nek.....

Azóta is tátva a szám!   :D
Szerződési kötelezettségük van... (ehhez képest az m5-ön lesz a meccs, ami pár napja még nem is létezett)

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 05, 2016, 18:21:04
Tanulságos :)

Odaadnám minden helyszínnek két alkalomra a rendezés jogát.  ::) Azért a kínaiak ügyesek. Vagy csak nem mertek lopni. :redchug: ;D