KÉRDEZZ BÁTRAN! Bármit! VÁLASZOLUNK!;)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintetek az inter nyer ma?:D (Leccével játszik)

Idézetet írta: wasd Dátum november 10, 2010, 14:40:07
Szerintetek az inter nyer ma?:D (Leccével játszik)
Hiányzik Julio Cesar, Samuel, Maicon, Cambiasso, Motta, Sneijder hogy csak azokat említsem akik a tavalyi menetelés 9 kulcsfigurája közül nem játszhatnak. De valójában 7 ember mert Milito-t a jelenlegi formájában egy zsák kavicsra sem cserélném el. Emellett nem lesz Muntari és Mariga sem. Gyakorlatilag hiányos védelemmel játszanak 2 olyan emberrel( Cordoba,Santon) akik parkolópályán vannak már egy éve. Emellett nem lesz irányítójuk, és a Coutinho-Biabiany páros is max olasz középcsapat szint jelenleg, Obi pedig még az sem. Emellett nem is küzdenek a játékosok amit még a Roma elleni meccsen történt incidens is jól alátámaszt(mikoris Chivu nem bírt Menezzel és elkezdett üvölteni Benitezzel hogy szóljon már az elől játszóknak hogy jöjjenek védekezni is). Szval nincs csapategység nincs játék nincs ötlet. Van egy szem Eto aki élete messze legjobb formájában játszik, ha ő nem lenne akkor Benitez már nem lenne a padon...Szép lassan szétveri Mourinho örökséget, kezdetnek azt a hitet amit a portugál beletáplált a játékosokba, miszerint legyőzhetetlenek...
Szóval nem mondom hogy kikap az Inter de ezek után dönts arról hogy ilyen szorzón megéri e a kockázatot...

Szerintetek hülyeség? :)

    Rapid Bukarest - Steaua Bukarest H
    Randers Freja - Lyngby V
    Parma - Sampdoria V

Idézetet írta: perkon Dátum november 10, 2010, 08:59:36
Köszönöm a választ Milan! Ha minden igaz, a Trefik következő verziójában ilyen jellegű, még részletesebb szűrési rendszer is lesz, úgyhogy meg fog oldódni a dolog.

De ha már itt vagyok, kérdeznék egyet megint és főleg Tőled Mialn, vagy vmlinuz-tól!

Szóval a kérdésem az lenne, hogy nálatok Erdélyben lehet kapni nyomtatott, papír alapú fogadási újságot? Ott milyen a helyzet, vannak magán fogadó irodák, vagy csak állami totózók? Vagy csak ott is a sportújság "melléklete" mondjuk egy fogadási segédlet táblázatokkal, stb?

Köszi!

:cya:

Létezik államilag működtetett sportfogadás és van magán fogadóiroda is. A magán irodáknak ha jól tudom van saját újságuk.

Megpróbáltam játékosra fogadni hogy bármikor lő gólt a meccsen,de szerintem másra fogadtam.

To Score a Brace

Ez mit jelent?

Idézetet írta: snooker Dátum november 23, 2010, 18:46:33
Megpróbáltam játékosra fogadni hogy bármikor lő gólt a meccsen,de szerintem másra fogadtam.

To Score a Brace

Ez mit jelent?

szerintem azt hogy kettot lo. (de lehet hogy min. 2-t jelent az adott irodanal)

"# This is a 100% first deposit bonus up to $/€/£ 50. If you deposit 25, you will receive 25 immediately. Both the deposit amount and bonus amount will be moved to your bonus balance.
# Players must turnover their Bonus amount 10 times on at least 10 bets with a maximum bet amount of $/€/£ 50 before you will be able to withdraw from your bonus balance.
# Players are required to place their bets with odds 2.0 or greater for them to be valid for the turnover calculation.
# Only fully settled bets (ie bets that result in a win or loss) will count towards wagering "

A kiemelt részt, hogy kell értelmezni? ??? Help! (BetRedKings)

Szerintem úgy, hogy a forgatás során tétmax van. Pl. kapsz 50€ bónuszt, ekkor nem teheted meg azt, hogy pl. 100€ a téted, max. 50 lehet. Így minimum 10 db szelvényből kell állnia a forgatásnak.

Köszi benson! Akkor ez nem egy cinkes pont, így később lehet feltöltök majd hozzájuk.

Sziasztok.

Tanácsot szeretnék kérni, példának leirom a mai szelvényeimet:

1)
    Milos Raonic (CAN) - Fernando Verdasco (ESP)                     tipp:1  :ok:
    Juan Martin Del Potro (ARG) - John Isner (USA)                     tipp:2  :noway:

2)
    Philipp Petzschner (GER) - Marin Cilic (CRO)                          tipp:2  :ok:
    Dmitry Tursunov (RUS) - Ivan Ljubicic (CRO)                         tipp:2  :noway:
    Edouard Roger-Vasselin (FRA) - Tomas Berdych (CZE)            tipp:2  :ok:

3)
    Shahar Peer (ISR) - Yanina Wickmayer (BEL)                       tipp:1  :ok:
    Agnieszka Radwanska (POL) - Marion Bartoli (FRA)               tipp:1  :ok:     
    Alisa Kleybanova (RUS) - Vera Zvonareva (RUS)                  tipp:2  :noway:

4)
    HIFK - Pelicans                                                              tipp:1  :ok:
    JyP - Blues                                                                    tipp:1  :ok:

5)
   J. Benneteau/J.-W. Tsonga - C. Fleming/R. Hutchins             tipp:1  :ok:
   Sam Querrey (USA) - Brian Dabul (ARG)                              tipp:1  :ok:



Egyenlő tétekkel raktam meg az összeset, 12 fogadásból 9 jó, ami ha jól számolom 75% -os arány, mégis az 5 szelvényből 3 elúszott, igy a nap végére minuszba jöttem ki.
Az lenne a kérdésem, hogy vane valamil féle módszer amivel eltudnám ezt kerülni? Vagy egyszerüen csak balszerencse?

sziasztok,
betfairhez befizettem MB számláról, lehetséges a pénzkivételt bankszámlára utaltatni?
köszönettel
Lajos :beerchug:

1. Ne kombináld a meccseket! Az eredmény lassabban növekvő bank, de ilyen találati arány mellett növekvő! és a cél ez!
2. Kombináld mindet, tegyél "bank" tippet (pl. unibeten), és a többit kombináld hozzá. Ebben az esetben a "bank" tippnek jönnie kell, mert megy minden. 6-os kombikban 3 fix tipp mellett 12 meccs 56 kombináció, ez téttel sok (persze a nyeremény is több, ha jól tippelsz), de ezt nem javaslom. Ha megbontod 2 db 6 meccses szelóra, ahol szelvényenkét 2 fix (bank) tipp van, és a hibázás esélyét is meghagyjuk, akkor ez már csak 6 db négyes, vagy 4 db ötös kombináció (2x, mert 2 szelvényre bontottuk a 12 meccset!). Kisebb tétet kockáztatsz, a nyeremény is kisebb, de itt lennie kell négy tutinak.
3. Ne játsz meg egy nap 12 meccset, van olyan nap, amikor ez szinte lehetetlen is. Szortirozd a meccseket, olvass utánna, és egy sportágból se tegyél 10 mecset egy nap - még akkor se ha aznap mondjuk teniszen kivül nincs más - mert azt is nehéz eltalálni.

+1: Valakinek a szlogenje itt az oldalon: Nincs rossz tipp, csak hibás kimenetel!  ;D

Idézetet írta: afrikailajos Dátum február 18, 2011, 09:13:13
sziasztok,
betfairhez befizettem MB számláról, lehetséges a pénzkivételt bankszámlára utaltatni?
köszönettel
Lajos :beerchug:
Betfairt nem ismerem, de mindig egyszerűbb úgy levenni a pénzt, ahogy befizetsz, mint máshová utalni. Ha MB-re kéred ki a lét, ott rögtön megjelenik, és onnan is megérkezik az itthoni folyószámlára 2 nap alatt.

Köszi a tanácsokat Lacipapa.
Alapvetően türelmetlen alkat vagyok, és emmellé még kis tétekkel játszom (a bankom 5%-val) igy jobbnak láttam kombikat rakni => nagyobb szorzó nagyobb pénz alapon... :-\
De megfontolom a tanácsodat és a hétvegén single fogadásokat rakok majd.